Social freezing a stimulace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
111
6.1.22 14:55

Social freezing a stimulace

Ahoj, postupuji zamražení vajíček a dnes si mám aplikovat injekcne hormon do břicha, mám z toho celkem vítr 😅
Máte s tím zkušenosti? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
613
6.1.22 15:16

@MadammeLu Ahoj, nejhorší je ta první… odhodlat se. :lol: Nic to není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
6.1.22 15:24

@Viktorka33 trochu si mě uklidnila. 😅 Dnes mě to pichne kámoška, ale pak pojedu sama 😅 kolik tak cm do toho břicha píchnout?
A jak ti bylo po té dávce hormonů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
6.1.22 15:42

@MadammeLu je to malinka Jehlička… je jedno jestli ji aplikujes pod kůži celou nebo do půlky… :palec: Já asi jak kdy, nepřemýšlel jsem nad tím. :D A hormony jsem snášel taky dobře… úplně chápu, jak ti teď je… já jsem z toho všeho měla velké obavy, ale nakonec ty byly horší, než celé IVF. :lol: Proč to absolvujes ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
6.1.22 15:45

@Viktorka33 největší vtip je, že jsem z 50% potetovana 😅 nejde mi o jehlu ani bolest, ale obavu, že to píchnu špatně 😅 měla si nějake modřiny?

Já postupuji kvůli tomu, že si chci nechat zntazit vajíčka. Mám endometriozu a mám obavu, aby to pak šlo přirozeně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
6.1.22 16:24

@MadammeLu Aha, tak to pak jo…myslela jsem, že máš obavy z bolesti :P :palec: Nejde to píchnout špatně, kdyby ano, tak by to musel aplikovat zdravotnik :think:… zvládne to i ten největší matlak. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1135
6.1.22 17:20

@MadammeLu a víš, také, že zmrazená vajíčka nejsou žádné valné kvality?

Podle jedné studie z Velké Británie, otěhotnělo ze svých zmrazených vajíček jen 14% žen.
Ta studie je z roku 2014, technologie šla jistě kupředu, ale žádné velké zázraky bych neočekávala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10387
6.1.22 21:15

Já jsem si injekci píchnout nedokázala, musela jsem jít večer na pohotovost. Ale naštěstí to byla jen jedna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.22 20:55

Ahoj, v prvni rade drzim palce, at se vse povede. Ja premyslim, ze s tim zacnu na konci mesice..bojim bojim. Mohu se zeptat, v jakem centru stimulaci podstupujes? Budu moc rada, pokud sem pak napises, jak to dopadlo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
12.1.22 07:42

@vercinkaaa
Ahojky, já se taky bála. Spíš píchání injekci a reakce na ně a musím říct, že úplně v pohodě. Dnes sem byla na UZ a už jich mám 10 😊 pouze teda v jendkm vaječníku, na druhém mám endometriozu a tam je asi tak silná, že se ty vajíčka nevytvorily.
Teď se bojím spíš toho, co bude po zákroku, protože hodně ženských straší s hyperstimulacnim syndromem, tak snad bude vše ok. Zákrok mám pravděpodobně v pondělí 😊
Každopádně pokud chceš, bez do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat