Jak často chodit do solárka?

101
21.11.19 20:59

Solárko jak často chodit?

Zdravim všechny, jelikož mám ke konci ledna maturak plánuji začít chodit do solarka, nikdy predtim jsem tam nebyla, tak nevim jak to tam chodí, vim, ze je lepsi si koupit spešl krem do solarka, rychleji se i opálíte prej. Každopádně jsem typ, co se snad nikdy nespalil, max trochu pod očima, jinak na slunicku v lete travim cely dny i v těch tropech, nemažu se, nespalím se, jsem akorat hodne do hněda. Proto se ptam, zda je lepsi začít teď chodit, jít třeba jednou za 14 dní, nebo začít až před Vánoci a chodit každý tyden, co myslíte? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
388
21.11.19 21:06

@Teri18 Krém do solárka si určitě kup, solárko je jiný než sluníčko a namaž se úplně celá. Už se mi povedlo se spálit v solárku a teda nic moc příjemnýho to nebylo. Ze začátku jsem chodila 2-3× do týdne do požadovaného opálení a pak jednou za 10-14dní na udržování opálení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14509
21.11.19 21:11

Sice se na to neptáš, ale nechodila bych vůbec. Přesuší se ti kůže, můžou začít vyskakovat pigmentová znaménka a ta barva je ze solarka dost příšerná. Na ulici poznám ženy, co chodí do solária, spolehlivě. Jsou scvrkle a oranžové… A zdravé to fakt není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1208
21.11.19 21:25

Nechodit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19399
21.11.19 21:27

Nechodit vůbec, není to zdravé ani přirozené, stárne a ničí se pleť, a hlavně - mezi ostatními neopálenými holkami budeš vypadat nepřirozeně a směšně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29182
21.11.19 21:33
@Teri18 píše:
Zdravim všechny, jelikož mám ke konci ledna maturak plánuji začít chodit do solarka, nikdy predtim jsem tam nebyla, tak nevim jak to tam chodí, vim, ze je lepsi si koupit spešl krem do solarka, rychleji se i opálíte prej. Každopádně jsem typ, co se snad nikdy nespalil, max trochu pod očima, jinak na slunicku v lete travim cely dny i v těch tropech, nemažu se, nespalím se, jsem akorat hodne do hněda. Proto se ptam, zda je lepsi začít teď chodit, jít třeba jednou za 14 dní, nebo začít až před Vánoci a chodit každý tyden, co myslíte? :)

Já bych do solárka nešla ani zadarmo. Když já jsem měla maturák, umyla jsem si vlasy, osprchovala se a šla. Dneska se musí pomalu na plastiku prsou a šaty za tisíce, aby děvče bylo in :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2383
21.11.19 21:36

@Teri18 a nepřemýšlela jsi raději o tom nástřiku na tělo? Stačí jít jednou a vydrží to cca týden. A je z toho daleko hezčí opálení než ze solárka :palec: finančně to taky vyjde lépe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
21.11.19 22:06

@Teri18 z komentaru at nechodis si nic nedelej. Ja taky byla vzdy jen pred plesem a nemam zadnou starou scvrklou kuzi :lol: Staci i mesic max 2 pred. Se spalenim to mam taky celkem v poho. Chodila jsem ze zacatku na obyc ne to turbo na 10min 2-3× tydne. Na slabsim jsem si zkusila jak budu reagovat a pak po tydnu sla na to turbo na 10min. Vic nez na 13min jsem nikdy nebyla. Po 2-3tydnech to jde poznat a budes mit slabsi odstin kdyz to nebudes chtit prehnat at to neni neprirozene tak staci pred maturitakem 1-2max tydne na tech 10min na udrzeni (to turbo). Pozor ale budes se v solarku potit. Vrt se at se jakoby nepricucnes… mohlo by ti to udelat bila mista(zadek a zada). A je fajn i zvedat a otacet ruce a menit trochu polohu nohou. At nemas bilou vnitrni stranu stehen nebo podpazi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5052
21.11.19 22:09

Začala bych chodit po Vánocích, ze začátku vícekrát týdně, potom méně pro udržení opálení. Pokud jsi snědý typ, opálíš se rychle. Nicméně i já bych ti doporučila raději samoopalovací nástřik, je to rychlé, přirozená barva, můžeš volit stupně opálení. Sama jsem absolvovala dvakrát, jednou před svou svatbou a podruhé na sestry svatbu a mohu doporučit. Cena se ti může zdát vyšší, ale spocitej si minuty v solarku a budeš na tom stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
921
22.11.19 04:37

Resila bych nastrikem ci kvalitnim samoopal. kremem… na plese stejne potrebujes ukazat jen hlavu, krk, ruce, dekolt, zbytek je pod saty ne? kazdopadne ai ples uzij at uz opalena ci ne:-D o tom to neni :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
22.11.19 11:20

Presne jak pisou holky, jsi vysusena hnusna, ja do solarka chodila a musim rict ze nez se opalim trva to, ale jestli chces, kup si primo krem do solarka, a doporucuji se pak po solarku mazat hydrat. kremem, a pouzivat vnitrni kolagen, jinak bych spis volila samoopalovaci penu či krem kvalitni ktery nezanechavala skrvny, a je to levnejsi a zravejsi, takhle jsem to delala ja kdyz uz nebylo slunicko.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 11:30

Prosím Tě, buď v klidu. To jsou takové ty bláboly a strašení, co se přesně daly čekat :mrgreen:. Pokud chceš být opálená takto jednorázově a nestane se z toho několikaletá rutina, tak Ti pleť za tři náštěvy fakt nezestárne ani neumřeš. A ano se nezvrckneš :lol:. Stejně tak nebudeš mít chemickou oranžádu, na to bys musela chodit opravdu dlouho a na dlouho. By mě zajímalo, zda ty, které zde píšou tyto věci, někdy na solárku byly. To asi teď tedy chodí po světě zcvrklé a oranžové :mrgreen:. Klíďo jdi, já chodím také vždy jen před plesovkou, jdu třikrát týdně na 12 min. a pak už jen tak na udržení 2× během ledna. Přikládám foto, kde jsem vedle kamarádky. Moc z nás tedy vidět není, ale ona je ta typická bledulka po celý rok, a vlevo jsem já a rozhodně si tedy nepřijdu jak pěst na oko, prostě mám pokožku jen natónovanou, aby nebyla šedozelená :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 11:33

A ještě dodám, že je to určitě individuálni, na mě solárko chytá dobře, na někoho ne. Nějaký sprej nebo krém do solárka si určitě pořiď. Ochrání a pomůže i s tónováním

• Citovat
  • Nahlásit
101
22.11.19 19:07
@Anonymní píše:
Prosím Tě, buď v klidu. To jsou takové ty bláboly a strašení, co se přesně daly čekat :mrgreen:. Pokud chceš být opálená takto jednorázově a nestane se z toho několikaletá rutina, tak Ti pleť za tři náštěvy fakt nezestárne ani neumřeš. A ano se nezvrckneš :lol:. Stejně tak nebudeš mít chemickou oranžádu, na to bys musela chodit opravdu dlouho a na dlouho. By mě zajímalo, zda ty, které zde píšou tyto věci, někdy na solárku byly. To asi teď tedy chodí po světě zcvrklé a oranžové :mrgreen:. Klíďo jdi, já chodím také vždy jen před plesovkou, jdu třikrát týdně na 12 min. a pak už jen tak na udržení 2× během ledna. Přikládám foto, kde jsem vedle kamarádky. Moc z nás tedy vidět není, ale ona je ta typická bledulka po celý rok, a vlevo jsem já a rozhodně si tedy nepřijdu jak pěst na oko, prostě mám pokožku jen natónovanou, aby nebyla šedozelená :lol:

Děkuji za odpověď, rozhodla jsem se, že začnu chodit až během Vánoc-každý týden až do maturaku-cca mesic-takže půjdu 4/5 krát na 15-20 minut, stačí to? no asi sama uvidim, jak to chytne, premýšlela jsem na samoopalovákem, jelikož jsem se s nim dřív dost hodně mazala, ale už nechci hrozně smrdí a ta barva je proste oranžová, a je potřeba se mazat fakt často..ve třídě mam kamaradky, co tam chodí a ta barva je fakt přirozeně hněda, jak odslunka, jen se trochu bojim kvůli pleti, měla jsem ji dřív problematickou, tak aby se mi to nějak po solárko nezhoršilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
22.11.19 19:43
@Teri18 píše:
Děkuji za odpověď, rozhodla jsem se, že začnu chodit až během Vánoc-každý týden až do maturaku-cca mesic-takže půjdu 4/5 krát na 15-20 minut, stačí to? no asi sama uvidim, jak to chytne, premýšlela jsem na samoopalovákem, jelikož jsem se s nim dřív dost hodně mazala, ale už nechci hrozně smrdí a ta barva je proste oranžová, a je potřeba se mazat fakt často..ve třídě mam kamaradky, co tam chodí a ta barva je fakt přirozeně hněda, jak odslunka, jen se trochu bojim kvůli pleti, měla jsem ji dřív problematickou, tak aby se mi to nějak po solárko nezhoršilo

Uvidíš, jak Ti to bude chytat. Mně to jednou týdně nestačí - na ten základ jdu třikrát v týdnu, někdy jdu ještě ten další týden 2×, ale 1× týdně už jen na udržovačku. No uvidíš, třeba se hezky natónuješ i jednou týdně :kytka:. Já samoopalováky také nerada, jedinný, který mám ráda byl značky St. Moritz, taková pěna, ale ten byl celkem složotý na aplikaci a třeba zapotit se po něm znamenalo okamžitě obarvené oblečení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat