Reklama

Spalová angína a bazén

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adamk0s
Nováček 1 příspěvek 08.08.18 12:04
Spalová angina a bazén

Chtěl bych se zeptat jestli bych mohl do bazénu když mám ATB Zinnat 500mg bez teplot, venkovní teplota je hrozná tak bych se chtěl jenom ochladit. :think:

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62455 příspěvků 3 inzeráty 08.08.18 12:07

@Adamk0s Do vlastního bych klidně vlezla, na koupaliště ne.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21921 příspěvků 08.08.18 12:08

V první řadě bych si dala bacha na slunce,do vody bych na chvíli šla,ale nepřeháněla bych to.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15959 příspěvků 08.08.18 12:25

jestli máš v plánu nakazit co největší množství lidí, tak bazén je pro tento účel úplně ideální. :pankac:

lampicka11
Závislačka 3325 příspěvků 1 inzerát 08.08.18 12:46

Spalovka je sice svinstvo ale dcera nikoho nenakazila z domácnosti… Když jsem ji omlouvala ve školce tak nikdo výskyt nehlásil. Ať je brzo líp. Dr říkala že bych se s malou musela „líbat“ nebo něco olivozat abych to chytla. Edit. Dcera se neosypala vůbec…atb zabírají až po 72h na tohle

Příspěvek upraven 08.08.18 v 12:58

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15959 příspěvků 08.08.18 12:51

nojo ale ve vodě je to riziko větší, vlhko a teplo, to mají tyhle breberky rády. Mně to přijde bezohledné jít s angínou mezi lidi. Spousta lidí má např. autoimunitní nemoci, já také a pokud bych dostala spálovou angínu, rovná se to u mě měsíci v nemocnici. Nehledě na to, že s ATB se nesmí ani na slunce, natož plavat.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47704 příspěvků 08.08.18 12:54
@aiwwa píše:
nojo ale ve vodě je to riziko větší, vlhko a teplo, to mají tyhle breberky rády. Mně to přijde bezohledné jít s angínou mezi lidi. Spousta lidí má např. autoimunitní nemoci, já také a pokud bych dostala spálovou angínu, rovná se to u mě měsíci v nemocnici. Nehledě na to, že s ATB se nesmí ani na slunce, natož plavat.

jestli je má víc, než 48 hodin, tak beztak nebude infekční. jinak bych z dotazu pochopila vlastní bazén

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama