SOS kaesekuchen, co s řídkou tvarohovou směsí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Melody.lal
Nováček 6 příspěvků 23.03.18 19:31
SOS kaesekuchen

Dobrý večer,

nevím na koho se obrátit, peču na zítřejší oslavu kaesekuchen podle tohoto receptu https://www.youtube.com/watch?… a receptu co k němu byl přiloženy. Bohužel v receptu je navíc napsáno 200 ml smetany, která ve videu nezazněl, a já jí ovšem přidala a celá tvarohová směs byla řídká. Dala jsme ji péct a ted po hodině a pul je střed stále řídký a okraje už nejspíš hotové. Já bohužel nevím jak ho ted zachránit :( Zda stále péct či to zatuhne? Prosím o radu zkušené pekařky :)

Reklama

Reakce:

inkakřivák
Extra třída :D 10862 příspěvků 23.03.18 19:37

Myslím že by měl být ten střed takový jako rosolovatý, měkčí než okraj. Pokud se jedná o cheesecake, tak ten takový je.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26736 příspěvků 9 inzerátů 23.03.18 19:45
@Melody.lal píše:
Dobrý večer,nevím na koho se obrátit, peču na zítřejší oslavu kaesekuchen podle tohoto receptu https://www.youtube.com/watch?… a receptu co k němu byl přiloženy. Bohužel v receptu je navíc napsáno 200 ml smetany, která ve videu nezazněl, a já jí ovšem přidala a celá tvarohová směs byla řídká. Dala jsme ji péct a ted po hodině a pul je střed stále řídký a okraje už nejspíš hotové. Já bohužel nevím jak ho ted zachránit :( Zda stále péct či to zatuhne? Prosím o radu zkušené pekařky :)

neboj, ono to po vychládnutí ztuhne… do té doby to nekrájej…

pikola
Neúnavná pisatelka 18130 příspěvků 23.03.18 21:44

Dává tam kysanou smetanu. Zhruba v 9:45 pak tam dává uslehabou šlehačku nakonec desáté minutě.

Pak teda v receptu je toto
Für die Füllung die Sahne steif schlagen und kühl stellen. Die Butter mit dem Zucker cremig rühren. Die Eier nacheinander einrühren und weiter rühren. Die restlichen Zutaten hinzufügen und die Sahne unterheben. Die Creme auf dem Teig verteilen und den Käsekuchen im vorgeheizten Ofen bei etwa 175 °C für 1-1,5 Stunden backen. Že ji ušleháme a dá do lednice. Pak přidáme. Nejspíš :mrgreen: nejsem zas tak zdatný nemcinar

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Instagrame, díky! Novinka zvaná Toblerone tunel dělá radost celému světu

Instagram je skvělá věc. Nejenže se zde můžete podívat na krásné fotografie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama