Sonický zubní kartáček - jaký?

11.8.15 12:03

Sonický zubní kartáček - jaký??

Ahoj holky!

Chci se zeptat - používáte někdo SONICKÝ zubní kartáček??

Chci si ho koupit (mám problémy s dásněmi) - ale naprosto nevím, jaký vybrat :nevim: Ceny jsou tak strašně rozdílné :think:
Neměl by tu někdo radu, doporučení…?

Děkuji mnohokrát za případné odpovědi a přeji fajn den… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3953
11.8.15 12:20

Čau kočko ;) Mám už asi 8 let Sonicare od Phillipsu a nedám na něj dopustit :pankac: Ale myslím, že sonických zase tolik druhů není…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.15 12:24

No nazdárek :D :D

Já právě si taky myslela, že jich moc není - ale Heureka mě vyvedla z omylu… :think: A stojí právě od asi 1300 až do skoro 6000 :think:

Na ten Sonicare od Phillipsu jsem právě zrovna koukala… Takže díky za typ! ;)

Btw - je vidět, že toho máme dost společnýho, co? :potlesk: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1228
11.8.15 12:30

Já i manžel máme už asi 5 let od značky Omron, veliká spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3953
11.8.15 12:34

To teda taky koukám ;) Myslím, že jakýkoli sonický bude určitě lepší než elektrický… Můj chlap poprvé vyzkoušel můj kartáček, když jsme se dali dohromady a byl úplně v euforii, že tak dobře vyčištěné zuby nikdy v životě neměl :lol:
Koukalas na recenze na netu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.15 12:40

@kat kat No - koukala jsem na kdeco na netu :mavam:…recenze jsem taky nějaký četla… Se v tom snažím zorientovat - ale pořád se nemohu rozhodnout jaký, právě… :think:
Ten Omron - co má @Erkata se mi taky docela líbí (a s tou značkou mám dobrou zkušenost)… :think:

A mimochodem - musí se fakt používat speciální pasta? Používám stejně Paradontax, a ta nepění… Tak tu bych s tímto kartáčkem asi mohla taky používat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3953
11.8.15 12:48
@Petrušačka píše:
@kat kat No - koukala jsem na kdeco na netu :mavam:…recenze jsem taky nějaký četla… Se v tom snažím zorientovat - ale pořád se nemohu rozhodnout jaký, právě… :think:
Ten Omron - co má @Erkata se mi taky docela líbí (a s tou značkou mám dobrou zkušenost)… :think:A mimochodem - musí se fakt používat speciální pasta? Používám stejně Paradontax, a ta nepění… Tak tu bych s tímto kartáčkem asi mohla taky používat?

Speciální pasta? tak to slyším prvně :mrgreen: Celá léta používám Elmex a zuby i kartáček se zdají spokojené… To bude jen marketingový tah…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.15 12:49

@kat kat Taky jsem si říkala, že jen chtějí prodat :lol: To jsem tam právě četla, že se musí používat nějaký nepěnivý pasty…
No - tak tím lépe :mavam:
Díky!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8686
11.8.15 12:53

@Petrušačka Já mám Sonicare od Philips už asi sedm let a od té doby jsem bez zubního kazu a nemám ani žádné jiné trable. Už mám asi třetí v řadě, protože jeden se mi rozbil po záruce a druhý jsem zničila :oops: ale jiný už bych nechtěla. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1117
11.8.15 13:11
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56508
11.8.15 13:22

Sonicare od Phillipsu
pastu nepoužívám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2076
11.8.15 13:31

Taky máme Sonicare od Phillipsu a naprostá spokojenost :D
@lucillee :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
356
11.8.15 13:34

Já mám OralB i Sonicare. Mám radši Oral, lépe se mi s ním čistí, mám pocit čistších zubů, ale prý víc ničí dásně. Min. rok byl test v D-testu a OralB vyšel nejlíp. Sonicare měl problém, myslím, s roztřepenýma štětinkama, které nakonec poškozují dásně… tak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1246
15.10.15 00:06

Měl jsem dlouhá léta rotační Oral B, pak sonický Emi Dent a teď už skoro rok používám Soniccare Platinum. Naučilo mě to čistit si pravidelně zuby po každém jídle. Kartáček se totiž umí vypnout po dvou minutách -a verze co mám já má i senzor tlaku, když na něj moc tlačíte tak začne bzučet jako naštvaný čmelák - bacha ničíš si zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3953
1.11.15 09:18
@IdealMan píše:
Měl jsem dlouhá léta rotační Oral B, pak sonický Emi Dent a teď už skoro rok používám Soniccare Platinum. Naučilo mě to čistit si pravidelně zuby po každém jídle. Kartáček se totiž umí vypnout po dvou minutách -a verze co mám já má i senzor tlaku, když na něj moc tlačíte tak začne bzučet jako naštvaný čmelák - bacha ničíš si zuby.

„naštvaný čmelák“ :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama