Smršť návštěv na profilu

Anonymní
23.11.19 21:57

Smršť návštěv na profilu

Poslední hodinu a půl mám uplnou smršť návštěv na profilu, co 2-3 minuty vyběhne další a další. Vůbec si nejsem vědomá, že bych v nějaké diskuzi odpálila nějakou pumu nebo jiným způsobem připoutala pozornost. Několika uživatelkám jsem napsala, proč tam byly a zda neví, co se děje. A nikdo o tom neví. Není nějaká chyba matrixu emimina?
Máte to i ostatní.
Sorry za anonym, ale když to bude pod nickem, tak se mi dveře na profilu už vůbec netrhnou. :mrgreen: Chci pozorovat dál, co to dělá.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

33142
23.11.19 22:00

Já nic. Raději se zamkni. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.19 22:01

Nejsi v diskuzi vánoční kolotoč. Tam já jsem a mám na profilu dost lidí z něj. A jak píšeš, dneska je jich nějak víc.

• Nahlásit
  • Citovat
48299
23.11.19 22:03

Já taky 8o, asi jsem zase někde něco napsala :mrgreen:  :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1232
23.11.19 22:03
@Anonymní píše:
Poslední hodinu a půl mám uplnou smršť návštěv na profilu, co 2-3 minuty vyběhne další a další. Vůbec si nejsem vědomá, že bych v nějaké diskuzi odpálila nějakou pumu nebo jiným způsobem připoutala pozornost. Několika uživatelkám jsem napsala, proč tam byly a zda neví, co se děje. A nikdo o tom neví. Není nějaká chyba matrixu emimina?
Máte to i ostatní.
Sorry za anonym, ale když to bude pod nickem, tak se mi dveře na profilu už vůbec netrhnou. :mrgreen: Chci pozorovat dál, co to dělá.

Mám to teď stejně, neřeším. Profil mám zamčený

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.19 22:04

Já jsem dnes večer taky měla cca 10návštěv, radši sem si ho uzamkla.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.11.19 22:05

Já nic, od října tam nikdo nebyl. A to jsem taky ve Vánočním kolotoči.

• Nahlásit
  • Citovat
23.11.19 22:06

Taky tak, dnes snad dvacet navstev, ale to bude tou diskuzi o sledovani pecka. Stejne tam nic zajimaveho nemam, tak smele do toho :jazyk:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5349
23.11.19 22:08

Já mám furt nějaké návštěvy, moc nechápu proč :think: I když je fakt, že z mobilu se na někoho často ukliknu. Jak se to zamyká? Onehdá jsem na to koukala, ale emimi je pro mě evidentně uživatelsky vyšší dívčí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9534
23.11.19 22:08

9No, a?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1956
23.11.19 22:09

Taky to mám.. :think: a před tím poslední návštěva asi půl roku zpět. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6157
23.11.19 22:12

Já Teda nevím úplně co řešíš, vždyť tady nikdo obvykle na profilu nic nemá, taky mi tam leze dost lidí ale tím, že tu nic nemám tak to neřeším s Teda jsem to ani nikdy nekontrolovala. Proč by tě mělo zajímá „že se ti dveře na profilu netrhnou“?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33142
23.11.19 22:12

Tak už je to jinak, za pět minut osm návštěv. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.19 22:16

To bych mohla napsat taky - ten dotaz. Nemívám moc návštěv na profilu a najednou jich je tolik, že si říkám, co jsem kde strašnýho napsala. V kolotoči nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
84217
23.11.19 22:16
@aiwwa píše:
Tak už je to jinak, za pět minut osm návštěv. :mrgreen:

Teď jsem nechtěně vlezla na profil tobě. Jak to v mobilu lítá, tak se ukliknu každou chvíli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama