Smrt v mé náruči - zemřel mi domácí mazlíček

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 09:47
Smrt v náručí

Začalo to nenápadně 17.7 našemu zlatíčku natekla levá horní čelist, 18.7 jsme dostali ATB a entizol vzali mu krev na před operační vyšetření, a hned po weekendu 21.7 jsme šly na rentgen pod celkovou anestezií s tím že pujde hnedka na sál se zubama, pokud se stav nezlepší, doktor mu vzal 4 zuby( to bylo v podělí) a ve středu v noci nám volala doktorka ale nedovolala se, a tam nám až ve čtvrtek 25.7 ráno sdělila tu hroznou diagnózu Karcinom, okamžitě jsme dostali léky, prognóza byla hrozná několik měsícu paliativní léčby, nebo léčba ale to by znamenalo odebrání horní čelisti, ozařování + chemoterapie s tím že by se i tak nežil déle než jeden rok a pokud ano tak s hroznou kvalitou života, v tu dobu karcinom zasáhl i levé oko. Dostal léky ale a šlo to rychle za 2 týdny klesla váha o 400g a při další návštěvě lékaře 1.8.2019 v 11:10minut mi umřel v ambulanci náručí, doktorka jen řekla necháme ho odejít.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 04.08.19 10:10

To co má být jako? nechápu, o kom mluvíš… „weekendu“ mě teda dostalo, nejsi náhodou troll??

Sallyna
Kecalka 324 příspěvků 04.08.19 10:14

Je mi to moc lito. Ani si to nedokazu predstavit, cim ted musite prochazet. Slova utechy jsou nejspis marna, presto Vam preji mnoho sil.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 04.08.19 10:15

@Kaileee asi pes :nevim:

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 04.08.19 10:15
@Kaileee píše:
To co má být jako? nechápu, o kom mluvíš… „weekendu“ mě teda dostalo, nejsi náhodou troll??

Spíš klasicky střelená a patřičně ovíněná pejskařka.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 04.08.19 10:17
@Tichošlápek píše:
@Kaileee asi pes :nevim:

no právě mi to přijde napsané tak, ať tápeme o kom mluví :roll:
což je dost hnusné

Sl.Kockova
Kecalka 385 příspěvků 04.08.19 10:18

Pes nebo kocka, každopádně mu je teď lip :)

Uživatel je onlineTopSecret
Závislačka 4984 příspěvků 04.08.19 10:20
@Anonymní píše:
Začalo to nenápadně 17.7 našemu zlatíčku natekla levá horní čelist, 18.7 jsme dostali ATB a entizol vzali mu krev na před operační vyšetření, a hned po weekendu 21.7 jsme šly na rentgen pod celkovou anestezií s tím že pujde hnedka na sál se zubama, pokud se stav nezlepší, doktor mu vzal 4 zuby( to bylo v podělí) a ve středu v noci nám volala doktorka ale nedovolala se, a tam nám až ve čtvrtek 25.7 ráno sdělila tu hroznou diagnózu Karcinom, okamžitě jsme dostali léky, prognóza byla hrozná několik měsícu paliativní léčby, nebo léčba ale to by znamenalo odebrání horní čelisti, ozařování + chemoterapie s tím že by se i tak nežil déle než jeden rok a pokud ano tak s hroznou kvalitou života, v tu dobu karcinom zasáhl i levé oko. Dostal léky ale a šlo to rychle za 2 týdny klesla váha o 400g a při další návštěvě lékaře 1.8.2019 v 11:10minut mi umřel v ambulanci náručí, doktorka jen řekla necháme ho odejít.

Co ze to? 8o

Murka
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 04.08.19 10:20

To je napsaný jak popis do slohové práce. Nedá se poznat, jestli jde o dítě nebo psa. Emoce nula.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 10:23

:(

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 04.08.19 10:24
@Anonymní píše: … :(
??
mau-mau
Závislačka 4261 příspěvků 04.08.19 10:32
@Anonymní píše:

Dáváš to na maminkovský web, jedná se o dítě?.. když klesla za 2 týdny váha o 400g, tak to spíš vypadá na jiného tvora než člověka.. nechci reagovat nějak nevhodně, v případě, že by šlo skutečně o dítě.. :think:

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 04.08.19 10:34
@mau-mau píše:
Dáváš to na maminkovský web, jedná se o dítě?.. když klesla za 2 týdny váha o 400g, tak to spíš vypadá na jiného tvora než člověka.. nechci reagovat nějak nevhodně, v případě, že by šlo skutečně o dítě.. :think:

malé dítě to asi nebude, to by nenechala v nemocnici přes noc samotné a u většího by se asi nemluvilo o gramech… je to divné celé

Tableta
Kelišová 5433 příspěvků 04.08.19 10:34
@Murka píše:
To je napsaný jak popis do slohové práce. Nedá se poznat, jestli jde o dítě nebo psa. Emoce nula.

Je jasný, že jde o mazlíčka. Ale jinak souhlasím s tím, že emoce nula. Je to tak napsaný schválně, provokativně. Zakladatele je mi líto a měl/a by vyhledat odbornou pomoc - pomoc psychologa :poblion: Tohle může napsat jen psychopat.

free333
Nadpozemská drbna 26280 příspěvků 04.08.19 10:34

Upřímnou soustrast… :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama