Dočerpání vody do studny

40
8.11.20 15:32

Dočerpání vody do studny

Zdravím všechny, včera nám došla ve studně voda, dnes jsme od souseda dočerpali hadicí normálně z řadu. Jde mi o to jestli někdo víte nebo máte zkušenosti, může se voda hned používat normálně v domácnosti? Někde jsem slyšela, že na dně studny jsou kaly a že se to jako zamíchá a než se to usadí, tak nevím, manžel mi tvrdi, že ta chlorovaná voda to pročistí a že se to pouštělo po stěně studny, máme ji z pískovců a na dně vapenné kamínky. Nevím jestli radši neprochlorovat. Nevíte někdo? Předem děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8.11.20 15:38

@Albuša tak hodně napoví jak voda vypadá jestli je po napuštění vidět na dno a zdá se čistá tak bych si hlavu nelámal ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
8.11.20 15:46

@JiříkMazlík je 13 m hluboká, na dno není vidět, jen na hladinu vody, voda co teče z kohoutku je čistá, nezapachá není zakalená :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.11.20 15:53

@Albuša tak normálně bych fungoval jako doteď. A navíc když je z řádu. Pokud je studna relativně čistá a ne kaly za 20 let tak se nemá co rozmíchat. A jinak chlor nepomůže na kal na dne ;) když by tekla hneda stejně bys musela čekat až si sedne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama