Ikea pax hloubka 35cm, je praktická?

220
10.11.20 20:05

Ikea pax hloubka 35cm, je praktická?

Holky plánuji do bytu úložný prostor, do ložnice by se mi hodila spíše hloubka Pax skříně 35cm, ale vůbec nedokážu zhodnotit zda-li je dost praktická, 58cm hloubka by se také vešla, ale už by to bylo takové dost plné… Navíc by byla v budoucnu v ložnici 12 metrů čtverečních i postýlka a přebalovací pult, později i muže stůl se židlí (nyní by to měl v provizorním dětském pokojíčku) Tak nevím nevím, poraďte…

Mohla by mít 2 metry na šířku, teď jde o tu hloubku. Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14355
10.11.20 20:23

Na tuto hloubku tam nedáš ramínka, takže to praktické není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4495
10.11.20 20:38

Tak pokud se vleze tak určitě hlubší. Těch 35cm je nepraktické jak píše výše…ramínka a nejen to. V ložnici stačí prostor na projítí, otevření skříně… nebudeš tam tančit. A ta postýlka tam bude rok dva. A přebalovak není třeba. Koupíš na postýlku takový ten tvrdý přebalovák, desku na začátek. A pak stačí košík s potřebama na přebalování (podložka, plíny, krém, ubrousky…) a přebalit na posteli. Já tak měla jeden košík v ložnici, druhý v obývaku, tam jsem přebalila na gauči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
10.11.20 20:41

Vidíte holky, ty ramínka mi vůbec nedošly… Tak se hold vejde hlubší a bude to alespoň praktičtějí… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
10.11.20 20:42
@Veru1987 píše:
Tak pokud se vleze tak určitě hlubší. Těch 35cm je nepraktické jak píše výše…ramínka a nejen to. V ložnici stačí prostor na projítí, otevření skříně… nebudeš tam tančit. A ta postýlka tam bude rok dva. A přebalovak není třeba. Koupíš na postýlku takový ten tvrdý přebalovák, desku na začátek. A pak stačí košík s potřebama na přebalování (podložka, plíny, krém, ubrousky…) a přebalit na posteli. Já tak měla jeden košík v ložnici, druhý v obývaku, tam jsem přebalila na gauči.

Ten přebalovák nejspíš ani kupovat nebudu, jak říkáš, zvládla bych to na posteli atd., jen zvažuju zatím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4495
10.11.20 20:47
@Bajina.P píše:
Ten přebalovák nejspíš ani kupovat nebudu, jak říkáš, zvládla bych to na posteli atd., jen zvažuju zatím…

Já ho měla asi 2-3 týdny a šel pryč, zbytečnost navíc :-). Přebalila jsem kde jsme zrovna byli… ložnice, obývak… tam i tam byl ten košík a v něm krém, plíny, ubrousky… další zásoba byla v kočárku v tašce. Měla jsem to vícekrát, ale nemusela jsem chystat na procházky a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
10.11.20 20:50
@Veru1987 píše:
Já ho měla asi 2-3 týdny a šel pryč, zbytečnost navíc :-). Přebalila jsem kde jsme zrovna byli… ložnice, obývak… tam i tam byl ten košík a v něm krém, plíny, ubrousky… další zásoba byla v kočárku v tašce. Měla jsem to vícekrát, ale nemusela jsem chystat na procházky a tak.

Tak super děkuji za reakci, já jsem si taky říkala, že mi přijde i takové pohodlnější přebalovat na velké sedačce případně na velké posteli :)) že tam je prostě i větší prostor pro pohyb…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14355
10.11.20 21:49

@Bajina.P když jsme u téma přebalování, mě nejvíc vyhovovala deska na pračce. Moje děti byly experti na s odpuštěním hovínka až na zádech, takže kolikrát šly rovnou pod vodu. A syn s oblibou čůral obloukem v okamžiku sundání plínky. Takže gauč by to určitě odnesl hodně brzy. Ale vyzkoušej si, co bude vyhovovat přímo tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4495
10.11.20 21:57
@nozu píše:
@Bajina.P když jsme u téma přebalování, mě nejvíc vyhovovala deska na pračce. Moje děti byly experti na s odpuštěním hovínka až na zádech, takže kolikrát šly rovnou pod vodu. A syn s oblibou čůral obloukem v okamžiku sundání plínky. Takže gauč by to určitě odnesl hodně brzy. Ale vyzkoušej si, co bude vyhovovat přímo tobě.

Nooo záleží, já měla holku a vždy dala pod ní tu podložku jednorázovou a nehoda nikdy. No u kluku zase jinak :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
10.11.20 23:24

Zalezi, jak obleceni planujes skladat. Mam obe hloubky, stoji vedle sebe a nicemu to nevadi.
Hlubsi je dobra na raminka a na ulozne krabice. Na kominky ti staci ta 35, pri sirce 50 cm, se ti vejdou 2 kominky vedle sebe. Pri hloubce 58cm, mam 2 kominky v predu, 2 vzadu a do tech se mi nikdy moc nechce…
Nepodcenuj plánování, kazda police neco stoji, skace to. Taky pocitej s tim, ze polici samotnou treba na Černem moste nekoupis, musis vyzvednout ve skladu, to me překvapilo a doteď mi 2 chybi 😄 uz je to asi rok. Osobne bych uz nekoupila supliky do té min hluboké, jsou fakt malé. Dvere se zrcadlem jsou na ni dost tezké, lip drzí na hlubší verzi, nebo je nutné skrin prichytit ke stěně. Nam skrine vysoke 236cm.
Budouci satnu temhle poznatkum budu prizpusobovat 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
11.11.20 09:53
@K. Rocánková píše:
Zalezi, jak obleceni planujes skladat. Mam obe hloubky, stoji vedle sebe a nicemu to nevadi.
Hlubsi je dobra na raminka a na ulozne krabice. Na kominky ti staci ta 35, pri sirce 50 cm, se ti vejdou 2 kominky vedle sebe. Pri hloubce 58cm, mam 2 kominky v predu, 2 vzadu a do tech se mi nikdy moc nechce…
Nepodcenuj plánování, kazda police neco stoji, skace to. Taky pocitej s tim, ze polici samotnou treba na Černem moste nekoupis, musis vyzvednout ve skladu, to me překvapilo a doteď mi 2 chybi 😄 uz je to asi rok. Osobne bych uz nekoupila supliky do té min hluboké, jsou fakt malé. Dvere se zrcadlem jsou na ni dost tezké, lip drzí na hlubší verzi, nebo je nutné skrin prichytit ke stěně. Nam skrine vysoke 236cm.
Budouci satnu temhle poznatkum budu prizpusobovat 🙂

Děkuji moc za příspěvek a cenné rady :)!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
11.11.20 09:55

@nozu Synovec je také expert na to čůrání, tak uvidíme, dokoupit se dá vždy :)) děkuji za rady!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.11.20 11:53

@K. Rocánková. Ty police jak se musí dokupovat za ně chtěj strašné ceny. Stačilo skočit vedle do hobby marketu a nechat si je nařezat měl jsem jich 6 za stejnou cenu jako oni chtěli za dvě ;) a ty hubené vysoké skříně určitě zajistit pořádně ke zdi je to úplně vrátky zvlášt když se prcek chytne za otevřené dveře tak je pohroma na světě :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama