Zelený ječmen a chlorella, je někdo kdo stále přemýšlí?

859
13.9.21 17:21

Zelený jecmen a chlorella ,je někdo kdo stále přemýšlí?

Ahoj holky, je tu někdo kdo přemýšlí stále zda užívat jecmen a chlorellu? Rada poradím nebo pomůžu, klidně se ptejte. Klidně mi napište i do zprávy. Já jsem driv nikoho neznala a jsem ráda že jsem poznala lidi co to užívají a užívám to konečně taky a jsem s tím moc spokojená ;) nikomu nic nenutim naopak se klidně ráda pobavím o vašich zkušenostech a názorech :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7749
13.9.21 17:42

@prceek55

nedalo se to používat, tak jsem s tím zalila zahrádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
13.9.21 17:44

@DanielaD haha :D jo já vyzkoušela kdysi taky jednu značku a nedalo se to pít, ale od této značky mi to aji chutna, ale někdo si na tu chuť nezbytné třeba nikdy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
13.9.21 17:51

Já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
13.9.21 17:53

@Zeoli tak klidně napiš a zeptej se :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
13.9.21 17:58

Jak dlouho a jak často ječmen užívat, aby to mělo efekt? Značku? Je lepší než řasa? Tu řasu bereš odkud?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18672
13.9.21 18:41

Mne se potom vždy navalilo. Fuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
13.9.21 19:54

Ja jsem jedla chlorellu v tabletách (taková velká butel z DM) a srovnalo se mi zažívání, na které trpím. Ječmen v prášku jsem zkusila jednou, to se nedalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
13.9.21 21:41

Mě by tedy zajímalo, co ti to davá. :-) Pila jsem ječmen rok a nezaznamenala jsem asi vůbec žádnou změnu kromě toho, že to strašně lezlo do peněz :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
13.9.21 22:03

@anahita mne to určitě dává více energie, lepší zažívání, celkove se po tom cítím mnohem lépe. V rodině měli problém s ekzemem, lupenkou a vše mě po používání chlorelly a ječmene lepší, ekzémy v podstatě úplně vymizely, ale co člověk to názor, nemusí to sednout každému to je jasný :andel: a ještě jsem u mě zaznamenala posílení imunity, co malá je často nachlazena a vždy jsem to od ní chytla, co užívám jecmen a chlorellu tak nejsem nemocná, mne to prostě vyhovuje

Příspěvek upraven 13.09.21 v 22:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
13.9.21 22:05

@Zeoli jak budu mít více času ráda odpovím, jen mám nemocné dítě, které leží momentálně v horeckach, jak bude chvilka času ráda odpovím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
13.9.21 22:06

@Makola záleží od jaké značky jsi to užívala, mne to třeba chutna ale znám lidi co to nemůžou ani cítit každopádně jecmen se prodává též v tabletách

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
13.9.21 22:07

@lachtanice86 jo někdo to tak prostě má 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
14.9.21 16:52
@prceek55 píše:
@Makola záleží od jaké značky jsi to užívala, mne to třeba chutna ale znám lidi co to nemůžou ani cítit každopádně jecmen se prodává též v tabletách

V tabletách ho nechci. Myslim si, že to nemá takový účinek. Ale třeba se pletu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
15.9.21 18:20

..

Chlorella i ječmen jsou fajn.. záleží tedy od jaké firmy, a dobrý je doplňovat i další věci.
Taková zajímavost je, že na jednom kurzu „pití sava“ nám přednášející říkal, že má zkušenost, že u lidí co to brali mu to ukazovalo, že mají nějaké parazity (nepamatuji si už o co šlo) A je fakt, že chlorella, když jsem si nechala pár tabletek v krabičče, tak se mi z toho líhli nějací brouci.. bylo to zavřené v malé plastové krabičce specielně na tyhle tablety.. a stalo se mi to víckrát. Takže na tom něco být může. A to mě popravdě trochu odradilo. Ale doporučuje to dost lidí, zařadit zelené doplňky nebo potraviny, nebo jak tomu říkáte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat