Sny, co se pak stanou

Anonymní
21.4.20 22:50

sny co se pak stanou

Dobrý den, chtěla bych se zeptat měla jsem sen o blízké osobě, že jsem byla přivolána k smrtelné posteli a vypadalo to opravdu jako konečná, že dotyčnému už zbývají poslední chvíle. A pak se sen nějak popletl, ale to není podstatné mívám často popletené sny - chodila jsem s jiným členem rodiny po městě a najednou proti nám šla osoba co na začátku snu umírala a byla úplně fit. No a o pár dní později se stalo, že právě ten člen rodiny, o kterém se mi zdálo, se zranil a musel do nemocnice, nastaly komplikace a nakonec teda přežil, ale opravdu to bylo jako zázrak, dle názoru lékaře byla ta šance, že přežije fakt malinká.

Takže se chci zeptat máte někdo nějaké zkušenosti? někdo kdo se o tyto věci zajímá a řekl by mě proč se to děje ( o člověka jsem strach neměla, byla jsem s ním v kontaktu a věděla, že je v pořádku). Přijde mi to docela děsivé a ráda bych věděla, jestli je to shoda náhod, nebo jestli má někdo zkušenosti s něčím podobným nebo ví víc než já. Moc jsem na internetu nenašla. Prosím abyste se zdrželi hloupých komentářů nepíšu to abych byla zajímavá, ale protože mě to dost vyděsilo.

Předem moc děkuji--

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.4.20 22:56

Mě se zdálo že se země srazí s modrou planetou a všichni umřou (dívali jsm se na Melancholií), bylo to hrozně skutečné, jak jsem prožívala ten strach o rodinu a celou planetu, tu zkázu. Asi za 14 dní potom se tu objevil Covid-19.

• Citovat
  • Nahlásit
9677
21.4.20 23:00

Moje babička vždycky říkala, koho vidíš ve snu umírat, bude dlouho živ, nikdo nemůže umřít dvakrát. Tak třeba to platí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
22.4.20 00:42

Ahoj, ano zdají se mi takové sny a to jen párkrát do roka. Celý sen je jiný už když se mi zdá vnímám ho jinak, je víc podrobný a když se probudím pamatuji si ho i s detaily a plní se do dvou týdnů. Pár příkladů: Zdálo se mi, že oznamují těhotenství dědovi v nemocnici ač v tu dobu jsem o těhotenství nevěděla a děda byl fit, ale za dva týdny to přesně tak bylo. Zdálo se mi o předčasném porodu a opravdu jsem rodila v 31 tt. Dále o zlodějích, kteří nám vlezli na zahradu, byli dva, přijeli na kolech i jsem viděla kudy k nám vlezli, což se za týden opravdu stalo. Beru to jako varování, určitý čas k dobru. Ale odkud se berou, kdo ví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 09:55

Měla jsem takový sen jen jednou. Byla jsem ještě s ex a strašně jsem toužila po dítěti. U nás byla hodně tragická situace skrz to a já se hrozně trápila. Zdálo se mi, že už jsem skoro před porodem a jedu výtahem do 10. Patra, ale s jiným mužem. Ten sen si pamatuju do dnes, dávalo mi to jistou naději. O 2 a půl roku později se tomu tak stalo a dokonce byl ten výtah zevnitř žlutý, jako v tom snu. Nikdy se mi nic takového nestalo, jen v tomhle připadě :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat