SOS střeva a břicho

Anonymní
23.8.21 23:37

SOS střeva a břicho

Dobry vecer potrebuju co nejrychleji nejak pomoct
Od rana mi bylo nejak spatne posledni dny tydny byvam hodne nafoukla mam problemy se strevama a strevni funkci jelikoz mi zjistili bezlaktozovou intoleranci posledni tydny fakt to nezvladam jak me boli bricho no a dnes to je v obrovskem extremu nebyla jsem na velke pres 5 dni do toho jsem strasne nafoukla a neskutecne me řeže a picha a boda a v brichu snedla jsem rizoto to mi nic nebylo ale ted jsem si dala k veceru bruskety a zacalo mi byt uplne hrozne a sla jsem se vyzvracet do toho stale pocit jakobych snedla krávu boleni rezani pichani a strasne moc to boli uz nevim co mam delat co si mam dat jelikoz mi iberogast nepomohl ani caj na streva a zaludek ani sirup na zacpu… momentalne tu sedim a premyslim nas pohotovsti ale tam opravdu nechci omdlivam z doktoru a predstava ze mam ted jet na pohotovost… hruza
Dala jsem si nimesil a cekam co to semnou udela
Nekdo nejake rady tipy?? Takhle spatne mi asi nikdy nebylo :,( :,( :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.8.21 00:11

Dodavam nimesil nepomohl byla jsem zvracet ted po druhé

• Citovat
  • Nahlásit
2108
24.8.21 00:24

To si radši necháš prasknout střeva než aby jsi překousla strach z doktorů? Jeď na pohotovost, daj ti klystýr a zkontrolují průchodnost střev

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
732
24.8.21 02:00

Pravděpodobně je vám blbě z té zácpy… pokud už jste odjela na pohotovost tak ok, do budoucna doporučuji doplnit do stravy vlákninu ať už přímo v jídle nebo formou doplňků a koupit si duphalac nebo glycerinové čípky a nenechavat se takhle zabetonovat.. když během 2 dnů nebude bobek 3. den si dejte ten duphalac nebo čípek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat