Soused a já

6
1.2.16 20:24

soused a já

Ahoj, v poslední době si víc než s partnerem rozumím se sousedem, a jak to tak bývá, skončily jsme spolu v posteli..ale to nechci řešit.. Jde o to, že jsem mu řekla že ho mam ráda, on mi řekl že mě má taky rád, ale ať nedělam žádný blbosti, že budeme dál kámoši jako do teď. Jenže od tý doby se chová zvláštně, je takovej „zaprdnutej“, nebo naštvanej, já nevim. Před tim samá sranda..rozuměli jsme si fakt hodně, nevim co si mam o tom myslet.. Za případné názory děkuji..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23416
1.2.16 20:27

No co by. Chce tě jen do postele a má strach, aby tys nechtěla něco víc. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5143
1.2.16 20:28

@adéla00 Vyměň buď souseda, nebo manžela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
1.2.16 20:29
@adéla00 píše:
Ahoj, v poslední době si víc než s partnerem rozumím se sousedem, a jak to tak bývá, skončily jsme spolu v posteli..ale to nechci řešit.. Jde o to, že jsem mu řekla že ho mam ráda, on mi řekl že mě má taky rád, ale ať nedělam žádný blbosti, že budeme dál kámoši jako do teď. Jenže od tý doby se chová zvláštně, je takovej „zaprdnutej“, nebo naštvanej, já nevim. Před tim samá sranda..rozuměli jsme si fakt hodně, nevim co si mam o tom myslet.. Za případné názory děkuji..

no - došlo mu, co spáchal - on chtěl flirt a sex a ty na něj s citečkama.. se nediv.. se sousedkou? Průšvih na obzoru pro něj a koneckonců pro Tebe taky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9166
1.2.16 20:30
@adéla00 píše:

Co si o tom myslet? No, že jste se spolu vyspali a tak je vcelku jasné, že se váš vztah nějak změní. Soused je ženatý? Má pertnerku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
1.2.16 20:37

Tot je fejk jako to jine dnes založene tema o analu )) prostě blbost je to napsane jak z 1 třídy pravděpodobně někdo kdo nevi ani co je to sex :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9864

Vyděsila jsi ho. Zamilovaný není, chtěl si vrznout a ted mu došlo, kam by to až mohlo zajít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9128
@Aspera píše:
No co by. Chce tě jen do postele a má strach, aby tys nechtěla něco víc. :)
@jdukolem píše:
no - došlo mu, co spáchal - on chtěl flirt a sex a ty na něj s citečkama.. se nediv.. se sousedkou? Průšvih na obzoru pro něj a koneckonců pro Tebe taky

vidím to stejně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha

@adéla00 Chtěl Tě do postele, to se mu podařilo a už asi nemá zájem, rozhodně si nechce komplikovat život, na tom nic nevykoumáš.

• Nahlásit
  • Citovat
49236
1.2.16 20:40
@Meha píše:
@adéla00 Chtěl Tě do postele, to se mu podařilo a už asi nemá zájem, rozhodně si nechce komplikovat život, na tom nic nevykoumáš.

no ano, ono platí - chceš-li přijít o kamaráda vyspi se s ním - bud to dopadne tak, že je z něj milenec - partner a nebo e na tebe vykašle… tak to prostě je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
1.2.16 20:47
@jdukolem píše:
no ano, ono platí - chceš-li přijít o kamaráda vyspi se s ním - bud to dopadne tak, že je z něj milenec - partner a nebo e na tebe vykašle… tak to prostě je

Přesně tak.

• Nahlásit
  • Citovat
24108
1.2.16 21:17

@adéla00 pokud neumíš šu. at naprázdno(bez citů) tak jdi od toho. Doma máš 80% a soused ti dává zbylých 20%, ovšem on to tak samozřejmě nevidí a chtěl tě dostat jen do postele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
1.2.16 21:26

Má strach, aby nedostal na budku..:-D

Taky mi přijde, že tě chtěl jen do postele..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
1.2.16 21:42

Dostal svý, tak tak ho humor přešel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
2.2.16 07:54

Zeptej se sousedky jestli je na ni taky takovej když si vrzne :P