Negativní věštba od kartářky

21.4.20 09:33

Negativní věštba od kartářky

Ahoj,
prosím, asi potřebuju povzbudit. Zkusila jsem zajít za kartářkou a řekla mi věci, které mě celkem hodně vystresovali a v podstatě nabořily celkově pozitivní vyhlídky do mého budoucího života. Sice si na jednu stranu říkám, že bych měla být racionální, ale znáte to, někdy to nestačí. Teď už vím, že ke kartářce už nikdy znovu nepůjdu, myslím, že dobrý psycholog by mi pomohl víc a určitě bych se necítila na konci konzultace tak strašně.
Máte tedy někdo nějakou zkušenost, kdy vám kartářka řekla nějakou věštbu, která se nevyplnila?
Předem moc díky za reakce! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Lalelale
21.4.20 09:39

Co jsem se naučila na diskuzích na netu, „dobrá“ kartářka ti nikdy neřekne negativní věc. Asi ses jí nelíbila a chtěla ti ublížit, nebo se chtěla cítit důležitá. Jinak můj názor, ale dobrá věštkyně si prostě vsadí sportku, vyhraje první cenu a nemusí nic věštit klientkam :) jsou to podvodnice, co prostě umí výborně otypovat lidi, nic víc

• Citovat
  • Nahlásit
1896
21.4.20 09:41

To je tak, když neprofesionál dělá práci profesionála.. :cert: :poblion:
Tohle profi kartářky nedělají! ;)
Nic si z toho nedělej, podle tvého popisu to bude spíš nějaká amatérka, takže i její výklad bude stát za houby.. ;) Čeká tě krásný život, jak jinak.. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
21.4.20 09:41

Nikdy jsem u kartářky nebyla, nevím jak to chodí, ale myslím, že to jen tipují dle těch lidí.
Taky jsem někde slyšela, že dobrá kartářka špatnou informaci neřekne.
Nic si z toho nedělej a hoď to za hlavu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1305
21.4.20 09:43

Hoď se hlavně do klidu! Mě se nevyplnilo nikdy nic, a to jsem byla u pár opravdu vyhlášených. Dokonce mi jedna řekla, že mám dvě holky, a já mám dva kluky. Vůbec si z toho nic nedělej, měla blbej den. A ponaučení propříště, ke kartářkám nechodit!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2854
21.4.20 09:45

@Sofia_Sofia
Já byla před x lety u postupně u několika kartářek. Pravdu měla jen ta první, to bylo v r. 1994. Byla to stará paní, opravdu profesionálka, už dávno nežije. Řekla mi třeba i to, že se 3× rozvedu a budu i vdova. Všechno se to vážně stalo, i když jsem tomu ve svých dvaceti nechtěla věřit. Taky mi tehdy řekla, že vážně spokojená a šťastná budu až po čtyřicítce, a jsem :).
Ty ostatní „kartářky“se mi snažily akorát zavděčit, a nezarmoutit, upřímně řečeno moc vykládat neuměly. Jen se snažily si přivydělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
21.4.20 09:46

To je blbost, sama se občas věnuji tarotu a můžu ti říct, že kartářka ti nikdy neřekne špatné věci. A napřímo soudit život cizích lidí kartáři neumí. Pozitivní vyhlídky na svůj život si nech, protože tvůj život bude takový, jaký si ho zařídíš. :kytka: Nenech se ovlivnit, běž si za svým hezkým životem, určitě to vyjde. :kytka: Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 09:50

@brokoliccaa Moc děkuju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 09:52

@LennyL1 Díky moc za pozvbuzení, hodně se mi ulevilo :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7443
21.4.20 09:54

Kartářky a jiní jasnovidci jsou dobří akorát na jednu věc: drásání nervů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 09:54

@Lalelale Jojo, taky si to už teď myslím. Jak říkám, psycholog by mi asi pomohl víc a za stejný peníze. Za 20 minut výkladu si neváhala říct o 700,–Kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 09:55

@Hecate Jojojo :potlesk: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 09:56

@Zwetta Díky moc :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
21.4.20 10:01

@Sofia_Sofia Záleží na tom, jak k věštbě přistoupíš. Můžeš to brát tak, že jsi dostala varování před tím, co se může stát, a pokud cítíš, že je to něco, co by se opravdu mohlo udát, tak máš příležitost to včas odvrátit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 10:20

@Sofia_Sofia můžu se zeptat, co konkrétně tě tak rozhodilo? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie