Konzistence smoothie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

no.to.mi.pověz
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 19.03.18 12:33
Konzistence smoothie

Dobrý den,

může mi někdo popsat jaká je konzistence smoothie? zkoušla jsem v sekáčku od tyčového mixeru - jablko, víno, mrkev, trochu vody - a z té mrkve mi v tom zbyla taková jakoby krupička. Uvažuji o koupi nějakého udělátka na smoothie, tak jestli je v tom velký rozdíl nebo ne.

popř. jaký přístroj máte vy a jak jste spokojené?

Reklama

Reakce:

Emimin7
Kelišová 6192 příspěvků 19.03.18 12:36

Já mam z Lidlu obří mixér a s trochou vody udělá normální tekuté smoothie bez hrudek. Ta „krupička“ by tam asi být neměla.

no.to.mi.pověz
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 19.03.18 12:45

Teď na to koukám, ještě mají na lidl shop. jsou tam dva, jeden s více nástavci - 2 a 4 nože. Jaký máš?

Emimin7
Kelišová 6192 příspěvků 19.03.18 12:47
@no.to.mi.pověz píše:
Teď na to koukám, ještě mají na lidl shop. jsou tam dva, jeden s více nástavci - 2 a 4 nože. Jaký máš?

Mám tenhle: https://www.lidl-shop.cz/…1/p100227358
Akorát můj má skleňené ucho, ale zbytek je identický, takže je to on.

no.to.mi.pověz
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 19.03.18 12:51

A zkoušela jsi v tom sekat oříšky a datle na „raw“ tyčinky? já jeden tyčák uvařila

Emimin7
Kelišová 6192 příspěvků 19.03.18 12:56

Nene, jen ovozelo. Ale má to i funkci sekání ledu, jestli z toho něco vyvodíš.

kontramatka
Závislačka 3001 příspěvků 19.03.18 12:56

Mě smoothovač z lidli zhořel po roce. Už bych nekoupila. Teď mám pořádnou mašinu a jedu červenou řepu, mrkev, jabko… vezme mi lněná semínka…prostě geniální stroj. A dokonce i ohřívá, takže ze studené zeleniny mi udělá příjemně teplé smoothie. V zimě to miluju.

kontramatka
Závislačka 3001 příspěvků 19.03.18 13:00

ETA Vital Blend Digi 1100 90000 multifunkční
je to šperk mojí kuchyně. :srdce: :srdce: :srdce:

Emimin7
Kelišová 6192 příspěvků 19.03.18 13:03
@kontramatka píše:
Mě smoothovač z lidli zhořel po roce. Už bych nekoupila. Teď mám pořádnou mašinu a jedu červenou řepu, mrkev, jabko… vezme mi lněná semínka…prostě geniální stroj. A dokonce i ohřívá, takže ze studené zeleniny mi udělá příjemně teplé smoothie. V zimě to miluju.

O templém smoothie jsem nikdy neslyšel. To se hodí s jakýmkoli smoothie?

kontramatka
Závislačka 3001 příspěvků 19.03.18 13:05
@Emimin7 píše:
O templém smoothie jsem nikdy neslyšel. To se hodí s jakýmkoli smoothie?

Jasan, jaké chceš. Buď zapnu ohřívání nebo nezapnu :-D
Já obecně nemám ráda studené nápoje. Takže to uvítám. Veškerou zeleninu a ovoce na smoothie mám v lednici.

katyna1984
Kecalka 352 příspěvků 19.03.18 13:09

Mám od Sencoru asi za šest stovek a super, zatím (mám ho přes rok) rozmixoval vše do požadované konzistence.

kontramatka
Závislačka 3001 příspěvků 19.03.18 13:10

Jo a k dotazu zakladatelky z Ety co jsem uvedla nahoře je smoothie jako samet. Takže žádné částečky, které by kazily chuť. Je vypěněné a naprosto jemné.

no.to.mi.pověz
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 19.03.18 13:33

Děkuji, za odpovědi
Etu se nechám jako další level a pro začátek zkusím tenhle z lidlu
 https://www.lidl-shop.cz/…1/p100211117

no.to.mi.pověz
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 26.03.18 08:36

Mixer na smoothie dorazil a jsem spokojená. mrkev je krásně dohladka umixovaná. ještě jsem zvědavá na červenou řepu.

uvidíme jak dlouho vydrží, účet mám schovaný.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Čtyři svatby a jeden pohřeb: Jak změnily osud Harryho z rebela v královský vzor

Je to opravdu výjimečný okamžik moderních dějin, královský syn z tradiční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama