Sousedka, můj problém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Loopy
Povídálka 43 příspěvků 26.04.19 11:31
Sousedka, můj problém

Zdravím :mavam:. Rozhodla jsem se poradit a zeptat se, jak by jste to řešily popřípadě řešíte protože já už nějak přestávám mít trpělivost a náladu to snášet. V lednu totoho roku jsme dostali na hlídání na 3 týdny Amerického buldoka protože páníček musel odjet za prací. Kdo toto plemeno měl, ví jací to jsou dobráci jen jsou velicí. Tomu našemu je navíc 9 let, takže ještě neskutečný lenoch. Jen, že paní 65 leté sousedce se nezamlouval. Přesto, že skoro pořád jezdil všude s námi a paní byla pořád ve své hospodě se málokdy setkali a když ani si ji nevšiml natož, aby k ní šel.. Mysleli jsme si, že je vše v pořádku protože nám nikdo nic neřekl a najednou si mě zde v obchůdku odchytila stará paní a začala na mě řvát, že jsme prasata, že máme doma psa a děti žijou ve výkalech a pes je agresivní a že to nahlásí na Sociálku. Já samozřejmě v šoku jsem se jí zeptala odkud to má :think: a ona, že od manžela, z hospody. Že to paní sousedka naše říká. Přišla jsem za sousedkou co to má znamenat a ona mi řekla, co si to dovoluji mít psa v bytě, že tam doma jenom štěká, což nebyla pravda a hlavně, že mi to nedovolila!! :zed: :zed:. Bruno je už několikátý měsíc pryč a problémy jsou stále. Písek v botech, plivaní do kočárku, pozdní příchody z hospody tak, že nám vzbudí děti. Zamykání když jdu s košem nebo pověsit ven prádlo. Zavírání před nosem a honem zamknuto.. Nějak už mě to nebaví se držet a hlavně krotit už chlapa, co už by ji nejraději kop do zadele. :think: :cert:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Premek_Orac
Kelišová 5122 příspěvků 26.04.19 11:39

@Loopy Ahoj, no, to může být ořišek. Občas opuštění lidé vyhledávají konflikty, protože se stávají jejich jediným smyslem života.
Nejprve bych to zkusil po dobrém, tedy přijít, omluvit se, že jste pejska hlídali, ale nejste si vědomi žádného sníženého komfortu pro ostatní obyvatele domu.
A pokud by to nestačilo, tak bych chování sousedky oznámil družstvu či společenství vlastníků. Nevím, zda např Váš domovní řád (či stanovy družstva) upravují domácí zvířata. To si ještě zkontroluj, ať máš,,nabito."

riccius
Kecalka 320 příspěvků 26.04.19 11:40

Tak proč si stěžuješ? Nekroť chlapa a nech ho to vyřešit. Sem se přijď poradit, až to nezabere.

Russet
Neúnavná pisatelka 16529 příspěvků 26.04.19 11:40
@Loopy píše:
Zdravím :mavam:. Rozhodla jsem se poradit a zeptat se, jak by jste to řešily popřípadě řešíte protože já už nějak přestávám mít trpělivost a náladu to snášet. V lednu totoho roku jsme dostali na hlídání na 3 týdny Amerického buldoka protože páníček musel odjet za prací. Kdo toto plemeno měl, ví jací to jsou dobráci jen jsou velicí. Tomu našemu je navíc 9 let, takže ještě neskutečný lenoch. Jen, že paní 65 leté sousedce se nezamlouval. Přesto, že skoro pořád jezdil všude s námi a paní byla pořád ve své hospodě se málokdy setkali a když ani si ji nevšiml natož, aby k ní šel.. Mysleli jsme si, že je vše v pořádku protože nám nikdo nic neřekl a najednou si mě zde v obchůdku odchytila stará paní a začala na mě řvát, že jsme prasata, že máme doma psa a děti žijou ve výkalech a pes je agresivní a že to nahlásí na Sociálku. Já samozřejmě v šoku jsem se jí zeptala odkud to má :think: a ona, že od manžela, z hospody. Že to paní sousedka naše říká. Přišla jsem za sousedkou co to má znamenat a ona mi řekla, co si to dovoluji mít psa v bytě, že tam doma jenom štěká, což nebyla pravda a hlavně, že mi to nedovolila!! :zed: :zed:. Bruno je už několikátý měsíc pryč a problémy jsou stále. Písek v botech, plivaní do kočárku, pozdní příchody z hospody tak, že nám vzbudí děti. Zamykání když jdu s košem nebo pověsit ven prádlo. Zavírání před nosem a honem zamknuto.. Nějak už mě to nebaví se držet a hlavně krotit už chlapa, co už by ji nejraději kop do zadele. :think: :cert:

Nejste v družstvu? Stěžovat si tam. Nebo jestli je paní v nájmu, tak pronajímateli. To je teda hnus, že se „mstí“ doteď. Nespíš je asi psychicky nemocná.

lany2
Kecalka 170 příspěvků 26.04.19 11:41

Tak to je docela sila, siri o vas pomluvy. Klidne at si socialku zavola. Pokud vis ze mate doma vse v poradku, stejne by o nic neslo. Ale ja bych to asi resila uz pres policii, nebo pokud mate v baraku nejaky schuze, tak bych začala tam. Ale obavam se ze na ty naschvaly stejne bude policie krátká, protoze to asi tezko dokazete. :think: byt vas a sousedky je v OV nebo je nekdo z vas v najmu?

Lychee13
Závislačka 3206 příspěvků 26.04.19 11:43
@Loopy píše:
Zdravím :mavam:. Rozhodla jsem se poradit a zeptat se, jak by jste to řešily popřípadě řešíte protože já už nějak přestávám mít trpělivost a náladu to snášet. V lednu totoho roku jsme dostali na hlídání na 3 týdny Amerického buldoka protože páníček musel odjet za prací. Kdo toto plemeno měl, ví jací to jsou dobráci jen jsou velicí. Tomu našemu je navíc 9 let, takže ještě neskutečný lenoch. Jen, že paní 65 leté sousedce se nezamlouval. Přesto, že skoro pořád jezdil všude s námi a paní byla pořád ve své hospodě se málokdy setkali a když ani si ji nevšiml natož, aby k ní šel.. Mysleli jsme si, že je vše v pořádku protože nám nikdo nic neřekl a najednou si mě zde v obchůdku odchytila stará paní a začala na mě řvát, že jsme prasata, že máme doma psa a děti žijou ve výkalech a pes je agresivní a že to nahlásí na Sociálku. Já samozřejmě v šoku jsem se jí zeptala odkud to má :think: a ona, že od manžela, z hospody. Že to paní sousedka naše říká. Přišla jsem za sousedkou co to má znamenat a ona mi řekla, co si to dovoluji mít psa v bytě, že tam doma jenom štěká, což nebyla pravda a hlavně, že mi to nedovolila!! :zed: :zed:. Bruno je už několikátý měsíc pryč a problémy jsou stále. Písek v botech, plivaní do kočárku, pozdní příchody z hospody tak, že nám vzbudí děti. Zamykání když jdu s košem nebo pověsit ven prádlo. Zavírání před nosem a honem zamknuto.. Nějak už mě to nebaví se držet a hlavně krotit už chlapa, co už by ji nejraději kop do zadele. :think: :cert:

Vy bydlíte v domě sousedky, nebo proč by Vám měla psa dovolovat?

Loopy
Povídálka 43 příspěvků 26.04.19 11:46
@riccius
@riccius píše:
Tak proč si stěžuješ? Nekroť chlapa a nech ho to vyřešit. Sem se přijď poradit, až to nezabere.

Jo a pak se mám jít poradit s tím, že sousedka všude šíří, že dostala přes hubu a každej zde si předemnou odplivne, co to mám doma. To známe. :pocitac:

Loopy
Povídálka 43 příspěvků 26.04.19 11:48
@Lychee13 píše:
Vy bydlíte v domě sousedky, nebo proč by Vám měla psa dovolovat?

To jsem právě nepochopila proč bych se jí měla ptát když byty jsou obecní a všichni zde jsme v nájmu. Navíc v nájemní smlouvě se píše, že zvířata nevadí pokud nedělají hluk nebo nesmrdí.. Tak vlastně nevím ani za co bych se měla třeba i omlouvat :think:

Lychee13
Závislačka 3206 příspěvků 26.04.19 11:50
@Loopy píše:
To jsem právě nepochopila proč bych se jí měla ptát když byty jsou obecní a všichni zde jsme v nájmu. Navíc v nájemní smlouvě se píše, že zvířata nevadí pokud nedělají hluk nebo nesmrdí.. Tak vlastně nevím ani za co bych se měla třeba i omlouvat :think:

V tom případě bych ji poslala do zadele, stěžovala si naopak já na ni na obci a udělala té její paluši taky pořádnou vizitku.

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 109 inzerátů 26.04.19 11:54
@Loopy píše:
To jsem právě nepochopila proč bych se jí měla ptát když byty jsou obecní a všichni zde jsme v nájmu. Navíc v nájemní smlouvě se píše, že zvířata nevadí pokud nedělají hluk nebo nesmrdí.. Tak vlastně nevím ani za co bych se měla třeba i omlouvat :think:

v tom případě skoč na obec :-), vysvětli situaci a zeptej se, co mohou udělat oni a co bys měla dělat ty ;)

lany2
Kecalka 170 příspěvků 26.04.19 11:57

@Lychee13 presne tak, urcite informovat na obci ze jsou problemy. Podat na ni stiznost. Pani pohrozit ze pomluvy si nenechate libit, budete to resit. Nechala bych chlapa aby ji to nejak razne vysvetlil. A pokud by neprestala, obracela bych se na obec porad dokola. :lol:

riccius
Kecalka 320 příspěvků 26.04.19 11:58
@Loopy píše:
@ricciusJo a pak se mám jít poradit s tím, že sousedka všude šíří, že dostala přes hubu a každej zde si předemnou odplivne, co to mám doma. To známe. :pocitac:
:-)) Jako myslíš za to, že si to vyřídil s paní, která dělá (asi nejen vám) takové věci, co popisuješ, sedí denně v hospodě? Spíš ti poděkují.
A za druhé, pokud je pro tebe důležité, co o tobě říkají nepravdivě cizí lidi, tak se zkus nad sebou zamyslet.
Zoe1
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 26.04.19 12:02

To je jak v tom filmu baba na zabití, hrůza. Lituji vás, ale asi bych se s babiznou snažila domluvit po dobrým, když by to nešlo, tak nejlépe ji přichytit při činu, natočit na kameru, jak vám sype písek do bot nebo plive do kočárku a pak bych na ni podala trestní oznámení za poškozování cizí věci.

Loopy
Povídálka 43 příspěvků 26.04.19 12:17
@riccius píše: :-)) Jako myslíš za to, že si to vyřídil s paní, která dělá (asi nejen vám) takové věci, co popisuješ, sedí denně v hospodě? Spíš ti poděkují.
A za druhé, pokud je pro tebe důležité, co o tobě říkají nepravdivě cizí lidi, tak se zkus nad sebou zamyslet.

Nevidím důvod se nad sebou v tomto směru zamýšlet. Je docela logické, že se nenechám špinit.

Loopy
Povídálka 43 příspěvků 26.04.19 12:20
@Lychee13 píše:
V tom případě bych ji poslala do zadele, stěžovala si naopak já na ni na obci a udělala té její paluši taky pořádnou vizitku.

Obec informovaná byla, ale jelikož s něma řeším i jiné věci ohledně bytu, je mi už trapné bonzovat.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama