Reklama

Smrdí fretka??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kačka123123
Nováček 4 příspěvky 15.09.18 11:51
Smrdí fretka??

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat chi si pořídit domů fretku a hodně lidí říká že fretka smrdí. Já si osobně myslíš že když se o ní budu starat čistit wc a bude vykastrovaná tak nebude smrdet ale je to jenom můj názor. Můžu se zeptat chovatele který fretku chová jestli smrdí?? Děkuji ????

Reklama

Reakce:

moentt
Nováček 9 příspěvků 15.09.18 12:08

Neřekla bych přímo, že smrdí, spíš má takovou svoji charakteristickou „vůni“.
Je to prostě tchoř

smurfka
Nadpozemská drbna 29574 příspěvků 15.09.18 12:13

chovatel nejsem..ale měli jsme známé kteří fretku měli..na návštěvě nikdy nic nesmrdělo a při hraní s fretkou jsme také nic necítili..( samo vykastrovaná)

Linve
Kecalka 282 příspěvků 15.09.18 12:30

Kamaradka ma a je to teda hroznej smrad…

jary1
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 15.09.18 12:41

@Kačka123123 my jsme fretky měli cca 15 let. Jako každé zvíře je i fretka cítit( určitě když k někomu přijdeš, tak jsou cítit i kočky, psi, křečci…). Má svoji charakteristickou ,, vůni,,. Jak moc bude cítit, ale záleží na tobě. Jak často ji budeš čistit záchod, pelíšek, klec… A čím ji budeš krmit. Pokud budeš jen masem, tak je cítit víc, než když budeš dávat granule ( my jsme kombinovali).
Jinak za mě jsou to skvělý mazlíčci.

vaks
Kecalka 184 příspěvků 15.09.18 15:03

Meli jsme fretku v mem mladi,nemeli jsme ho kastrovaneho,ale pouze jsne mu po case nechali odstranit pachove zlazy,ktere pouzival hlavne v ohrozeni a jako utok na mou mamku :lol: (nemel ji rad a ona jeho :? ),od nejakeho roku se to uz ale odstranovat nesmi myslim,pouze jen kastrovat…casto se trel o papuce a jine predmety a to citit teda bylo(myslim,ze to delal hlavne v dobe rije :think: )..po case mi ho mamina prodala(mela na nej silnou alergii-urcite i psychickou :( )a novi majitele ho vykastrovali,nav­stevovala jsem ho porad,byl to muj nej kamos :srdce: Obcas i hlidala kdyz jeli na dovcu,ale uz to nebyl po te kastraci ten uzasny Monty,hodne se povahove zmenil…takovy ten typicky"cpavi" zapach fretky maji,ale je treba hodne dodrzovat hygienu a dbat na stravu.. :palec: Ale jsou hodne ucenlivi,co se tyka zachodku aj.navyku…

AnastazieB
Echt Kelišová 8324 příspěvků 15.09.18 17:24

Ano, má svou charakteristickou vůni. Ale hodně pomůže, pokud nemáte koberce. My jsme vyhodili koberce a hodně se to zlepšilo, už to nikdo nepoznal, kdo k nám přišel. Měli jsme vykastrovaného sam­ce.

Kostroma
Stálice 98 příspěvků 17.09.18 09:58

Někomu smrdí, někomu to nepřijde jako smrad :) ke mě občas přijde fretka od sousedů přes terasu na navstevu a ten pach mi vůbec nevadí.

stinga
Závislačka 3775 příspěvků 7 inzerátů 18.09.18 08:06

@Kačka123123 fretka smrdí, známá co je chovala, je denně koupala a celé léto byly fretky ve venkovní voliéře na dvoře,
ale je to moc hezké zvířátko

Jaggy
Povídálka 34 příspěvků 15.10.18 12:04

Měli jsme fretky dvě, vykastrované. Spaly se mnou v posteli, lezly k dětem a všude máme koberce, ale smrad vůbec žádný, samy o sobě hezky voněly. A záchůdky nesmrdí hůř než kočičí, když se čistí pravidelně, nejde vůbec cítit že nějaké zvíře doma je.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >