Je prosím tohle štěnice?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 22:52
Je prosím tohle štěnice?

Zdravím, prosím je tohle štěnice? :nevim: mi v děkuji za odpověďi :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Stevia
Závislačka 3774 příspěvků 26.07.19 22:58

Myslím, že ano.. štěnice připomíná male zrnko melounu…

Lugerr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 23:03

Ano. Je.

pe-terka
Generální žvanilka 20009 příspěvků 26.07.19 23:08

Asi jo! Panebože, kde ten „poklad“ našla??? :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 23:12

Lezli to po zemi, prohledali jsme úplně všechno, a nikde jsme nic nenašli :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 23:12
@Anonymní píše:
Lezlo to po zemi, prohledali jsme úplně všechno, a nikde jsme nic nenašli :,(
Katekaroli
Povídálka 49 příspěvků 26.07.19 23:13

Bohužel ano..
A jen tak se jich nezbavite.. Vyprat prádlo na 60… Zkusit proparit žehličkou matrace.. Záleží v jakém množství se už rozlezli.. Jinak samozřejmě deratizace :(

pe-terka
Generální žvanilka 20009 příspěvků 26.07.19 23:16
@Anonymní píše:

ony vylézají v noci, přes den jsou schované ve skulinách, byla tady o tom už nejedna diskuse :think: Jsou to mrchy, takoví noční upíři, přisávají se na člověka a pijí krev :cert: V tu chvíli to necítí, protože ony mají ve slinách anestetikum, navíc obvykle lidi spí :think: Přes den naskáčou červené bolavé kousance :cert: :cert:
Nekupovali jste něco z bazaru nebo od někoho, nábytek, koberec atd?

viky23
Neúnavná pisatelka 17106 příspěvků 26.07.19 23:18

http://m.stenice-obecna-postelni-domaci.webnode.cz/…ejsi-ukryty/ tady jsem nasla clanek kde se vsude ukryvaji

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 26.07.19 23:19

Na 100% je to stenice

Deneriss
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 26.07.19 23:20

Chudáku. Tohle nezávidím my je objevili na dovolené v Rakousku v krásném hotelu. Naštěstí je manžel našel v noci a vše jsme přizpůsobili tomu, aby jsme je nedostali domů, ale mela jsem nahnano. Koukej pod matrace jestli máte čalounění u postele třeba čelo postele tak tam budou na tuty. Jsou většinou v okolí postele… Ja od loňské dovci kontroluju pokoje k v pěti hvězdě :pankac:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1546 příspěvků 26.07.19 23:20

Jste postipani? Jestli ne a lezly jen po zemi, mohly odněkud zrovna prilezt. V tom vedru jsou žíznivé a lépe se jim migruje než v zimě. Nepanikarila bych. A za mě můžu doporučit postřik, který se jmenuje Protect.
Pokud byste jich měli víc a už byli i postipani, i tak se jich zbavíte, ale chce to důslednost. Praní na 60, ideálně vzít co jde párou, kartáčkem, kvůli rozbití případných vajíček. A prohledávat opravdu každý zahyb, každou skvirku. Záhyby čalounění, dírky v drevotrisce, vnitrky zásuvek…

Deneriss
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 26.07.19 23:21
@Kamkam píše:
Jste postipani? Jestli ne a lezly jen po zemi, mohly odněkud zrovna prilezt. V tom vedru jsou žíznivé a lépe se jim migruje než v zimě. Nepanikarila bych. A za mě můžu doporučit postřik, který se jmenuje Protect.
Pokud byste jich měli víc a už byli i postipani, i tak se jich zbavíte, ale chce to důslednost. Praní na 60, ideálně vzít co jde párou, kartáčkem, kvůli rozbití případných vajíček. A prohledávat opravdu každý zahyb, každou skvirku. Záhyby čalounění, dírky v drevotrisce, vnitrky zásuvek…
Štípance se můžou objevit až týden po prvním kousnutí.. Bacha na to. Někomu vůbec.
Deneriss
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 26.07.19 23:22

Také pomáhá mráz. Co nejde vyprat na 60 tak hodit na den do mrazáku který má - 17 stupňů minimálně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 23:23
@pe-terka píše:
ony vylézají v noci, přes den jsou schované ve skulinách, byla tady o tom už nejedna diskuse :think: Jsou to mrchy, takoví noční upíři, přisávají se na člověka a pijí krev :cert: V tu chvíli to necítí, protože ony mají ve slinách anestetikum, navíc obvykle lidi spí :think: Přes den naskáčou červené bolavé kousance :cert: :cert:
Nekupovali jste něco z bazaru nebo od někoho, nábytek, koberec atd?

Teď jsem to našla na zemi, nikde jinde už nic nebylo, všechno jsme teď prohlédli, a nikde nic není :( nic jsme od nikoho nekupovali :worried:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama