SOS kaesekuchen, co s řídkou tvarohovou směsí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Melody.lal
Nováček 6 příspěvků 23.03.18 19:31
SOS kaesekuchen

Dobrý večer,

nevím na koho se obrátit, peču na zítřejší oslavu kaesekuchen podle tohoto receptu https://www.youtube.com/watch?… a receptu co k němu byl přiloženy. Bohužel v receptu je navíc napsáno 200 ml smetany, která ve videu nezazněl, a já jí ovšem přidala a celá tvarohová směs byla řídká. Dala jsme ji péct a ted po hodině a pul je střed stále řídký a okraje už nejspíš hotové. Já bohužel nevím jak ho ted zachránit :( Zda stále péct či to zatuhne? Prosím o radu zkušené pekařky :)

Reakce:
inkakřivák
Neúnavná pisatelka 15952 příspěvků 23.03.18 19:37

Myslím že by měl být ten střed takový jako rosolovatý, měkčí než okraj. Pokud se jedná o cheesecake, tak ten takový je.

Uživatel je onlineRegina Hero
Nadpozemská drbna 27819 příspěvků 23.03.18 19:45
@Melody.lal píše:
Dobrý večer,nevím na koho se obrátit, peču na zítřejší oslavu kaesekuchen podle tohoto receptu https://www.youtube.com/watch?… a receptu co k němu byl přiloženy. Bohužel v receptu je navíc napsáno 200 ml smetany, která ve videu nezazněl, a já jí ovšem přidala a celá tvarohová směs byla řídká. Dala jsme ji péct a ted po hodině a pul je střed stále řídký a okraje už nejspíš hotové. Já bohužel nevím jak ho ted zachránit :( Zda stále péct či to zatuhne? Prosím o radu zkušené pekařky :)

neboj, ono to po vychládnutí ztuhne… do té doby to nekrájej…

pikola
Neúnavná pisatelka 19852 příspěvků 23.03.18 21:44

Dává tam kysanou smetanu. Zhruba v 9:45 pak tam dává uslehabou šlehačku nakonec desáté minutě.

Pak teda v receptu je toto
Für die Füllung die Sahne steif schlagen und kühl stellen. Die Butter mit dem Zucker cremig rühren. Die Eier nacheinander einrühren und weiter rühren. Die restlichen Zutaten hinzufügen und die Sahne unterheben. Die Creme auf dem Teig verteilen und den Käsekuchen im vorgeheizten Ofen bei etwa 175 °C für 1-1,5 Stunden backen. Že ji ušleháme a dá do lednice. Pak přidáme. Nejspíš :mrgreen: nejsem zas tak zdatný nemcinar

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >