Reklama

Spanek v Ergu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

susacek
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 28.04.10 12:24
Spanek v Ergu

Holky co nosite, prosim poradte. Davidkovi je 8 mesicu, od malicka ho nosim. Nejdriv jsem mela satek, takze byl v kolibce. Pozdeji hlavne kvuli manzelovi, ktery stejne moc nenosi :evil: jsme si koupili Ergo. Jsme spokojeni, pohoda. Ale. Mladej v tom jeste ani jednou neusnul. Casto chodim a vylety do lesa i v dobe kdy normalne doma spi. Ale v nositku mi proste neusne. Porad se mu toci hlavicka. Je zveavej az az. Chapu to… Ale po delsi dobe uz je unaveny a v kocarku by uz davno spal. Na mne ale ne a ne usnout. Pritulim ho k sobe, dam za hlavicku tu kapucku(nevim jestli ji mam dobre utahlou), dudlicek. Nic. Poradite nejaky trik. Vim, ze se v tomto prpade tezko radi. Ale za pokus nic nedam :) Dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

suvik
Nadpozemská drbna 26424 příspěvků 28.04.10 12:36

Hmmm, asi ti moc neporadím, my to máme skoro stejný. Zezačátku v šátku spal, ale to byl malej, takže ho to houpání fakt ukolíbalo…a taky nic moc neviděl že jo.

Pak jsme měli období nošení v Manduce, to se děsně vykláněl ven (na břiše) a dělal blbiny.

Pak jsem přešla zpět na šátek, ale už na záda a on hlavně musí prostě zírat a všechno vidět :-). Spát ani za nic. Usne jedině když už je fakt přetaženej a jdem nějakou dobu. To se začne nejdřív vzpouzet, pak ječet a pak odpadne a chrní. Nevypozorovala jsem žádný souvislosti, kdy se mu bud usínat líp, tak už to neřeším a když nechce spát, tak jeho smůla :-).

levi
Závislačka 3311 příspěvků 28.04.10 12:46

Nemám Ergo, ale Manducu a se spánkem problém nemáme. Ono je to možná tím, že Štěpa je naučenej v nosítku spát, takže když je jeho včas, tak si strčí hlavu pod popruh (asi tam má větší klid :lol: ), já mu dám z druhé strany popruhu ruku, aby neviděl ven a on během pár minut spí.

asha
Nadpozemská drbna 29584 příspěvků 28.04.10 12:52

Uz jsem ti psala do Hacani…zkusila jsi pres nej neco oblict? Neco, co odola? Nosila jsi i v zime pod bundou? Ja ted mam pres nej mikinu, to usne temer okamzite, jak nevidi, je to rychly. Jinak nevim, asi s tim moc nenadelas :nevim:

susacek
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 28.04.10 12:52

suvik: no jo, u nas je to to same v blede modrem. Dela mi v tom kraviny, porad sebou mrska, ale to zacal a ted. Pred tim nebyl problem, tak hresim na vyvojove obdobi. Ale Ergo zatim drzi, takze zatim nechci menit. Jen ten spanek me stve.
levi: to by me zajimalo jak vypada spanek pod popruhem :) Nemas foto?

susacek
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 28.04.10 13:02

asha: no jo, ted jsem si to precetla. Zkusim to! V zime mi pod bundou spal! Ale to byl jeste maly. Tak uvidime.Dik

levi
Závislačka 3311 příspěvků 28.04.10 13:12

tak jedna 10 min. stará

asha
Nadpozemská drbna 29584 příspěvků 28.04.10 13:18
levi píše:
tak jedna 10 min. stará

No jo, takhle mi spi taky, kapucku jsem jeste poradne nepouzila :D

Saxana22
Neúnavná pisatelka 16247 příspěvků 28.04.10 13:20

No a nosíš na břiše nebo na zádech? :)

U nás dokud se nosilo na břiše, tak se spaním žádný problém, ale na zádech usíná minimálně…

Jako fakt neporadím, asi to chce vydržet :)

Saxana22
Neúnavná pisatelka 16247 příspěvků 28.04.10 13:21

Jenom ještě: nemáme Ergo, měli jsme Liliputi a teď zase šátek… ale myslím, že je to jedno :-)

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 28.04.10 13:32

Neporadím (tak proč píšu, že?). Mám přesně opačné děti - jsou-li nošené, usnou i v době, kdy by normálně nespaly :roll: :lol: . Ale spí určitě kratší dobu.
Máme Ergo, kapucku vůbec nepoužíváme, nesnášejí to. V šátku při nošení na zádech přetahuju látku přes hlavu, ale musím briskně rozvazovat, jakmile se dítko trošku probere, protože pokud zmerčí, že má přes hlavu popruh, je po spánku, jinak třeba ještě usne.
Prostě na vyspání je podle mě ten kočár lepší (a v podstatě je to jeden z velmi mála účelů, za jakým jsem ochotna se s kočárkem smýkat), pokud přes den jen nosíme, tak jsme s tím už tak nějak smířeni.

asha
Nadpozemská drbna 29584 příspěvků 28.04.10 14:06

Tak mne zas v kocaru spi minimalne a taham ho jen kdyz tahnu jeste nakup, nebo na delsi vylet (Ergo vzdy v zaloze)…pripadne jako odkladiste odrazedel a kolobezek :nevim: Spani je vubec cim dal horsi, navic v lete ten trik s mikinou moc nepujde (je flisova) :zed: Pro vysvetleni: v postylce spi 10 minut, v kocarku tak pul hodiny, v Ergu i hodku a vic, ale krati se to.

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.10 14:32
Len-til-kah píše:
Prostě na vyspání je podle mě ten kočár lepší (a v podstatě je to jeden z velmi mála účelů, za jakým jsem ochotna se s kočárkem smýkat), pokud přes den jen nosíme, tak jsme s tím už tak nějak smířeni.

No, mě teda v šátku moc nespí, aby mu něco neuniklo. Proto na delší cesty sebou taky smýkám postel na kolečkách. :roll:

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 28.04.10 14:38

Já na to mám teorii, že prostě v kočáru je větší nuda 8-) . Ale abychom to porovnali, v nosítku nebo šátku nám děti spí tak tu půlhodinu až hodinu (venku - doma by byly sešoupnuté na postel).

Nemyslím samozřejmě miminka, ta se u nás jednak nosí v šátku a ne nosítku, a druhak v tom prospí den, i jídlo zaspí. To je jiná kategorie.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 28.04.10 15:41

Tak Mates na zadech vytuhne jen opravdu v nouzi nejvetsi, na brise ho vezmu do manduky a kdyz je ospaly, tak usne, ale musim ho jeste pres manduku hezky objimat, aby citil obe moje ruce a pobrukovat ruzne melodie. A spis nez chodit, tak se kolebat :roll:

Ale vetsinou spi doma v postylce a v kocaru spi rozhodne delsi dobu, dnes treba 2h. V maduce maximalne pul hodiny na zadech a cca hodinu na brise.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >