Minulý život?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
Reakce:
Myslim si, ze vam radne hrabe ![]()
No tak ma jinej konicek nez ostatni a co ma bejt?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Vypadá to, že tvoje sestra je převtělený Adolf Hitler.
No bože, tak ji zajímá zrovna toto téma. A co jako. Každej ma jiný záliby, jinou povahu. Trochu pochopení z tvé strany by to chtělo.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ma zrejme nizky emocni koeficient. Treba az vyroste, vstoupi do armady a bude zni dobry vojak.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak je prostě jiná, každý máme něco. Ubližuje svým chováním a zájmy někomu? Pokud by i jí samotnou zajímalo, co se za tím vším skrývá, tak může vyzkoušet Regresní terapii. Ta mě docela láká. Chce to ale najít někoho, kdo tomu opravdu rozumí.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Tableta píše:
Vypadá to, že tvoje sestra je převtělený Adolf Hitler.
No bože, tak ji zajímá zrovna toto téma. A co jako. Každej ma jiný záliby, jinou povahu. Trochu pochopení z tvé strany by to chtělo.
To má chápat, že sestra necítí žádný soucit? Tak jasně, Adolf Hitler měl také koníček - vraždit Židy. Doufám, že máš pro něj pochopení. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Enmamma díky, já už si říkala, že je se mnou něco špatně, když nemám pochopení pro lidi, co jsou krutí rasisti. Máme jednoho takovýho v rodině, ten si Adolfa obhajuje jako zachránce planety a holocaust prý neexistoval a je to jen ruská propaganda.
Nevím jestli je možný aby byla takhle převtělená, asi se to neprojevuje úplně takhle. Ale teda její povahové rysy by pro mě byl velký vykřičník.
- Citovat
- Upravit
Zajímám se o sériového vraha. Možná, že do mě taky vstoupil?
I když trochu jinak než bych chtěla.
- Citovat
- Upravit
@Enmamma píše:
To má chápat, že sestra necítí žádný soucit? Tak jasně, Adolf Hitler měl také koníček - vraždit Židy. Doufám, že máš pro něj pochopení.
O historii vite uplne prd. Konicek to urcite nebyl. Pokud o vecech nic nevim, tak se k nim nevyjadruji. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Cenarius píše:
O historii vite uplne prd. Konicek to urcite nebyl. Pokud o vecech nic nevim, tak se k nim nevyjadruji.
Nechám se ráda od mudrce poučit. Povídej, jsem jedno velké ucho.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Enmamma píše:
To má chápat, že sestra necítí žádný soucit? Tak jasně, Adolf Hitler měl také koníček - vraždit Židy. Doufám, že máš pro něj pochopení.
Neodsuzuju ho ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Zdravím, mám docela strach o mojí sestru..Mně je 27, jí je 16..Strach o ní mám z důvodu, že se chová, jako někdo převtělený z války..
Od mala doslova žere jákekoliv válečné dokumenty, filmy a tak dále. Je velmi znalá v období válek a vždy vše ví, dokonce má někdy i vlastní teorie.
To by ještě nebylo nic neobvyklého, ale problém nastává tady…Mně připadá, že je fakt převtělený přílslušník wafen ss nebo tak něco (omlouvám se za chyby, moc se v tomto nevyznám). Je úplný opak naší rodiny..Je strašně cholerická, má výbuchu vzteku i kvůli maličkostem. Je na holku celkem krutá a navíc má docela sílu. Nesnáší jiné rasy - tady nevím, jestli je to osobní preference, nebo fakt někdo z minulého života tzn. vede to k tomu, že je asi teda fakt rasistka.
Když se koukáme na válečné filmy, není jí nikdy líto židů, naopak třeba já mám vždy nehorázně zvláštní pocit..Ona ne..Nic jí to nedělá a ani to největší utrpení s ní nehne ani o píď - jako by bylo vycvičená.
Do toho všechno jí strašně baví vojenství a tak všeobecně, má ráda les, přespávání v lese a u nás v rodině na to vážně NIKDO není. Často má sny o válkách, dejavu, velice dobře vyvinutou intuici, nemá z ničeho strach -opět jako by na to byla vycvičená, taky opravdu jak voják plní povinnosti, naprosto pilná a důsledná. Taky jí často je špatně a bolest břicha, ale to s tím nemusí vůbec souviset.
A máte Vy nějaké takové zkušenosti???
Prosím anonym- aby mě tu někdo nepoznal
navíc je to pro mě docela osobní