Konzistence smoothie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

no.to.mi.pověz
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 19.03.18 12:33
Konzistence smoothie

Dobrý den,

může mi někdo popsat jaká je konzistence smoothie? zkoušla jsem v sekáčku od tyčového mixeru - jablko, víno, mrkev, trochu vody - a z té mrkve mi v tom zbyla taková jakoby krupička. Uvažuji o koupi nějakého udělátka na smoothie, tak jestli je v tom velký rozdíl nebo ne.

popř. jaký přístroj máte vy a jak jste spokojené?

Reklama

Reakce:

Emimin7
Kelišová 6864 příspěvků 19.03.18 12:36

Já mam z Lidlu obří mixér a s trochou vody udělá normální tekuté smoothie bez hrudek. Ta „krupička“ by tam asi být neměla.

no.to.mi.pověz
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 19.03.18 12:45

Teď na to koukám, ještě mají na lidl shop. jsou tam dva, jeden s více nástavci - 2 a 4 nože. Jaký máš?

Emimin7
Kelišová 6864 příspěvků 19.03.18 12:47
@no.to.mi.pověz píše:
Teď na to koukám, ještě mají na lidl shop. jsou tam dva, jeden s více nástavci - 2 a 4 nože. Jaký máš?

Mám tenhle: https://www.lidl-shop.cz/…1/p100227358
Akorát můj má skleňené ucho, ale zbytek je identický, takže je to on.

no.to.mi.pověz
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 19.03.18 12:51

A zkoušela jsi v tom sekat oříšky a datle na „raw“ tyčinky? já jeden tyčák uvařila

Emimin7
Kelišová 6864 příspěvků 19.03.18 12:56

Nene, jen ovozelo. Ale má to i funkci sekání ledu, jestli z toho něco vyvodíš.

kontramatka
Závislačka 3689 příspěvků 19.03.18 12:56

Mě smoothovač z lidli zhořel po roce. Už bych nekoupila. Teď mám pořádnou mašinu a jedu červenou řepu, mrkev, jabko… vezme mi lněná semínka…prostě geniální stroj. A dokonce i ohřívá, takže ze studené zeleniny mi udělá příjemně teplé smoothie. V zimě to miluju.

kontramatka
Závislačka 3689 příspěvků 19.03.18 13:00

ETA Vital Blend Digi 1100 90000 multifunkční
je to šperk mojí kuchyně. :srdce: :srdce: :srdce:

Emimin7
Kelišová 6864 příspěvků 19.03.18 13:03
@kontramatka píše:
Mě smoothovač z lidli zhořel po roce. Už bych nekoupila. Teď mám pořádnou mašinu a jedu červenou řepu, mrkev, jabko… vezme mi lněná semínka…prostě geniální stroj. A dokonce i ohřívá, takže ze studené zeleniny mi udělá příjemně teplé smoothie. V zimě to miluju.

O templém smoothie jsem nikdy neslyšel. To se hodí s jakýmkoli smoothie?

kontramatka
Závislačka 3689 příspěvků 19.03.18 13:05
@Emimin7 píše:
O templém smoothie jsem nikdy neslyšel. To se hodí s jakýmkoli smoothie?

Jasan, jaké chceš. Buď zapnu ohřívání nebo nezapnu :-D
Já obecně nemám ráda studené nápoje. Takže to uvítám. Veškerou zeleninu a ovoce na smoothie mám v lednici.

katyna1984
Kecalka 412 příspěvků 19.03.18 13:09

Mám od Sencoru asi za šest stovek a super, zatím (mám ho přes rok) rozmixoval vše do požadované konzistence.

kontramatka
Závislačka 3689 příspěvků 19.03.18 13:10

Jo a k dotazu zakladatelky z Ety co jsem uvedla nahoře je smoothie jako samet. Takže žádné částečky, které by kazily chuť. Je vypěněné a naprosto jemné.

no.to.mi.pověz
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 19.03.18 13:33

Děkuji, za odpovědi
Etu se nechám jako další level a pro začátek zkusím tenhle z lidlu
 https://www.lidl-shop.cz/…1/p100211117

no.to.mi.pověz
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 26.03.18 08:36

Mixer na smoothie dorazil a jsem spokojená. mrkev je krásně dohladka umixovaná. ještě jsem zvědavá na červenou řepu.

uvidíme jak dlouho vydrží, účet mám schovaný.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

To se nepovedlo! Patrasová si pochvalovala festival, kde zemřel mladý chlapeček

Chtěla fanouškům ukázat, jak moc si to užila. Místo toho si ale uřízla... číst dále >

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama