Solarko / samoopalovak

Anonymní
31.8.21 12:24

Solarko / samoopalovak

Zdravím. Rada bych slysela vaše zkušenosti, radu proste názor. Dříve jsem chodila na solarko, pak používala samoopalovaky a zase začala chodit na solarko, ale ze zdravotních důvodu jsem přestala chodit a ted premyslim jestli není lepsi zaplatit zase za saoopalovaky a nebo to solarko. Co je za vás lepsi a k čemu se vy priklanite? A jestli mate nějaké fajn samoopalovaky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35637
31.8.21 12:35

Slunce tě opálí zadarmo. A ještě máš vitamín D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 12:36

@Russet to by nějaké muselo byt 😂

• Citovat
  • Nahlásit
35637
31.8.21 12:38
@Anonymní píše:
@Russet to by nějaké muselo byt 😂

A to jsi jako celé léto byla v krytu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4320
31.8.21 12:50

… v létě normálně sluníčko, v zimě cca. jednou za 10 dní solárko :) Samoopalovací krémy nepoužívám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 13:29

@Russet ne byla jsem v dubnu na Maledivach, ale už jsem za ti dobu vybledla a mam problém s opálením a bohužel nám už 3 týdny jen prší a sluníčko zadne u nás

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 13:38

Nepřikláním se k ničemu, solárko i samoopalováky kůži škodí, takže jsem raději bílá než si dobrovolně huntovat zdraví :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2694
31.8.21 13:59

Tyjo, ja teda samooplakovaky nepouzivam uz dlooouho, ale kdyz jsem pouzivala, strasne mi smrdely a i se mi to hodne otiralo vsude… takze tahle cesta za me ne-e a solarko uz vubec, ja jsem svetly typ. Spise se snazim posledni dobou porad mazat UV faktorem, a plet na obliceji se mi hodne spravila, ale samozrejme je otazka, jestli to je jen tim nebo necim jinym.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1819
31.8.21 17:31

Když je teplo slunce, když není tak nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34044
31.8.21 17:45
@Anonymní píše:
Nepřikláním se k ničemu, solárko i samoopalováky kůži škodí, takže jsem raději bílá než si dobrovolně huntovat zdraví :nevim:

jj, nechci si za melanom ještě platit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat