Soukromá mateřská škola Sluníčka Hostivař

2361
14.7.15 10:35

soukromá MŠ Sluníčka Hostivař

Ahoj holky, máte některá zkušenost s touto školkou? Jak se tam dětem líbí a tak? Jsem domluvená na schůzku s paní ředitelkou, ale ráda bych znala názory maminek. Díky moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1581
14.7.15 11:49

Taky se pridam, jestli ma nekdo zkusenosti, my uz teda mame domluveno, ze od zari do teto MŠ nastupujeme, smlouvu a prihlasku jsme vyplnili a predali ve skolce, ale od te doby zadna odpoved, resp. zaslani jedne smlouvy zpet podepsane pani reditelkou. I jsem ji to psala v emailu, kdy smlouvu od nich dostaneme a bez reakce. Nerada bych pak v zari shanela jinou skolku, protoze oni nic nepodepsali :nevim: Predtim ale pani reditelka odpovidala hned, psala, ze je s nami pocitano, ale znate to v dnesni dobe, jak to nemate cerny na bilym… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1581
14.7.15 13:34

Tak uz jsem to vyresila, napsala jsem pani reditelce znovu a hned odpovedela, ze ten predchozi mejl musel nekam zapadnout. Smlouvu ji poslu podepsanou mejlem a ona ji pak posle zpet taky podepsanou a originaly az v zari osobne :palec:

Jinak skolka je takova mensi, 2 patra, dole jsou mensi deti, od 2 let, nahore od 3, mala zahrada, dve houpacky, klouzacka, domecek a pisek tusim, jinak nic. Otevreli ale jeste jednu tridu asi o 2 ulice dal v dalsim dome. Jidlo jim tam dovazi, chtej 90kc/den, coz je docela dost teda :| Mistnosti na spani jsou zvlast, ale taky takovy nudle, deti maj matrace hned vedle sebe, bez mezer, to si moc nedovedu predstavit, kdyz nejake dite spi neklidne, to tam do sebe musi hrozne zduchat. No, kazdopadne ta nase uz od 2 let pres den nespi, tak jsem zvedava, jestli jeste treba s ostatnima zase zacne. Jinak to tam na me pusobilo velmi pratelskym dojmem, pani reditelka i ucitelky byly moc prijemne. A dochazka je 7-17 hod, to je taky fajn. Jo a byly tam skoro samy holcicky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2361
14.7.15 13:58

@Slani82 díky :-) tak malému jsou 2. Nevíš, jestli můžu na tu schůzku vzít i malého? Nějak jsem se zapomněla zeptat. :-) jinak mi psala, že bylo něj měla místo v té školce U břehu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1581
14.7.15 15:04

@Teruna000
No jasne, taky jsme vzali malou s sebou, at vi do ceho jde :mrgreen: Pani reditelka nas provedla a pak malou dole posadila k detem ke stolecku, at si s nima chvili maluje a my si mohli povidat :) Taky budem chodit do te U Brehu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2361
15.7.15 12:35

@Slani82 A není problém, že dítě už nespí? Malý sice spí, ale zase je zvyklý ještě na postýlku. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1581
15.7.15 12:47

@Teruna000
Pry nevadi, kdyz nespi, proto maj to spani v oddelene mistnosti, ti co nespi si muzou hrat vedle a ostatni tim nerusi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2361
15.7.15 13:05

@Slani82 Super, díky moc :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
16.4.16 09:36

Chtela bych ozivit diskuzi. Od 1.kvetna by nam mel do slunicek nastoupit syn. Nastoupily nakonec vase deti a jak se jim libi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2361
16.4.16 10:36

@Barcule88 Syn tam chodil přes půl roku, nyní bohužel musel přestat. Ale byla jsem naprosto spokojená, paní učitelky i paní ředitelka ají super přístup. Domluva je možná skoro ve všem. Syn byl naprosto spokojený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
17.4.16 19:52

@Teruna000 no nas malej chodi do skolky na pankraci, ale rozhodli ksme se dat sem. Pani reditelka i ucitelky mi prijdou moc fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2361
17.4.16 20:16

@Barcule88 no náš byl teď hrozně dlouho pořád nachcípaný, tak bysme to ekonomicky nezvládli. Musela jsem kvůli tomu skončit i v práci. Ale se školkou jsem byla opravdu moc spokojená. Naučili ho chodit na nočník, takže je úplně bez plínek, krásně mluví - jsem opravdu moc ráda, že jsem ho tam dala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
18.4.16 18:59

@Teruna000 to chapu, tak snad nas Adouš vydrzi. Ono pokaslavani a nejaka ryma u nas probehly, ale snad to bude ok. Na nocnik sem si ho naucila doma a pleny ma jen na noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2361
18.4.16 19:19

@Barcule88 a kolik mu je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
26.5.16 18:39

@Teruna000 2 mu byly v dubnu