SOS kaesekuchen, co s řídkou tvarohovou směsí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Melody.lal
Nováček 6 příspěvků 23.03.18 19:31
SOS kaesekuchen

Dobrý večer,

nevím na koho se obrátit, peču na zítřejší oslavu kaesekuchen podle tohoto receptu https://www.youtube.com/watch?… a receptu co k němu byl přiloženy. Bohužel v receptu je navíc napsáno 200 ml smetany, která ve videu nezazněl, a já jí ovšem přidala a celá tvarohová směs byla řídká. Dala jsme ji péct a ted po hodině a pul je střed stále řídký a okraje už nejspíš hotové. Já bohužel nevím jak ho ted zachránit :( Zda stále péct či to zatuhne? Prosím o radu zkušené pekařky :)

Reklama

Reakce:

inkakřivák
Extra třída :D 11965 příspěvků 23.03.18 19:37

Myslím že by měl být ten střed takový jako rosolovatý, měkčí než okraj. Pokud se jedná o cheesecake, tak ten takový je.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26979 příspěvků 9 inzerátů 23.03.18 19:45
@Melody.lal píše:
Dobrý večer,nevím na koho se obrátit, peču na zítřejší oslavu kaesekuchen podle tohoto receptu https://www.youtube.com/watch?… a receptu co k němu byl přiloženy. Bohužel v receptu je navíc napsáno 200 ml smetany, která ve videu nezazněl, a já jí ovšem přidala a celá tvarohová směs byla řídká. Dala jsme ji péct a ted po hodině a pul je střed stále řídký a okraje už nejspíš hotové. Já bohužel nevím jak ho ted zachránit :( Zda stále péct či to zatuhne? Prosím o radu zkušené pekařky :)

neboj, ono to po vychládnutí ztuhne… do té doby to nekrájej…

pikola
Neúnavná pisatelka 18563 příspěvků 23.03.18 21:44

Dává tam kysanou smetanu. Zhruba v 9:45 pak tam dává uslehabou šlehačku nakonec desáté minutě.

Pak teda v receptu je toto
Für die Füllung die Sahne steif schlagen und kühl stellen. Die Butter mit dem Zucker cremig rühren. Die Eier nacheinander einrühren und weiter rühren. Die restlichen Zutaten hinzufügen und die Sahne unterheben. Die Creme auf dem Teig verteilen und den Käsekuchen im vorgeheizten Ofen bei etwa 175 °C für 1-1,5 Stunden backen. Že ji ušleháme a dá do lednice. Pak přidáme. Nejspíš :mrgreen: nejsem zas tak zdatný nemcinar

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Utajená veselka Hrdličky a Plíškové: Luxus, středomořská krmě a odložená svatební cesta!

Sportovní komentátor Michal Hrdlička (29) se řítí na hodně šťastné vlně. Po... číst dále >

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělala scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama