Spanek v 6l...?

2114
13.9.05 20:55

Spanek v 6l...?

Ahoj,

jen me zajima jak dlouho by melo v noci spat 6l dite? Doma sice mam tabulku spanku ale je jen pro deti myslim do 3l. Vim ze tabulky sou jen orientacni ale u mladsi dcery to +- vychazi. Diky. Sany. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
13.9.05 22:52

Ahojky
podle mého pokud se tvůj dotaz týká spánku přes den ,tak je to už zcela individuální.Náš nejstarší syn spával ještě v 1.třídě,když se vrátil ze školy.A večerní nebo noční spaní ,tak kolem 20 hod nejpozději,protože jak jsem se dozvěděla od naší dětské lékařky ,tak nejvíce růstového hormonu se uvolňuje do půlnoci ,tak proto se má dávat dítě co nejdříve spát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
13.9.05 23:07

Anulko,to mi neříkej.
Náš prcek odpadává kolem 22hod.On mi snad nenaroste :cry:
Já ho ale do postele dřív nedostanu a i když tam jde ve 20hod převaluje se,dělá blbosti a prostě,až když padne desátá tak usne.A to vstává kolem sedmý a odpoledne spí 1-1,5hod.
Ale myslím,že žádný prcek není.Má rovný metr.
Nemáte někdo recept,jak to naše dítko donutit dřív usnout?Když nespí odpoledne je strašně mrzutej a protivnej,takže bez odpoledního spánku být nemůže.
Díky za tipy.
Ahoj L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
13.9.05 23:30

Já jsem teď mluvila s učitelkou ve škole a děti v 6-7 letech mají spát 10-12 hodin v noci+podle potřeby půlhodinka po návratu ze školy. No, to u nás nehrozí ani omylem nějakých 12 hodin v noci. Někdy ani těch 10 ne. Když se malému podaří usnout před devátou, tak se stejně probudí už před půl sedmou. Na tom růstovém hormonu asi něco bude. je malý a neduživý =o))))), což je názor babiček. Jinak je to normální menší prvňáček

• Nahlásit
  • Citovat
125
7.12.05 14:34

zkouška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
7.12.05 14:47

Co si pamatuji, tak jako dítko v první třídě jsem chodila spát okolo 19:30 a vstávala v 5:30. I v sobotu i neděli. Takže 10h. O prázdninách také těch 10h, jen se chodilo spát později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.12.05 15:01

Ahoj,

mojí dceři bude v únoru 7, přes den nespí od 2 let a večer je od devíti povinně v posteli, ale většinou vytuhne až před desátou a vstává v sedm, takže pokud dobře počítám, je to devět hodin za 24 hodin. A je jako rybička, na rozdíl ode mě :-).

Zuzana

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama