Smrdí fretka??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kačka123123
Nováček 4 příspěvky 15.09.18 11:51
Smrdí fretka??

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat chi si pořídit domů fretku a hodně lidí říká že fretka smrdí. Já si osobně myslíš že když se o ní budu starat čistit wc a bude vykastrovaná tak nebude smrdet ale je to jenom můj názor. Můžu se zeptat chovatele který fretku chová jestli smrdí?? Děkuji ????

Reakce:
moentt
Povídálka 13 příspěvků 15.09.18 12:08

Neřekla bych přímo, že smrdí, spíš má takovou svoji charakteristickou „vůni“.
Je to prostě tchoř

smurfka
Vesmírná mluvilka 30054 příspěvků 15.09.18 12:13

chovatel nejsem..ale měli jsme známé kteří fretku měli..na návštěvě nikdy nic nesmrdělo a při hraní s fretkou jsme také nic necítili..( samo vykastrovaná)

Linve
Kecalka 282 příspěvků 15.09.18 12:30

Kamaradka ma a je to teda hroznej smrad…

jary1
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 15.09.18 12:41

@Kačka123123 my jsme fretky měli cca 15 let. Jako každé zvíře je i fretka cítit( určitě když k někomu přijdeš, tak jsou cítit i kočky, psi, křečci…). Má svoji charakteristickou ,, vůni,,. Jak moc bude cítit, ale záleží na tobě. Jak často ji budeš čistit záchod, pelíšek, klec… A čím ji budeš krmit. Pokud budeš jen masem, tak je cítit víc, než když budeš dávat granule ( my jsme kombinovali).
Jinak za mě jsou to skvělý mazlíčci.

vaks
Kecalka 210 příspěvků 15.09.18 15:03

Meli jsme fretku v mem mladi,nemeli jsme ho kastrovaneho,ale pouze jsne mu po case nechali odstranit pachove zlazy,ktere pouzival hlavne v ohrozeni a jako utok na mou mamku :lol: (nemel ji rad a ona jeho :? ),od nejakeho roku se to uz ale odstranovat nesmi myslim,pouze jen kastrovat…casto se trel o papuce a jine predmety a to citit teda bylo(myslim,ze to delal hlavne v dobe rije :think: )..po case mi ho mamina prodala(mela na nej silnou alergii-urcite i psychickou :( )a novi majitele ho vykastrovali,nav­stevovala jsem ho porad,byl to muj nej kamos :srdce: Obcas i hlidala kdyz jeli na dovcu,ale uz to nebyl po te kastraci ten uzasny Monty,hodne se povahove zmenil…takovy ten typicky"cpavi" zapach fretky maji,ale je treba hodne dodrzovat hygienu a dbat na stravu.. :palec: Ale jsou hodne ucenlivi,co se tyka zachodku aj.navyku…

AnastazieB
Echt Kelišová 8421 příspěvků 15.09.18 17:24

Ano, má svou charakteristickou vůni. Ale hodně pomůže, pokud nemáte koberce. My jsme vyhodili koberce a hodně se to zlepšilo, už to nikdo nepoznal, kdo k nám přišel. Měli jsme vykastrovaného sam­ce.

Uživatel je onlineKostroma
Kecalka 150 příspěvků 17.09.18 09:58

Někomu smrdí, někomu to nepřijde jako smrad :) ke mě občas přijde fretka od sousedů přes terasu na navstevu a ten pach mi vůbec nevadí.

stinga
Závislačka 4463 příspěvků 3 inzeráty 18.09.18 08:06

@Kačka123123 fretka smrdí, známá co je chovala, je denně koupala a celé léto byly fretky ve venkovní voliéře na dvoře,
ale je to moc hezké zvířátko

Jaggy
Stálice 55 příspěvků 15.10.18 12:04

Měli jsme fretky dvě, vykastrované. Spaly se mnou v posteli, lezly k dětem a všude máme koberce, ale smrad vůbec žádný, samy o sobě hezky voněly. A záchůdky nesmrdí hůř než kočičí, když se čistí pravidelně, nejde vůbec cítit že nějaké zvíře doma je.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Volný z SPD označil Havla za vlastizrádce a strhla se mela. „Je to můj názor!“

Z facebookového a twitterového profilu člena SPD Lubomíra Volného (45) se... číst dále >

Je to vůbec ona? Premiérku Mayovou semlely dohady o brexitu, vypadá hrozivě

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé Velké Británie usilovně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >