Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Rezinkaa Tak to teda nevím
Šli jsme na umělé s přítelem, manželé nejsme a všem to bylo šumák. Nikoho ani nenapadlo hnát nás kvůli tomu před oltář ![]()
@Rezinkaa píše:
No asi nejakyho chlapa.
Jestr se zepta co na Caru?
a nepřijde Ti to vůči tomu nějakýmu chlapovi nefér nebo jako střídavá péče? A alimenty?
@MarkétkaBeruška píše:
a nepřijde Ti to vůči tomu nějakýmu chlapovi nefér nebo jako střídavá péče? A alimenty?
lesbičky ho jako otce neuvádí. Moje známá má takhle dítko, chlap nikde nefiguruje. Byl jen dárce, nic víc. Ale je to dobrý známý, udělal si testy, aby to nebylo anonymní. Na netu seženeš i sperma, ovšem věř někomu, že je ten člověk fakt zdravý ![]()
Zadna stridava pece, zadne alimenty v RL bych ho neuvedla, proste by to bylo nase miminko a on.To nesmel tak koukat zadny naroky nic, samozrejme financni odmena
ale kde takoveho sehnat? A pres internet asi ne, ty chlapy tam ze sebe delaj nejaky playboye a ze jsou sportovci a vysola skola a to ja nechci, chci nekoho na koho se muzu 100% spolehnout aby prisel kdyz ja to potrdbuju a ne jen jednou za mesic.
@Rezinkaa seženeš přes net. Ale neprověřeného. Musíš ukecat nějakého známého, nic jiného Ti nezbývá. ![]()
@JayLee píše:
manzelovo segra je lesbicka a nechala si prcka udelat prostenejdříve to zkousela pres jejího kamaráda ale ten se bal, ze by po nem chtěla casem peníze navíc v tej době uz planoval svoji rodinu takze to neklaplo tak sla proste na diskotéku a vyspala se tam s nejakym chlapem co ani nevi ze s nim ma dite uz se nikdy nevideli ale ona ma dite a ted to same zvazuje ta jeji pritelkyne a planuji i svatbu - přes IVF to opravdu nijak nekde jedine reseni bylo tohle aby mela dite a vyslo ji to no
![]()
Mela bych strach ![]()
No tak to by mi ta moj dala, jak by to bylo u vas, kdyby jste mely jit s nejakym chlapem na disco? Ani vam ani vasemu partnerovi by se to nelibilo…
Chceš poradit, ale návrhy odmítáš - tak se domluv s přítelkyní, co je pro vás obě přijatelné.
@terinka4444 Co znám mladé lesbičky, tak většinou plánují dvě děti, každá si odnosí jedno ![]()
@Rezinkaa píše:
Zadna stridava pece, zadne alimenty v RL bych ho neuvedla, proste by to bylo nase miminko a on.To nesmel tak koukat zadny naroky nic, samozrejme financni odmenaale kde takoveho sehnat? A pres internet asi ne, ty chlapy tam ze sebe delaj nejaky playboye a ze jsou sportovci a vysola skola a to ja nechci, chci nekoho na koho se muzu 100% spolehnout aby prisel kdyz ja to potrdbuju a ne jen jednou za mesic.
no, asi toto není nic pro mě, zná se mi to přinejmenším divné, ale je to vaše věc, když nějakého takového najdeš, no za peníze asi jo…
@JayLee píše:
z ceho?jakoze kdo byl otec - mysleno ze stranky nemocí, genu atd?
No, třeba by to byl idiot, to bych tedy neriskovala ![]()
@JayLee píše:
z ceho?jakoze kdo byl otec - mysleno ze stranky nemocí, genu atd?
Presne tak…
@KackaDoup píše:
To je zase komentář
No tak je lesba a chce dítě, no bóže ![]()
Zakladatelko, buď s nějakým kamarádem, ale nevím, jak na tom vůči opačnýmu pohlaví jsi, jestli bys to zvládla „přetrpět“ a event. i několikrát opakovat, nebo CAR. Obejít to jde ![]()
@Krkael ale prd!!zadna lesba…jen druha veta…nemohla jsem ji prelustit…parada zase soudy.. ![]()