Snažíme se a stále se nedaří

Rady a zkušenosti pro všechny, které chtějí být maminkami, ale stále se nedaří.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Chuchyna
Povídálka 23 příspěvků 13.9.19 10:56
Snažíme se a stále se nedaří

Ahoj, s přítelem se snažíme už nějakou dobu o prcka, ale jsme na počátku zjištění, že to není tak jednoduché jak jsme si malovali. Moje doktorka mě poslala na kliniku ivf na konzultaci. Je z toho první inseminace kterou máme za sebou, ale zatím neúspěšná. Přítel má špatnou morfologii spermií, ale doktorka nevyloučila prirozene oplodnění. Já mám za sebou pouze hormonální odběry krve a ty jsou v pořádku. Při poslední návštěvě kliniky mi bylo řečeno že vlastně zatím netuší proč nejsme těhotní a domluvili jsme se že pokud nám to do konce roku nevyjde, přistoupíme k umelku. Má tu nějaká z vás zkušenosti a rady? Moc dekuji ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kathaa
Stálice 57 příspěvků 19.9.19 09:46

Ahojky, našla jsem tvou diskuzi :-). No my to máme stejně. Jsou tomu 4 roky, co se s manželem snažíme o mimčo (první). jezdíme do CARu, kde jsme souhlasili s IVF. Ale nedaří se. Napočtvrté, kdy do mě byla vkládána naše oplodněná embria (dohromady šest) jsem otěhotněla. Bohužel mimi zemřelo v šestém měsíci těhotenství. Teď mám po šestinedělí a chtěli bychom do Vánoc si nechat vložit další naše oplodněné a zamražené embrio. Věříme, že už vše dobře dopadne :-) :)

Kathaa
Stálice 57 příspěvků 19.9.19 09:53
Chuchyna
Povídálka 23 příspěvků 19.9.19 09:58

@Kathaa ahoj, no smekám před tebou, že i z tvých psaných slov čiší stále pozitivní nálada.
Přeju vám to moc a do budoucna držím všechny palce ať se na vás konečně po tom všem usměje štěstí. Přiznám se, že jsem ani v nejmenším nečekala, že založení rodiny je taková dřina. Holt někdo to prostě nemá zadarmo. Já jsem teď první den po druhé inseminaci a čeká mě tedy 14 dní které musím nějak vydržet, než se ukáže zda se nějaká spermie k vajíčku vůbec dostala. Ale Stále se snažím myslet pozitivně a spíš to brát jako přirozený proces, že co se má stát, to se stane.

Kathaa
Stálice 57 příspěvků 19.9.19 10:06

@Chuchyna Jéé, tak to ti závidím, že už jste tak daleko :-), přeju hodně štěstíčka, aby se ukázaly ony dvě vytoužené // :-) Nás tento proces čeká nejřív v půlce listopadu. Tak hodně odpočívej, aby se vše dobře „uhnízdilo“ jak má :-).
Ráda si s tebou budu psát, ale dnes už nemám moc času, musím do deseti minutodejít do práce.
Jinak děkuju, jojo, snažím se nebýt z toho všeho nějak smutná, ono to nepřizpívá k ničemu. Holt jak říkáš ty, co se má stát stane se, ať my chceme či ne…

Zatím ahoj, a budu ráda, když si zas napíšeme.

Chuchyna
Povídálka 23 příspěvků 19.9.19 10:23

@Kathaa no ještě to není prime umelko, jen inseminace, takže zatím moc daleko nejsme, ještě se nam nepovedlo aby spermie s anomáliemi pronikly vajíčkem. Je to jen druhý pokus jak je trochu popostrčit blíž k cíli. Určitě se kdykoli ozvi, mužem si i třeba dát kontakt na WhatsApp ať je to rychlejší, budu ráda.

Kathaa
Stálice 57 příspěvků 25.9.19 08:23

@Chuchyna Ahoooj :-), opravdu jsem neměla v úmyslu se tak dlouho neozvat, promiň.

Dělala sis už testík? Myslela jsem na tebe, já bych hned testovala, nevydržela bych :-)

Chuchyna
Povídálka 23 příspěvků 25.9.19 11:32

@Kathaa ahoj…svědí mě všechny prsty ale bylo by to zbytečny, podle mě by to po 7mi dnech ještě neukázal. 8o Ale vazne nemám den co den jiné myšlenky než jestli se nějak menim, jestli mám lesk v očích, nebo jestli mě nebolí prsa už mi hrabe ale netestnu to dřív jak o víkendu. Teda myslim

Kathaa
Stálice 57 příspěvků 25.9.19 13:42

@Chuchyna Jojojo, přesně, to znám moc dobře! :-) Mě minule test ukázal // desátý den po oplodnění. Taky jsem se držela netestovat dřív než těch deset dní.
Zítra si dojdu s telefonem, aby mi opravili v něm internet. To bych mohla eMimino používat v mobilu a né jen tady doma na notebooku. To ti pak budu odepisovat i dřív. Nebo si múžeme dát i jiné informace o té druhé jak si dopisovat :-)

Chuchyna
Povídálka 23 příspěvků 25.9.19 19:36

@Kathaa vydržím to :sweat_smile: vidím to tak na pátek :sweat_smile: Každopádně jak budeš chtít, mužem se najít na fb a pak si dát jiný kontakt, vždycky je fajn mít s kým probrat tyhle šílený stavy, dost to pomáhá

Chuchyna
Povídálka 23 příspěvků 26.9.19 07:39

@Kathaa tady posílám mailovku, kdybys chtěla muzem si pak předat kontakt tam chuchyna@stream.cz

Kathaa
Stálice 57 příspěvků 26.9.19 09:04

@Chuchyna Ano, děkuji, ozvu se ti do meilu s informacemi o sobě :-).
No určitě to pomáhá, komunikovat s někým kdo je na stejné lodi :-). Já se minule v těhu tady přidala ke skupince asi 30ti holek, které pak vytvořily na Fb tajnou skupinu a tam se teda hooooodně diskutovalo :-) :-).
Já si dneska konečně budu volat na výsledky krve a podle nich mě pak objednají na konzultaci k dr. Minule nebyly dobré, kéž by teď už ano. Se špatnými se nepohnu z místa :-(

Chuchyna
Povídálka 23 příspěvků 26.9.19 09:10

@Kathaa ok napiš a dej pak vědět jak jsi dopadla. Držím pěsti :blush: :blush:

Kathaa
Stálice 57 příspěvků 26.9.19 09:15

@Chuchyna Mejlík odeslán :-) No a s těmi výsledky…musí mi ten telefon taky někdo zvednout! Včera jsem tam volala 5× a nedovolala…

Chuchyna
Povídálka 23 příspěvků 26.9.19 09:19

@Kathaa no to je výborný to miluju…srdce aby ti vyskočilo strachem z hrudi a oni to neberou :roll: :roll: :cert: jdu na mail :blush:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny