Solarium v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  28.04.03 14:34
solarium

Jsem v 7. týdnu těhotenství a zajímal by mě názor všech ostatních na solárium, jestli někdo něví, zda škodí nebo ne.

Díky I. ;-)

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  28.04.03 14:50
solarium

Ahoj budoucí mamčo, myslím, že jsem někde četla, že solárim se má v těhotenství vynechat. Taky jsem byla těhotná, teď už mám 9 měsíční bobinku a do solárka jsem raději nechodila. Asi je to podobné jako se sluníčkem, toho jsem se taky stranila. Myslím, že se to dá přežít i bez opálení, vždyť žena může být krásná i tak a ještě k tomu s břískem, to je paráda. Všechno si můžeš vynahradit až po porodu. Pavlína

Mysa01
Nováček 7 příspěvků 29.04.03 12:42
solarium

Já se budu v červnu vdávat (budu ve 24. týdnu) a chci předtím párkrát na solárko zajít, jsem jak bledule a do těch bílých šatů…Ptala jsem se doktorky a určitě nechodit do konce třetího měsíce, potom je to jak se sluníčkem…

Hana89
Echt Kelišová 8698 příspěvků 18.09.12 18:08

AHOJ :mavam: :mavam: Mohus zeptat zda tady je maminka po porodu a chodí do solarka :) pomaha solarko na strie? a ak sem 2mesíce po porodu neni už problem chodit do solarka? :think: (nekojim)Dekuju :kytka: :kytka: :mavam:

AnonymII  18.09.12 19:11
@Hana89 píše:
AHOJ :mavam: :mavam: Mohus zeptat zda tady je maminka po porodu a chodí do solarka :) pomaha solarko na strie? a ak sem 2mesíce po porodu neni už problem chodit do solarka? :think: (nekojim)Dekuju :kytka: :kytka: :mavam:

Solárko na strie rozhodně nepomáhá. Možná bych se solárkem po porodu chvíli počkala než se ustálí hladina hormonů..

Hana89
Echt Kelišová 8698 příspěvků 18.09.12 19:16
@AnonymII píše:
Solárko na strie rozhodně nepomáhá. Možná bych se solárkem po porodu chvíli počkala než se ustálí hladina hormonů..

A co mají hormony spoločne s solarkem? :mrgreen: :think:

AnonymII  18.09.12 19:27
@Hana89 píše:
A co mají hormony spoločne s solarkem? :mrgreen: :think:

Vlivem hormonů pokožka reaguje jinak na UV záření a mohou vznikat pigmentace, které mohou být trvalé…

kkaattkkaa
Extra třída :D 10592 příspěvků 18.09.12 19:30

Ja jsem blazen do solarka, chodim tam uz 15 let, ale pri obou tehotenstvich jsem hned skoncila a zacala az po ukonceni kojeni…

Hana89
Echt Kelišová 8698 příspěvků 18.09.12 19:48

Takže mužu v klidu když nekojim? :think:

kkaattkkaa
Extra třída :D 10592 příspěvků 18.09.12 19:52

@Hana89 urcite muzes ;)

Hana89
Echt Kelišová 8698 příspěvků 18.09.12 19:56
@kkaattkkaa píše:
@Hana89 urcite muzes ;)

Dekuju moc :kytka:

kkaattkkaa
Extra třída :D 10592 příspěvků 18.09.12 20:00

@Hana89 nemas zac :mrgreen: :mavam:

tami3
Stálice 70 příspěvků 25.05.14 22:21

Zdravím, chtěla bych se zeptat, na kolik Vás vyšla permanentka, pokud jste si ji koupily a kolik je na ni vstupů, nebo jestli je to nějak na minuty?? zkrátka jak to funguje. Chtěla bych tam začít chodit, jen trochu chytnout barvu, než začne to pořádné léto, kdy se budu moci opalovat normálně. Navíc je výhoda, že v solárku můžu být i bez plavek, což bych si normálně nedovolila :lol:. Opaluju se docela dobře a rychle, i když se mi podaří se i někdy trochu spálit. A vypadá opálení ze solárka přirozeně, nebudu vypadat třeba jak natřená barvou?? Předem děkuji za odpověď :)

carola
Kelišová 5766 příspěvků 25.05.14 22:28
@tami3 píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat, na kolik Vás vyšla permanentka, pokud jste si ji koupily a kolik je na ni vstupů, nebo jestli je to nějak na minuty?? zkrátka jak to funguje. Chtěla bych tam začít chodit, jen trochu chytnout barvu, než začne to pořádné léto, kdy se budu moci opalovat normálně. Navíc je výhoda, že v solárku můžu být i bez plavek, což bych si normálně nedovolila :lol:. Opaluju se docela dobře a rychle, i když se mi podaří se i někdy trochu spálit. A vypadá opálení ze solárka přirozeně, nebudu vypadat třeba jak natřená barvou?? Předem děkuji za odpověď :)

Všude to mají jinak, poptej se přímo v soláriu. Já jdu tak jednou za měsíc v zimě kvůli prohřátí a taky abych nebyla úplně bílá, myslím, že takhle před létem je to dobrý nápad získat trošku základ.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Reklama