Jak se usíná bordelářce

Anonymní
4.11.20 23:08

Jak se usíná bordelářce

Mám ráda doma uklizeno, ale dnes jsem nějak nezvládla poklidit domácnost a nemůžu usnout :lol: Máte to taky tak?
Mám v kuchyni dva talíře po večeři, ve dřezu nádobí, na sporáku hrnec s vodou a v ložnici čaj ještě ze snídaně, popsané papíry od dítěte. Dnes jsem si řekla, že nic dělat nebudu a chtěla jsem klidný den. Teď mě to středně nervuje, že je tady bordel a do pokojíku jsem radši ani nešla. Jinak mám čisto zem vysátá, vytřená, koupelna i kuchyň čistá, ale ten povrchový bordel je děs.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3639
4.11.20 23:14

Někdy si říkám, že je blby, že mám doma bordel, ale potom co jsem si přečetla tvůh příspěvek je mi hned líp, protože je mi to vlastně docela fuk :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
4.11.20 23:15

Usina se mi dobre :lol: ne ted vazne, mam rada poradek ale nehrotim. Muj chlap ten ma rad poradek jeste o level vejs. Takze kdyz neni doma tak na just necham treba hrnky ve drezu pres noc, talire ve drezu a uzivam si tu pohodu, ze proste “nemusim” :lol: Hur se mi spi bez vycistenych zubu 8o :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2673
4.11.20 23:15

Přijďte se podívat k nám a nebudete spát měsíc v kuse :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
593
4.11.20 23:16
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.11.20 23:17
@Anonymní píše:
Mám ráda doma uklizeno, ale dnes jsem nějak nezvládla poklidit domácnost a nemůžu usnout :lol: Máte to taky tak?
Mám v kuchyni dva talíře po večeři, ve dřezu nádobí, na sporáku hrnec s vodou a v ložnici čaj ještě ze snídaně, popsané papíry od dítěte. Dnes jsem si řekla, že nic dělat nebudu a chtěla jsem klidný den. Teď mě to středně nervuje, že je tady bordel a do pokojíku jsem radši ani nešla. Jinak mám čisto zem vysátá, vytřená, koupelna i kuchyň čistá, ale ten povrchový bordel je děs.

Upřímně to bych asi neusnul nikdy :lol: vše má svůj čas a talíř ve dřezu se snad rána dožije. Jeden den si orazit je super. Vždy když někam přijdu na návštěvu a je úplně super uklizeno i když mají děti a zvěř tak je to takové okaté pomalu ještě "teplý vysavač a vlhký mop " co když bych ale přišel o 2 hodiny dříve to by byl asi nejvyšší stupeň poplachu :D :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2833
4.11.20 23:17

Taky mi to vadí. Hlavně se do toho probouzet.
Myslím, že to trochu přispěje k tónu dne - když si jde člověk uvařit ranní kafe a ve dřezu ještě smrdí nádobí od večeře. :think:

Příspěvek upraven 04.11.20 v 23:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20507
4.11.20 23:18

Napadá mě jediný - to chce trénink :mrgreen: Mně třeba provozní binec nevadí - jako věci na stole, neumytý nádobí ve dřezu… Co už je teda moc, to je třeba hrnek se zbytkem čaje na stole nebo nedejbože nějakej obal od sušenek, na tom špinavým nádobí třeba zbytek jídla, prostě ty věci, co mají být vyhozený do koše. To taky musim uklidit před spaním. Ale to nádobí bez obsahu pak klidně nechám na druhej den. Rozdělaný věci mi nevadí jen shrnout na hromádku, nemusím to mít uklizený úplně, aby to nebylo vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.11.20 23:19
@MrsNorris píše:
Taky mi to vadí. Hlavně se do toho probouzet.
Myslím, že to trochu přispěje k tónu dne - když si jde člověk uvařit ranní kafe a ve dřezu ještě smrdí nádobí od večeře. :think:Příspěvek upraven 04.11.20 v 23:18

No když to zrovna nejsou střepy u postele tak se to přežít dá :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20507
4.11.20 23:20

@JiříkMazlík Jo, takhle nějak to před většíma návštěvama chodí u nás (teplej vysavač a mokrej hadr na topení :lol: )

edit: Ale ten úplně top superpořádek z toho stejně většinou není, spíš tak nějak… běžně uklizeno :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.11.20 23:23

@krtek93 no hlavně pevné dveře u skříně aby udrželi nápor věci uvnitř :D tenkrát měla přijet tchýně na návštěvu a přítelkyně mi uklidila liion baterie do šuplíku. Ten kouř a smrad nešel vyvětrat a šuplík byl krapik uzený :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
4.11.20 23:25

Hlavně by mi vadilo nádobí, nevím kolik zakladatelka myslí,,mám v kuchyni dva talíře plus nádobí ve dřezu",ale já tedy jinej binec mít přes noc můžu klidně, ale vstávat a mít ve dřezu zaschlý včerejší nádobí, nebo dokonce po lince… :nevim: :cert: to ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.20 23:25
@ocean.mama píše:
Usina se mi dobre :lol: ne ted vazne, mam rada poradek ale nehrotim. Muj chlap ten ma rad poradek jeste o level vejs. Takze kdyz neni doma tak na just necham treba hrnky ve drezu pres noc, talire ve drezu a uzivam si tu pohodu, ze proste “nemusim” :lol: Hur se mi spi bez vycistenych zubu 8o :lol:

Můj chlap doma právě není a zítra taky nebude :lol:
Já jsem odpočatá a dnešek jsem si užila skvěle :D i když doma je binec.

• Citovat
  • Nahlásit
4.11.20 23:29
@Anonymní píše:
Můj chlap doma právě není a zítra taky nebude :lol:
Já jsem odpočatá a dnešek jsem si užila skvěle :D i když doma je binec.

Tak provozní bynec je ok. Nic se nesmí přehánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14015
4.11.20 23:33

Mně vadí neklizená kuchyň. Ne kvůli usínání, jako kvůli ráno. Protože vidět jako první po ránu hromadu nádobí, nemoct si v klidu uvařit kafe.. To mi zkazí náladu minimálně na dopoledne.
Ale třeba dětský pokoj mě nechá úplně v klidu, ať vypadá jakkoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama