Máte rádi návštěvy?

4454
4.11.20 14:34

Máte rádi návštěvy?

Jsem asi exot, ale já moc teda nee :mrgreen: Neohlášené vůbec. Když nemám uklizeno a plnou lednici a někdo přijde, tak bych ho nejradši otočila ve dveřích a zavřela za ním. Celkově mám ráda svůj klid, asi už stárnu nebo co :nevim: :lol: co vy a návštěvy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19727
4.11.20 14:37

Ja navstevy mam rada, co sem na mateřské, tak jeste vic, rada pokecam s dospelym clovekem, ale sem rada, kdyz se ohlasi předem, ne aby rovnou zazvonila :D ze bych nemela cim pohostit se mi jeste nestalo ani u necekane navstevy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29103
4.11.20 14:40
@GabinkaCh píše:
Jsem asi exot, ale já moc teda nee :mrgreen: Neohlášené vůbec. Když nemám uklizeno a plnou lednici a někdo přijde, tak bych ho nejradši otočila ve dveřích a zavřela za ním. Celkově mám ráda svůj klid, asi už stárnu nebo co :nevim: :lol: co vy a návštěvy?

Neohlášené návštěvy má rádo minimim lidí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1168
4.11.20 14:41

Nejsi exot. :mrgreen: Jsem introvert a mám ráda svůj klid. Mám dny, kdy bych prostě radši neviděla nikoho a v takové dny nemůžu návštěvy vystát. Neohlášené návštěvy neznám. U nás v rodině se to naštěstí nedělá a svým rodičům to manžel vysvětlil. :lol: Kamarády by to ani nenapadlo, naštěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.20 14:45

Mě nevadí návštěvy na půl den na kafe. Ale vadí mi neplanovane návštěvy a návštěvy delší než jeden den :lol: :lol: :lol: Raději anonym kdyby mě někdo poznal

• Citovat
  • Nahlásit
17533
4.11.20 14:49

Já návštěvy miluju i ty neohlášený. Úklid neřeším, brambůrky, kafe a flašku vína mám doma vždycky. Kamarádi k nám chodí rádi, protože se tu cítí jako doma, na oficiality si nehrajeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1086
4.11.20 14:51

Já bych se klidně nechal navštěvovat i když je lednice prázdná a po dětech bugr jak v tanku, ale žena ani omylem… takže trpím. Pro mě je lepší vidět se s člověkem, než před ním „machrovat“ jak je u nás vše úplně super jak v televizním serošu. A vidím to, třeba u některých známích, že když vyloženě nemají něco, co návštěvu znemožňují, tak mi řeknou ať přijedu, že budou rádi, jen u toho třeba ještě uklízí nákup, protože přijeli chvíli předemnou, někdy se s něčím třeba ještě zapojím. Což bývá třeba v létě, kdy se pak dá grilovat, tak se něco uklidí, něco se zase musí nanosit.

A vyrůtal jsem v tom. Do domu mých rodičů chodil pořád někdo. Říkalo se tomu.. no nebudu říkat, někdo by mohl poznat. Na druhou stranu vím, že udělat takovou přepadovku u nich by nebylo tak hezky přijaté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
4.11.20 14:52

Já nevím, ale já snad nezažila neohlášenou návštěvu, kam na to chodíte? :-)
Návštěva je, pokud někoho pozvu ( a já zvu ráda, mám ráda návštěvy ), max. se někdo ozve, že jsme se dlouho neviděli a že bude toho toho poblíž našeho domu. Ale že by někdo zvonil bez ohlášení a cpal se dovnitř jsem tedy nezažila. :nevim: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19727
4.11.20 14:58

U me je neohlasena, kdyz treba chlap za nekym jde a vrati se i s nim, aniz by mi to rekl predem :mrgreen: pak cumim, ze misto jednoho chlapa mi sedi v obejvaku treba 3, ale nehrotim to, jenom me obcas prekvapi :D ale treba u pritelovo rodiny je to normalni, tam si chodí příbuzní a kamaradi jak se jim chce. To me tam vzdycky vytaci, kdyz tam jedem treba na 2 tejdny, ze clovek si po ranu vyleze napul oblecenej na terasu vypit kafe a uz tam drepi nekdo cizi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14243
4.11.20 14:58

Nemám je ráda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5270
4.11.20 15:01
@páájaa2 píše:
Já nevím, ale já snad nezažila neohlášenou návštěvu, kam na to chodíte? :-)
Návštěva je, pokud někoho pozvu ( a já zvu ráda, mám ráda návštěvy ), max. se někdo ozve, že jsme se dlouho neviděli a že bude toho toho poblíž našeho domu. Ale že by někdo zvonil bez ohlášení a cpal se dovnitř jsem tedy nezažila. :nevim: 8o

TCHYNĚ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8229
4.11.20 15:04

Nemám ráda návštěvy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4470
4.11.20 15:06

Záleží, kdo by mě měl navštívit, na jak dlouho a jestli se ohlásí předem nebo ne. Např. nekonečné neohlášené návštěvy tchyně jsou čisté utrpení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.11.20 15:07

Včera mi udělala neohlášenou návštěvu tchýně - tak jsem rychle oblékla dítko, šupla jáí ho do kočáru a se slovami „super že si přišla, malá potřebuje ven“ jsem jí rovnou otočila v předsíni :D Obecně ale neohliášené nemusím a ohlášené mně spíše stresují, že co všechno musím poklidit, nachystat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15467
4.11.20 15:08

Nijak zvlášť je ráda nemám, přes noc bych tady nechtěla vůbec nikoho…mám ráda svůj klid…klidně kámošku na chvíli na kafe, ale ne půl dne :)…a už vůbec ne návštěvy s malými dětmi, na to nemám nervy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama