Sourozenci spolu zlobí

Anonymní
11.3.21 09:30

Sourozenci spolu zlobí

Ahoj, mám dvě holčičky 3,5 a 6,5 roku. Holky jsou každá zvlášť hrozně hodné když nejsou spolu, každá si sama umí krásně hrát, dá se s nimi na všem dohodnou a jsou opravdu zlaté. Problém nastane když jsou spolu, a to jsou teď vlastně pořád. Před sebou se pořád jenom,, rozcapuji" dělají různé skreky například když si hrají na miminko, na zvířátka ale šíleným způsobem, naštěstí bydlíme v rd tak tím neobtěžuji sousedy ale nedokážu si představit s nimi bydlet v paneláku. Starší naa tu mladší neustále mluví hrozně divné jako na mimino už jsem s ní i o tom mluvila a výsledek žádný. Dělají spolu neskutečný nepořádek, jsou spolu fakt jak zvířata. Vůbec to nechápu proč jsou v pohodě jen každá zvlášť, dá se nějak docílit toho aby se chovali snesitelne i když jsou spolu? Jinak mi z toho už vážně hrabne :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7537
11.3.21 09:32

Ty nemáš sourozence co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24050
11.3.21 09:42

Mám dva chlapečky a je to ještě horší. Rvou se, mlátí se, perou se, dělají si naschvály, bijou se, slovně se napadají, šťouchají se… Nechápu, kde to vidí, když my se tak doma nechováme. Fakt zvířata hadr. Jak kdyby měli v hlavě prázdno. První řev je do 5 minut od vstávání, a celej den je ve znamení hádek, řevu, jekotu, nadávek.
Děsný, otřesný, příšerný. Diví se mi někdo, že si do práce chodím odpočinout? Zlatej covid na JIPu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19633
11.3.21 09:43

Mám lautr to samý, i věkově… :mrgreen: Neřeším, jsou to děti a s kamarádkama fungujou stejně. Potřebujou ze sebe dostat energii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6638
11.3.21 10:00
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dvě holčičky 3,5 a 6,5 roku. Holky jsou každá zvlášť hrozně hodné když nejsou spolu, každá si sama umí krásně hrát, dá se s nimi na všem dohodnou a jsou opravdu zlaté. Problém nastane když jsou spolu, a to jsou teď vlastně pořád. Před sebou se pořád jenom,, rozcapuji" dělají různé skreky například když si hrají na miminko, na zvířátka ale šíleným způsobem, naštěstí bydlíme v rd tak tím neobtěžuji sousedy ale nedokážu si představit s nimi bydlet v paneláku. Starší naa tu mladší neustále mluví hrozně divné jako na mimino už jsem s ní i o tom mluvila a výsledek žádný. Dělají spolu neskutečný nepořádek, jsou spolu fakt jak zvířata. Vůbec to nechápu proč jsou v pohodě jen každá zvlášť, dá se nějak docílit toho aby se chovali snesitelne i když jsou spolu? Jinak mi z toho už vážně hrabne :zed:

Nějak nevím co jsi čekala, že spolu budou dělat. Že si sednou k panenkám a budou si způsobně hrát, tak jak to vidíme v reklamách na štěstí? :lol: jo realita je jiná ;) vydrž, časem to bude lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
11.3.21 10:04

U nas mame taky dve holky, jsou tedy jedna moje, jedna partnera, ale berou se vzajemne jako sestry. Naprosto normalni, dohady, urazeni se, prani se, ale ujistuji te, ze s vekem je to lepsi :mrgreen: u nas ted posledni pulrok az rok docela pohoda, je jim 10 a skoro 9, tak vydrz ;)

Ps. Docilit toho lze dle me jedine duslednou vychovou a casem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
11.3.21 10:06

Jsem cekala buh vi jakou hruzu tady nenapises a tobe vadi, ze spolu vriskaj a chovaj se jak zviratka? 8o a cos cekala? Ze si jedna sedne za klavir a druha bude trenovat toniny? Jsou to deti probuh, bud rada, ze se maj a mohou se spolu vyradit dosyta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30999
11.3.21 10:15

Tak toto je úplně normální. Máš sourozence?
My se s bráchou rvali jak koně a dělali si naschvály. Jsme od sebe 4 roky.
Já mám dcery od sebe 20 let a je mi líto, že toto nezažijí ony a ani já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2215
11.3.21 10:25
@janickaIII píše:
Nějak nevím co jsi čekala, že spolu budou dělat. Že si sednou k panenkám a budou si způsobně hrát, tak jak to vidíme v reklamách na štěstí? :lol: jo realita je jiná ;) vydrž, časem to bude lepší.

V to bych nedoufala. Mám už puberťáky a nechtěj vědět, jak jsou občas schopní se k sobě chovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10641
11.3.21 10:32
@carsa píše:
V to bych nedoufala. Mám už puberťáky a nechtěj vědět, jak jsou občas schopní se k sobě chovat.

Neber lidem naději :mrgreen:.
Já mám děti 17 a 13 let a poslední 2 měsíce se zdá situaci klidnější…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2030
11.3.21 10:35

Mam kluky a jeste se spolu perou. Starsi mladsimu primo ublizuje, co zavreli skolku. Kdyz to nejde, tak je rozdelim a kazdy si hraje jinde. Spolu si pekne hraji hlavne na pisku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
11.3.21 10:36

Vždyť na přesně tohle ten sourozenec je, aby spolu mohli dělat takové blbiny, které s dospělým parťákem dělat nemohou. Vždyť to je skvělý. Nech je. Blbé je, když se děti jen řežou, což není váš případ. Pamatuju si, jak jsem jednou vlezla do klučičí chatky na táboře. Byli tam kluci kolem sedmi let. Naflusali na zábradlí u palandy a uzavírali sázky, čí flusanec se nejdéle bude spouštět k zemi než se utrhne. To jsou děti, prostě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26897
11.3.21 10:39

Naši po sobě střílejí. Neustále a mladší u toho skáče, vydává zvuky a říká tomu karate.
Děti nejsou tiché panenky.
Ano, jedináčka to může překvapovat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6352
11.3.21 10:46

To co popisuješ, je úplně normální :nevim: ;) Máš sourozence?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
11.3.21 10:52

Nějak nevidím nikde problém. Naše děti si spolu taky hrají dost hlučně a vyrobi u toho spoustu nepořádku, ale nikdy by mě nenapadlo, že je to špatně. Maji 6 a 4 (a batole nepočítám, to je zatím se mnou) a fakt nečekám, že budou způsobně sedět u stolu a v tichosti si povídat. I když zrovna dnes to dělali, včera jsme vyrobili pracovnu, tak tam pracovali (stoly z prebalovaku, počítače z krabic, telefony ze dřeva…). Momentálně tu jezdí s lego autama a zachraňují panacky a zvířata. Houkaji a křičí o pomoc tu už od rána. Normální hra, jsou spokojeni, šťastní a hodni. Jsou samozřejmě schopni se servat o jednu kostku nebo jako dnes třeba o figurku krávy, ale to k tomu prostě patří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat