SOS-kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 08.08.06 17:26
SOS-kojení

Ahojky, v pravém prusu se mi udělala bolestivá bulka ( cca2cm), malý z něj nechce pít, poraďte co s tím, mám strach ať nedostanu zánět :cry: Marie

Reakce:
ivulka
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 08.08.06 17:33

Ahojky,

hupsni do vany a sprchuj si prso teplou vodou a prováděj masáže. Potom pošli manžela či přítele pro tvaroh, naklaď si jej na prso a zabal ručníkem.

Ivulka

KatM
Kecalka 273 příspěvků 08.08.06 17:34

Ahoj,
mě radili nahřát ve sprše / teplou žínkou, krouživým pomalým pohybem zkusit rozmasírovat bulku a jestli malý z něj nepije, pravidelně odstříkávat. Celou proceduru opakovat tolikrát, kolikrát bude třeba do zmizení bulky/úlevy od bolesti.
Jestli je místo horké a zarudlé naplácat na něj tvaroh, nebo obložit zelným listem.
Jako první pomoc to funguje a chytne-li se zánět v počátku, tak i vyléčí.

anulenka
Kecalka 139 příspěvků 08.08.06 17:36

Měla jsem něco podobného - PA mi radila odstříkat to, až ta bulka zmizí. Moc mi to nešlo, ale pomohlo. Při kojení jsem si pak musela hlídat, aby mimi to prso vypilo úplně a nezůstávala tam ta boulička.

jarcahof
Kecalka 329 příspěvků 08.08.06 17:45

Ahoj, bylo by dobrý dál z něho kojit, ale jestli z něj prcek nechce, tak jedině nahřát ve vaně a rozmasirovat a odstříkat. Jestli cítíš horkost v tom prsu, tak studené, ale ne ledové obklady, tvaroh, slivovice. Kdyby jsi měla teplotu, tak paralen nebo jakákoli paracetamola(panadol). Hodně zdaru, já to měla a podcenila jsem to a byl z toho zánět, ale výše uvedené pomohlo taky.

KaVi
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 08.08.06 17:46

Jestli ti z něho malej bude pít,tak ho přiložit tak,aby měl bradičku směrem k bulce,jinak si můžeš udělat i zábal ze slivovice…1 štamprla dovnitř taky neuškodí :wink:

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 08.08.06 18:49

Ahojky, tak už jsem zpátky i s tvarohem :wink: , jaký si mám přiložit studený , teplý, vlážný? A stačí jen kolem bulky nebo na celé prso? díky M.

jarcahof
Kecalka 329 příspěvků 08.08.06 18:54

Marie-studený tvaroh :wink:
Atˇ ti to pomůže. Hodně štěstí… :D

KaVi
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 08.08.06 18:55

přilož ho tak,jak ho máš-na celé prso a jestli máš smršťovací potrvinovou folii,tak si ho do ní ještě zabal,myslím,že bys měla dostat trošku zimnici,jak ti ti bude vytahovat tu horkost,tak se nelekni,jak si ten tvaroh pak smyješ,tak bych ještě masírovala horkou sprchou.Doufám,že to píšu dobře,jo a můžeš si dát i jeden Ibalgin.

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 08.08.06 19:08

holky, moc díky, jste zlatíčka. Marie

Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 08.08.06 21:03

Maruško,jen jedna rada-nedávat na bradavku a dvorec!A paralen je jistota.U mě většinou jak rychle přišlo,tak taky odešlo.Ale snaž se ležet.
Jitka

Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 08.08.06 21:04

Maruško,jen jedna rada-nedávat na bradavku a dvorec!A paralen je jistota.U mě většinou jak rychle přišlo,tak taky odešlo.Ale snaž se ležet.
Jitka

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 09.08.06 08:49

Ahojky :D Tak jsem včera týrala dítě :wink: , prostě nedostal druhé prso dokud to neodpil 8) , po tvarohové kůře to vypadá celkem dobře :wink: , takže ještě jednou DÍKY :lol: :wink: . Marie

Váš příspěvek
Reklama