Co s chlapem dole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 09:57
Co s chlapem dole

Ahojte, jdu se tak trochu vypovídat a i bych byla ráda za vaše názory..nikdy jsem neměla problém s uspokojováním chlapa dole ani si žádný nestěžoval ba naopak. Problém nastal až u mého přítele se kterým jsem dva roky.Co se týká uspokojování dole je to boj. Začalo to tenkrát na začátku když jsem ho uspokojovala pusou mě odtrhl že ne že to nepůjde že to neumím byla jsem z toho špatná protože jsem tohle nikdy neslyšela a jak jsem psala nikdy a nikdo neměl problém bylo to pro mě fakt hrozný a strašně mě to mrzelo tak že už jsem to dál nepraktikovala u mého chlapa..potom na to za nějaký čas došlo znova zas bylo vše špatně. Všimla jsem si že je dost dole citlivý..teď na to došlo cca po roce a jeho slova byla opět tohle nepůjde..To už jsem se bouchla a řekla jsem mu kde je problém on na to odpověděl ať to neřeším.. jenže ja to řešit chci protože mi na tom dost záleží..Když jsem mu řekla ať mi řekne jak to teda chce jak to má rád že každej je jinej a každý má rád něco jiného ať mě naučí to jeho co se mu líbí tak mi řek že péra hulit neumí :roll: fakt mě to užíra mám to v sobě štve mě to a takhle to rozhodně nechci :( :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 4917 příspěvků 30.04.19 10:01

No tak nejsi dokonalá a? Tak mu ho nehul :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 10:04

Hele ja jednou mela taky takovyho co jakoby nemel rad sex. Taky si na me nikdy nikdo nestezoval a tenhle se choval jak ten tvuj. Nakonec se ukazalo, ze ma nejaky zdravotni problem. Mel tam dole nejake krecove zily ci co a musel s tim na operaci. Kazdopadne to dlouho neresil a jeho chovani i v jinych oblastech byl nakonec duvod k rozchodu.

Jana525
Kelišová 5628 příspěvků 30.04.19 10:04

Tak nemas rad oralni sex a co jako? To je povinost mit to rad?

Katydr
Kecalka 317 příspěvků 30.04.19 10:04

Nevím, co řešíš. Co by za to jiné daly, kdyby to to po nich chlapi nechtěli.

prceek55
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 30.04.19 10:06

Tak se na něj vyser.. jeho problém, že přijde o uspokojování.. chyba bude v něm podle mě, ne v tobě :lol:

arada
Neúnavná pisatelka 18860 příspěvků 30.04.19 10:06

Taktní tedy moc není, tak se na něj vybodni. On je v sexu dokonalý?

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 30.04.19 10:08
@Anonymní píše:
Ahojte, jdu se tak trochu vypovídat a i bych byla ráda za vaše názory..nikdy jsem neměla problém s uspokojováním chlapa dole ani si žádný nestěžoval ba naopak. Problém nastal až u mého přítele se kterým jsem dva roky.Co se týká uspokojování dole je to boj. Začalo to tenkrát na začátku když jsem ho uspokojovala pusou mě odtrhl že ne že to nepůjde že to neumím byla jsem z toho špatná protože jsem tohle nikdy neslyšela a jak jsem psala nikdy a nikdo neměl problém bylo to pro mě fakt hrozný a strašně mě to mrzelo tak že už jsem to dál nepraktikovala u mého chlapa..potom na to za nějaký čas došlo znova zas bylo vše špatně. Všimla jsem si že je dost dole citlivý..teď na to došlo cca po roce a jeho slova byla opět tohle nepůjde..To už jsem se bouchla a řekla jsem mu kde je problém on na to odpověděl ať to neřeším.. jenže ja to řešit chci protože mi na tom dost záleží..Když jsem mu řekla ať mi řekne jak to teda chce jak to má rád že každej je jinej a každý má rád něco jiného ať mě naučí to jeho co se mu líbí tak mi řek že péra hulit neumí :roll: fakt mě to užíra mám to v sobě štve mě to a takhle to rozhodně nechci :( :nevim:

Tak mu ho ne. kuř.

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 44672 příspěvků 30.04.19 10:11

A jinak sex ok? Tak to prostě nechce ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 10:17

@Markéta80 sex absolutně ok..Víš problém je to že to CHCE jenže to dopadne jak jsem psala..pak mě to přijde že je chyba asi na mé straně a přijdu si jak totální neschopná blbka :think: ještě když se ho zeptám tak se nic nedozvím :D

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 44672 příspěvků 30.04.19 10:19
@Anonymní píše:
@Markéta80 sex absolutně ok..Víš problém je to že to CHCE jenže to dopadne jak jsem psala..pak mě to přijde že je chyba asi na mé straně a přijdu si jak totální neschopná blbka :think: ještě když se ho zeptám tak se nic nedozvím :D

neřešila bych to, když neumí říct jak to chce ;) Bych mu to řekla že když neřekne že nejsi jasnovidka :lol:

verujan
Kecalka 361 příspěvků 30.04.19 10:20

A s předchozími partnerkami tyhle problémy neměl? Třeba to nemá rád celkově.

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15156 příspěvků 30.04.19 10:23

Neres, nehul a mas klid… :P

K K
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 30.04.19 10:27

Tak otazka je, jestli „inteligent“, co pomerne zasadni partnerskej problem resi vyrokem „pera hulit neumim“, fakt stoji za to, aby ses uzirala. Sehnat neco lepsiho asi nebude zas tak velkej problem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 10:27

@verujan To jsem se ho neptala…kdyby to přece neměl rád tak to nevyžaduje nebo ja nevím je to divný :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama