SOS - matematika 5. třída str. 67

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zrnko
Kecalka 424 příspěvků 22.11.17 20:39
SOS -úkoly

SOS, prosim, muzete mi tady nekdo pripichnout stranu z ucebnice matiky pro tridu - viz obrazek.
Moc dekuji.

Vyřešeno. Díky.

Příspěvek upraven 22.11.17 v 21:30

Reakce:
vokishka
Extra třída :D 12880 příspěvků 22.11.17 20:42

To jste teprve zjistili, že má dítko úkol? :lol:

zrnko
Kecalka 424 příspěvků 22.11.17 20:43
@vokishka píše:
To jste teprve zjistili, že má dítko úkol? :lol:

Lepší pozdě než nikdy :nevim: :)

vokishka
Extra třída :D 12880 příspěvků 22.11.17 20:45
@zrnko píše:
Lepší pozdě než nikdy :nevim: :)

jo jo, dětičky naše milené :mrgreen:

zrnko
Kecalka 424 příspěvků 22.11.17 20:48
@vokishka píše:
jo jo, dětičky naše milené :mrgreen:

Nebo jsem masochista a dala jsem takový příspěvek, abych se nechala takhle večer veřejně pranyrovat. Očekávám brzký nálet :mrgreen:
Ikdyz mohla jsem to jsem píchnout o hodku později. Mělo by to větší efekt. :)

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 22.11.17 21:00

@zrnko bohužel nepomůžu. dcera doma učebnici z matiky ani nemá. a pravda je, že ani netuším, jak vypadá - vidím ji jednou za uherský rok a ještě k tomu otevřenou na podpis pod úkolem :-)

zrnko
Kecalka 424 příspěvků 22.11.17 21:05
@nozu píše:
@zrnko bohužel nepomůžu. dcera doma učebnici z matiky ani nemá. a pravda je, že ani netuším, jak vypadá - vidím ji jednou za uherský rok a ještě k tomu otevřenou na podpis pod úkolem :-)

Taky nevím, jestli jsem vůbec trefila správný obrázek učebnice :) Dneska jich je tolik různých, ze ani děcka si nejsou jisté. Možná je to i jiná stránka a cvičení. Nebo to může byt dokonce i jiný předmět. Ale ročník bude správně. :mrgreen:

vokishka
Extra třída :D 12880 příspěvků 22.11.17 21:11
@zrnko píše:
Taky nevím, jestli jsem vůbec trefila správný obrázek učebnice :) Dneska jich je tolik různých, ze ani děcka si nejsou jisté. Možná je to i jiná stránka a cvičení. Nebo to může byt dokonce i jiný předmět. Ale ročník bude správně. :mrgreen:

tak to je hlavní :mrgreen: Napiště omluvenku učitelce, že vás vyšplouchlo emimino, že vy za to nemůžete, že dítko nemá úkol.

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 22.11.17 21:11

@zrnko hele, obávám se, že v tuto hodinu to už nevyřešíte a holt úkol nebude nebo ho stihne hned ráno před vyučováním.. A nějaký spolužák, co chodí později spát, by nepomohl? Dcera si se spolužáky posílá přes MMS úkoly poměrně běžně. Občas je vtipné ty hovory poslouchat, jak se snaží dopátrat, co bylo vlastně za úkol :-) :mrgreen:

svetylko83
Stálice 74 příspěvků 22.11.17 21:19

Rada bych pomohla, tuhle ucebnici mam, dokonce ve 2 vydanich…a obe bohuzel ve skole…a prave jsem se zdesila, protoze tak daleko jeste nejsme :?

Detsa
Extra třída :D 11002 příspěvků 22.11.17 21:21
@nozu píše:
@zrnko hele, obávám se, že v tuto hodinu to už nevyřešíte a holt úkol nebude nebo ho stihne hned ráno před vyučováním.. A nějaký spolužák, co chodí později spát, by nepomohl? Dcera si se spolužáky posílá přes MMS úkoly poměrně běžně. Občas je vtipné ty hovory poslouchat, jak se snaží dopátrat, co bylo vlastně za úkol :-) :mrgreen:

My sme to vždycky opisovali od spolužáků o přestávce :cert: :cert:

zrnko
Kecalka 424 příspěvků 22.11.17 21:28

Tak sehnane přes kamarády. A bylo to i jiné zadání a ještě jeden ukol :mrgreen: :roll:
Každopádně díky. Ja nejsem dětem nejlepším příkladem, sama jsem nosila dutky za nenoseni ukolu a pomůcek. :oops:

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 22.11.17 21:36

@zrnko hlavně že se to vyřešilo :potlesk:

svatecnice
Kelišová 6023 příspěvků 22.11.17 22:12

@zrnko našla jsem ji na uložit
https://uloz.to/!uBBHBapxC/ma­tematika-5-pro-2-rocnik-rar

Detsa
Extra třída :D 11002 příspěvků 22.11.17 22:13
@svatecnice píše:
@zrnko našla jsem ji na uložit
https://uloz.to/!uBBHBapxC/ma­tematika-5-pro-2-rocnik-rar

To není ona. To jsem taky našel :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >