Snažení - srpen 2015

379
28.7.15 18:46

Snažení srpen 2015

Ahoj holky! Zakládám tuto diskuzi pro vás, které se v srpnu budete snažit o mimčo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4657
28.7.15 19:08

Jéééé vždyt takových diskuzí tu je…zkus pohledat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
379
28.7.15 19:11

I přímo srpen 2015? To jsem nikde nenašla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5819
28.7.15 19:26

My se začneme snažit koncem srpna to uz sbad budu mir po ms a konci sestinedeli jsem po revizi v 9tt prestalo se srdíčko :,( tak snad se zadari

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
379
28.7.15 19:37

@wendisek Já jsem v únoru prodělala anembryonální těhotenství, taky jsem musela na kyretáž. Teď se začínáme znovu snažit… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5819
28.7.15 19:39

Uz se tesim až bude cely šestinedělí ze mnou. Moc vám preji aby to vyšlo :srdce: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
379
28.7.15 19:40

@wendisek Děkuju, tobě taky :kytka: Mě bylo doporučeno počkat 3-6 měsíců, teď v srpnu to bude 6 měsíců. Už jsme se snažili teď v červenci, ale dnes začínám špinit, tak počítám s tím, že zítra přijde MS… :cert: Doufám, že se nám oběma brzy zadaří :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5819
28.7.15 20:17

Oni to doporucuji ale prý toho pul roku je az moc byla sem na kontrole a doktorka me řekla ze mužem po první ms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
379
28.7.15 20:25

@wendisek Ono u mě se ještě čekalo na histologii, nevěděli, jestli je to molla… Tam je to trochu jinak, to se opravdu musí čekat půl roku, u horší varianty 1 rok… Naštěstí mě se to tak úplně nepotvrdilo, takže jsme nečekali celého půl roku, ale stejně se zatím nezadařilo… :( Tak snad to co nejdříve vyjde! :srdce: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5819
28.7.15 20:32

Aha tak to potom jo neboj určitě se brzo zadari vyjeďte někam na výlet a nemyslete na to. Vim ze je to těžký taky už se nemůžeme dočkat az se budeme moc snažit. Jim vitamíny a piju kontryhelovy caj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
379
28.7.15 20:38

Příští sobotu jedeme na dovolenou, zrovna ten týden by měla být ovu, tak by to snad mohlo vyjít :srdce: Já jím akorát kyselinu listovou. Kontryhelový čaj jsem si také koupila, ale potom jsem tady na stránkách četla, že se hodí spíše pro holky, které mají nepravidelný cyklus… Těm, které měly nepravidelný cyklus kontryhel pomohl a upravil ho, ale zato holkám, které měly cyklus bez problémů a pravidelný kontryhel prodloužil a rozhodil cyklus, takže jsem ho přestala pít, protože s cyklem problémy nemám a děložní sliznici si myslím, že mám za tu dobu už hezky zhojenou, říkala mi to i Dr., když jsem byla na kontrole :kytka: my se také moc těšíme na mimi :srdce:
Jojo, to říkají všichni - nemyslet na to, jenže ono to není tak jednoduché :mrgreen: Ale budu se snažit, třeba se nám poštěstí a zadaří se na dovolené :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5819
28.7.15 20:43

Ja vím taky to tak mame mi letime v zari tak treba se nam zadari aji tam uvidíme ale silene moc se těšíme :kytka: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
379
28.7.15 20:51

A máte už nějaké mimi? Nebo je to vaše první? Jojo, my taky :srdce: Doufám, že se brzy zadaří :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5819
28.7.15 21:16

Bylo to naše první zjistila jsem to týden před svatbou tak pro manžela to byl ten nejhezčí svatebni dar

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
379
28.7.15 21:32

To je mi líto… :hug: Ale neboj, brzy to určitě vyjde znovu a bude všechno v pořádku :hug: Taky si to říkám :srdce: Alespoň víme, že můžeme otěhotnět, což v dnešní době není uplná samozřejmost… ;) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama