Sny o ex, zase?!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 15:57
Sny o ex, zase?!

Ahoj holky,
chtěla bych poradit. Asi před rokem jsem se rozešla se svým ex, nedopadlo to vůbec dobře. Pohádali jsme se, některé věci zůstaly nedořešený. On si hned po rozchodu, ještě v ten den, našel novou, s kterou momentálně čeká dítě a za 3 dny se žení. Po rozchodu jsem na tom byla psychicky špatně, měla jsem hrozné sny, nemohla jsem kolikrát spát 3 dny v kuse, byly to noční můry, :nevim: ale postupem času jsem se s tím smířila, dostala se z toho, našla si přítele, kterého miluji sny přestaly. :dance:

Od té doby co jsem se to dozvěděla (tento víkend), se mi opět vrací sny, ve kterých jsme přátelé a dokonce vycházím i s jeho přítelkyní. Přesto, že ty sny nejsou negativní, budí mě každý den a otravuje mě to :cert:..

Nemáte nějaký tip na to, jak se těch snů zbavit? :think:, bojím se, že mě to bude zase provázet nějakou dobu :lol:, i když je mi EX ukradenej.
Právě proto ani nechápu, proč se mi o něm zdá :nevim: :pocitac:

Příspěvek upraven 30.04.19 v 16:04

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 16:03

Děkuji za rady! :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 16:27

Popravde nejsi jedina co takhle má. Ja jsem s ex rozejdena uz 10 let, chodili jsme spolu jen par mesicu. Nebyla to zadna velká láska a objektivne bych se k nemu nevrátila tehdy ani teď - ale když jsem zjistila že se oženil, tak jsem asi 2 tydny byla uplne v soku. Stále jsem na to myslela a nemohla jsem to dostat z hlavy :zed: Nechápu proč, protože v tu dobu už jsem byla v xletém spokojeném vztahu, který nakonec skončil svadbou a mimcem. Svého manžela bych nevymenila za nic. Ale z niakeho záhadného důvodu jsem vnitřně stále byla a musím priznat, že jeste občas jsem na tohoto ex navázána. Pritom jiných ex se to netýká, i když s nimi jsem byla delší dobu a dokonce to byli i o moc vetší lásky. Asi fakt něco není vnitřně vyřešeno, jen ani sama nevím co. Tak se mi o něm občas zdá, případně mám hodně zvláštní pocity jakoby zrady z jeho strany, a vlastně ani nevím proč… :nevim:

Tunrida
Hvězda diskuse 49836 příspěvků 30.04.19 17:54

Já se s bývalým rozešla před 8 lety a zrovna dneska se mi o něm zdálo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 17:56
@Anonymní píše:
Popravde nejsi jedina co takhle má. Ja jsem s ex rozejdena uz 10 let, chodili jsme spolu jen par mesicu. Nebyla to zadna velká láska a objektivne bych se k nemu nevrátila tehdy ani teď - ale když jsem zjistila že se oženil, tak jsem asi 2 tydny byla uplne v soku. Stále jsem na to myslela a nemohla jsem to dostat z hlavy :zed: Nechápu proč, protože v tu dobu už jsem byla v xletém spokojeném vztahu, který nakonec skončil svadbou a mimcem. Svého manžela bych nevymenila za nic. Ale z niakeho záhadného důvodu jsem vnitřně stále byla a musím priznat, že jeste občas jsem na tohoto ex navázána. Pritom jiných ex se to netýká, i když s nimi jsem byla delší dobu a dokonce to byli i o moc vetší lásky. Asi fakt něco není vnitřně vyřešeno, jen ani sama nevím co. Tak se mi o něm občas zdá, případně mám hodně zvláštní pocity jakoby zrady z jeho strany, a vlastně ani nevím proč… :nevim:

Achjooo. To mi ani neříkej :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 18:09

Mně se o ex taky občas zdá, a to už s ním nejsem 15 let :D. Je to normální, jak o něm přemýšlíš, tak se ti o tom i zdá. Jak tomu zabránit, neporadím.

Zesta
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 30.04.19 19:18

Ahoj, já se s bývalým rozešla v roce 2007 a nechápu to, ale taky o něm mívám často sny :nevim: vadí mi to, ale nic s tím nenadělám :zed:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama