Sny o pavoucích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Broucinecka
Nováček 5 příspěvků 14.11.14 14:42
Sny o pavoucích

Ahoj,

prosím, jestli je tu někdo, kdo rozumí snům, tak prosím o přiblížení snu. Psala jsem už i jinam, ale na daném foru jsem vykladu prilis nerozumnela, tak to chci vyzkouset i jinde. Zalezi mi na tom, protoze jsem z techto snů opravdu hodně vykuleja a vyjukana. Dívala jsem se i do snárů, ale každý mi říká něco jiného, tak nevím.

Minulý týden se mi zdál sen o pavoukovi. Zdálo se mi, že jsem spala v posteli, vzbudila jsem se a vedle postele letzl na zdi cerny pavouk velký asi 5 cm.
V tom snu jsem myslela, že me chce pokousat. Jak jsem si to pomyslela, tak jsem se zděšená probudila. Pavouků se bojím, dříve jsem se jich bála
hodně a teď je to o hodne lepší. Předevčírem se mi zdálo zase o pavoucích. Opět se mi zdálo, že spím a že jsem se vzbudila. Tentokrát mi lezly dva pavouci
po posteli smerem k chodidlům. Tentokrat to byly pavouci s mensim telem a dlouhyma nohama (u nas jim rikame johany). Zase jsem si v tom snu myslela,
ze me chteji pokousat a opět jsem se v tomto okamziku vzbudila. Tentokrat jsem byla strasne vydesena a utekla jsem z postele do vedlejsi mistnosti. No a na dnešek
se mi zdálo opět o pavoukovi. Zase se mi zdálo, že spím. Opět jsem se ve snu vzbudila a tentokrát jsem
videla nad oknem v na garnyzi velkeho pavouka. Jen na me mrknul a to bylo vse. Opet jsem se ze snu probudila, ale tentokrat jsem se nebala.
Můžete mi rict, co takovéto sny znamenají?

Děkuji Lenka

Reakce:
tinkerbelll
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 14.11.14 14:57

Pavouk ve snu je prý dobré znamení, pokud je živý. Pokud je mrtvý, tak naopak. Hrozně mě ale rozesmála ta představa, že na tebe pavouk mrkl :lol:

Broucinecka
Nováček 5 příspěvků 14.11.14 15:05

Njn, priznam se, ze kdyby mi někdo řekl, že na něj ve snech mrkaji pavouci, tak bych se asi taky rozesmala. Bohuzel jsem z tech snu uz docela mimo, tak mi to ted moc vtipny neprijde. Ale verim tomu, ze az si na to vzpomenu za delsi dobu, tak ze me to prijde taky vtipny :D

tinkerbelll
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 14.11.14 15:59

@Broucinecka tak jestli máš strach z pavouku, tak se nedivím. Zkus zagooglit, je toho na netu spousta ;)

KaTbur
Povídálka 23 příspěvků 22.12.14 07:54
@Broucinecka píše:
Ahoj,

prosím, jestli je tu někdo, kdo rozumí snům, tak prosím o přiblížení snu. Psala jsem už i jinam, ale na daném foru jsem vykladu prilis nerozumnela, tak to chci vyzkouset i jinde. Zalezi mi na tom, protoze jsem z techto snů opravdu hodně vykuleja a vyjukana. Dívala jsem se i do snárů, ale každý mi říká něco jiného, tak nevím.

Minulý týden se mi zdál sen o pavoukovi. Zdálo se mi, že jsem spala v posteli, vzbudila jsem se a vedle postele letzl na zdi cerny pavouk velký asi 5 cm.
V tom snu jsem myslela, že me chce pokousat. Jak jsem si to pomyslela, tak jsem se zděšená probudila. Pavouků se bojím, dříve jsem se jich bála
hodně a teď je to o hodne lepší. Předevčírem se mi zdálo zase o pavoucích. Opět se mi zdálo, že spím a že jsem se vzbudila. Tentokrát mi lezly dva pavouci
po posteli smerem k chodidlům. Tentokrat to byly pavouci s mensim telem a dlouhyma nohama (u nas jim rikame johany). Zase jsem si v tom snu myslela,
ze me chteji pokousat a opět jsem se v tomto okamziku vzbudila. Tentokrat jsem byla strasne vydesena a utekla jsem z postele do vedlejsi mistnosti. No a na dnešek
se mi zdálo opět o pavoukovi. Zase se mi zdálo, že spím. Opět jsem se ve snu vzbudila a tentokrát jsem
videla nad oknem v na garnyzi velkeho pavouka. Jen na me mrknul a to bylo vse. Opet jsem se ze snu probudila, ale tentokrat jsem se nebala.
Můžete mi rict, co takovéto sny znamenají?

Děkuji Lenka

Ahoj. Je to zpátky skoro pět let, co se mi hooodně dlouho zdávalo o pavoukovi. Vždycky mě v tom snu honil. Někdo mi tenkrát řekl, že mě honí štěstí. ;) no a dohnalo mě v podobě mého nynějšího manžela, díky kterému jsem konečně dokázala odejít a rozvést se s člověkem, který mě 18 let akorát tyranizoval…

Bleska Waging
Nováček 1 příspěvek 04.02.16 20:10
Sny o pavoucích

Tak mě se to stává také, jen na mě nemrkají ;-D 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >