Snědená špička keramického nože?

Anonymní
13.9.21 19:14

Snědená špička keramického nože???

Stala se mi poměrně dost děsivá věc… Namazala jsem si chleba máslem a lučinou, a kdyz jsem polkla asi druhé sousto, ucítila jsem v krku něco jakoby ostrého.. Lekla jsem se, myslela jsem, že to byl možná kousek obalu z másla, ale pak jsem uviděla nůž, kterym jsem ten krajíc chleba rozkrojila a chybí mu špička.. Je to černý keramický nůž, chybí kousíček, a ja si zaboha nevzpomenu, jestli ta špička chyběla i předtím nebo ne :( :(… A ano používáme i pár nožů, kterym ta špička chybí, takže možné je, že tam nebyla, ale ja prostě nevím :,(.. V krku uz nic necítím, zapila jsem to, ale co teď…? Já vím, jsem blbá..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10967
13.9.21 19:22

No asi bych jela na pohotovost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8363
13.9.21 19:24

Ja bych jedla kysely zeli, to je sama vlaknina, obali to a vyjde to ven…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2005
13.9.21 19:25
@Anonymní píše:
Stala se mi poměrně dost děsivá věc… Namazala jsem si chleba máslem a lučinou, a kdyz jsem polkla asi druhé sousto, ucítila jsem v krku něco jakoby ostrého.. Lekla jsem se, myslela jsem, že to byl možná kousek obalu z másla, ale pak jsem uviděla nůž, kterym jsem ten krajíc chleba rozkrojila a chybí mu špička.. Je to černý keramický nůž, chybí kousíček, a ja si zaboha nevzpomenu, jestli ta špička chyběla i předtím nebo ne :( :(… A ano používáme i pár nožů, kterym ta špička chybí, takže možné je, že tam nebyla, ale ja prostě nevím :,(.. V krku uz nic necítím, zapila jsem to, ale co teď…? Já vím, jsem blbá..

Já bych se bála, že jsem to vážně slupla a asi jela na pohotovost… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32483
13.9.21 19:26

Blbá nejsi, to se stane. Já zrovna od rána přemýšlím, jestli ten nůž měl špičku :mrgreen: Taky černý keramický, mám vůbec den :roll:
Popravdě mě nenapadlo, že to je problém 8o
Já bych asi zvolila cestu zelí, chleba, určitě ještě další potraviny se doporučují, co obalí ostrý předmět v zažívacím traktu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8363
13.9.21 19:26

Teda moje nejstarsi dite kdysi snedlo dve obri podlozky pod sroub, nez jsme vykoumali, co budem delat, vyzvracel to..ale netusim, jestli je bezpecny vyvolavat zvraceni, kdyz ta vec je sice mala ale ostra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.21 19:34

Mám doma dvě děti a na pohotovost se nemám jak dostat… A Sanitku si kvůli tomu volat tedy nebudu.. Dojím si ten chleba a budu doufat…

• Citovat
  • Nahlásit
32483
13.9.21 19:45
@Anonymní píše:
Mám doma dvě děti a na pohotovost se nemám jak dostat… A Sanitku si kvůli tomu volat tedy nebudu.. Dojím si ten chleba a budu doufat…

Nejspíš to bude ok ;) https://www.pralek.cz/…ute_predmety
Záchranku prosímtě nevolej. Jen kdyby se ti udělalo špatně. Doufám, že to nebude třeba :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 14:13

Děkuji. Nakonec jsem zjistila, že jsem pravděpodobně tím nožem ten chleba ani nekrajela, že jsem ho ukrojila nejspíš druhým nožem, Který ležel na lince. :oops: :D.. Tak snad ok a díky.

• Citovat
  • Nahlásit
32483
14.9.21 15:42
@Anonymní píše:
Děkuji. Nakonec jsem zjistila, že jsem pravděpodobně tím nožem ten chleba ani nekrajela, že jsem ho ukrojila nejspíš druhým nožem, Který ležel na lince. :oops: :D.. Tak snad ok a díky.

Výborný rozuzlení :potlesk: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
447
14.9.21 15:46

Vybirejme lepší materiály.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...