Nová láska 4 měsíce po rozchodu

Anonymní
1.2.16 08:48

Nová láska

Ahoj, jsou to 4 měsíce, co jsme se rozešli s přítelem. Byli jsme spolu 6 let. Poslední půl rok pořád nevěděl co chce, psal si s jinými slečnami, nejel se mnou ani dovču, neslavil se mnou narozeniny mých příbuzných, pařil s kámošema celý víkend a já víkendy trávila sama.
Teď mám novou známost, jeví se už opravdu jako dospělý chlap, který ví co chce a plánuje si se mnou budoucnost. Je mi s ním moc hezky, v posteli i jinak to klape super.
Jenže já si říkám, co když je tohle jen ta prvotní zamilovanost a za chvíli to zajede do těch stejných kolejí jako s bývalým přítelem? Pak si říkám, co když budu pořád jen střídat chlapi a nikdy nic mít nebudu? Říkám si, jestli jsem třeba neměla zůstat s bývalým, protože prostě všude je něco? Jak na mě budou koukat ostatní, že už mám nového chlapa?
Zažila jste prosím některá něco podobného?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22828
1.2.16 08:54

Všichni chlapi nejsou stejní.
A co je ti do okolí? Žijí snad tvůj život?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13676
1.2.16 09:00

Možná když přestaneš řešit kraviny, tak si začneš vztah i užívat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.16 09:03

Mně je na jednu stranu hrozně toho bývalýho přítele líto :-/

• Nahlásit
  • Citovat
13676
1.2.16 09:05
@Anonymní píše:
Mně je na jednu stranu hrozně toho bývalýho přítele líto :-/

jj, takovými slovy začíná hodně nešťastných svazků…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22828
1.2.16 09:06
@Anonymní píše:
Mně je na jednu stranu hrozně toho bývalýho přítele líto :-/

Jako proč? Tebe ti líto není?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.16 09:07

@neila Jako myslíš, že bych mohla zkazit ten nový vztah?

• Nahlásit
  • Citovat
13676
1.2.16 09:08
@Anonymní píše:
@neila Jako myslíš, že bych mohla zkazit ten nový vztah?

Ne. Myslím tím, že bys s bývalým zůstala jen z lítosti, přitom on by to velice pravděpodobně nikdy neocenil. A ty by sis jednou tloukla hlavu, co vše si pro něj udělala a on si to neváží.
Rozvíjej nový vztah, pokud si v něm spokojená. A do minulosti se neohlížej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.16 09:10

@andelka83 Já nevím, asi, že jsem bl. bá :-/

• Nahlásit
  • Citovat
2205
1.2.16 09:10

A co je ostatním do toho? Oni budou žít tvůj život? NE! Tak to vyzkoušej a uvidíš :), pokud je ti s tím novým dobře, tak poč se tomu bránit a pokud cítíš, že to je člověk, který ví co chce a ten předchozí to opravdu nevěděl, tak jediné plus přeci :) nějak nechápu kde je problém :) jsou životní situace u kterých prostě nevíme jak dopadnou, ale nějak se rozhodnout musíme. A jak to nastolí osud, tak to bude. Jsou prostě okolnosti, které neovlivníme :) a co se týká bývalého, tam bych o tom asi moc nepřemýšlela, myslím si, že to je pro tebe uzavřená záležitost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22828
1.2.16 09:28
@Anonymní píše:
@andelka83 Já nevím, asi, že jsem bl. bá :-/

Nejvyšší čas nebýt blba. Ty něco ocekavas od muže, přitom ani ty nejsi zrovna výhra. Ujasni si jaká jsi, co chceš, co můžeš nabídnout a pak můžeš mít perspektivní vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
1.2.16 09:29

Tak jestli resis takovyhle kraviny tak asi moc zamilovana nejsi, protoze jinak by te to vubec nenapadalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.16 09:30

@andelka83 Já vím, že nejsem žádná výhra…

• Nahlásit
  • Citovat
22828
1.2.16 09:34
@Anonymní píše:
@andelka83 Já vím, že nejsem žádná výhra…

Tak zapracuj na tom abys byla. Jinak to s novým dopadne stejně. Mmch vše co jsi psala v úvodu nejsou neřešitelné věci, z něčeho ten jeho nezájem vycházet musel a myslím že se mu ani nedivim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.16 09:40

@andelka83 No o n nevěděl najednou co chce…Najednou zjistil, že mu je 33 a málo paří, tak to s kamarádama doháněl každý víkend.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama