Nejlepší sušička, poraďte.

840
9.11.20 09:54

Nejlepší sušička,poraďte.

Ahoj holky, tak nějak pomrkávám po sušičce a čím víc hledám, tím víc nevím :think: Poraďte jakou máte Vy, jakou máte značku, nebo jakou nikdy více. Sušičku jsem ještě neměla, tak v tom docela tápu, bydlíme na bytě, v létě to ještě jde, suším na balkoně, ale teď a v zimě to je kalamita, musím prát, tak nějak s rozumem, abych měla, kde prádlo usušit. Jsme doma 4 a teď, kdy jsou děti doma, koš na prádlo docela futrují a tak nějak jsem usoudila, že nastal ten správný čas a sušičku koupit. Ještě bych se Vás zeptala, když mám pračku Philco a budu chtít jít do jiné značky sušičky, jak to bude, když chci sušičku dát na pračku, stačí jenom změřit, nebo dokoupit ten mezikus na pračku? Za názory a tipy móóc děkuji :kytka: :kytka:

Příspěvek upraven 09.11.20 v 09:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25183
9.11.20 09:56

Mám Siemens, lepší mi možná přišel Bosch. Ale prádlo ti srazí skoro každá. Doporučuju koupit s tepelným čerpadlem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6661
9.11.20 10:02

Rozhodně nedoporučuji kupovat pračku i sušičku dohromady. Sice je tišší než samotná sušička, ale to je tak vše. Blbě pere i blbě suší. Lepší je sušička zvlášť a pračka zvlášť. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6661
9.11.20 10:03

Jinak samotnou sušičku jsme měli Beko a ta byla dost hlučná, ale zase dobře sušila a nebylo to tolik zmačkané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
840
9.11.20 10:07
@bjetuschka píše:
Rozhodně nedoporučuji kupovat pračku i sušičku dohromady. Sice je tišší než samotná sušička, ale to je tak vše. Blbě pere i blbě suší. Lepší je sušička zvlášť a pračka zvlášť. :palec:

To souhlasím,2 v 1 bych nekupovala, jde mi o tu sušičku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4000
9.11.20 10:16

Mezi značkami pro domácí použití patří mezi ty lepší Miele. Pak samozřejmě můžeš koupit profi sušičku za 200tis, ale předpokládám, že to už asi nebude to pravé ořechové :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10250
9.11.20 10:21

Já má už druhou sušičku značky Miele. Ta první vydržela 17 let dennodenního provozu s jednou malou opravou. Snad tahle nová bude stejný držák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
9.11.20 10:26

Já když vytřídím vse, co tam nemůžu strčit, zbydou jen ručníky a cejchy. Manžel mi zakazal davat tam cokoliv jeho, ptz se to sráží, moje oblečení taky neni susickomilne… A dětský oblečení mi srazi taky. Takže ja v tom úplně moc plusů nevidim, i to dost žere. Ale je to jen můj názor. :mavam: jinak Miele je dobrá značka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17511
9.11.20 10:27

Mám siemens, vybírali jsme ji dost dlouho podle recenzí a testů. Jsem sní maximálně spokojená. O něco lepší byl ještě Bosh, ale nechtělo se mi dávat 20t. Takhle mám sušku s prakticky stejnými parametry za cca 13t. A prádlo nesráží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3932
9.11.20 10:33

Mám LG s tepelným čerpadlem. Byla dost drahá ale funguje fakt dobře. Měla problém s původním filtrem na prach. Ale vyměnili nám ho za novější typ a od té doby dobré.
Každopádně já už jsem rozhodnutá, že všechny spotřebiče, které v naší domácnosti odejdou, budu měnit pouze za Miele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3513
9.11.20 10:44

Mám Miele, používám dva roky prakticky denně, protože mám malého syna. Susim v ni úplně ale úplně všechno a nikdy se mi nestalo, že by se něco srazilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
840
9.11.20 13:36
@Janli píše:
Mám siemens, vybírali jsme ji dost dlouho podle recenzí a testů. Jsem sní maximálně spokojená. O něco lepší byl ještě Bosh, ale nechtělo se mi dávat 20t. Takhle mám sušku s prakticky stejnými parametry za cca 13t. A prádlo nesráží.

Můžu poprosit o značku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
9.11.20 13:49

Holky a proč některá susicka sráží a jiná ne? Já mám tedy od února Beko a jsem spokojena. Něco srazila, ale není toho moc.Co si budeme povídat, u trička je snazší říct, že se srazilo, než že sem nezhubla po porodu (skoro 9M) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17511
9.11.20 14:36

Siemens isensoric iq300

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
19.11.20 22:09

Tepelné čerpadlo určitě. Dnes si snad téměř nikdo sušičku bez TP nekoupí.
Mám Bosch, prádlo nesráží, a to tam dávám i takové, které výrobce nedoporučuje.
Po sušení proklepu a dávám na ramínka. Důležité je zvolit správný program, tedy ne takový, kdy se prádlo přesuší, a hned po skončení sušení prádlo vyndat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama