Spánek v noci - 2 roky

Anonymní
31.8.21 06:42

Spánek v noci - 2 roky

Dobry den maminky,

Chtěla bych poradit jestly jste měli stejnou situaci, podobnou nebo máte a co vám prosím pomohlo.
Syn, necele dva roky usinal sám hezky, posledni měsíc, když jde do postýlky dříve - třeba půl hoďky před spinkánim než usne - řve. Dříve si tam vykládal, pak usnul. Nevadí, vyřešili jsme to, že chodí do postýlky až před 9 a jsme sním než usne. Protože opravdu hystericky zacal brečet.
Ale,…někdy to začne okolo půlnoci, někdy v lepším případě třeba ve 2 ráno začne plakat, až histericky řvát - odhazuje dudel, kope. Sousedí si na nás začali ztěžovat na večerní pláč. A to trvá potom do 5 rána, kdy po velkém pláči co ho uklidnim pomrckava. Když neudělám šššš tak by to rozjel v pláč.
Spím přes měsíc tak 3 opravdu max 4 hodky, je to náročnější. Chápu, že se nevyspim 8 hodin denně, ale…
Nevim co se stalo, kde dělám chybu. Spinká v pokojíku, od 4 měsíců. Už jsme ho zkoušeli dát k sobě, dělá čerta kus, neusne. Zoubky mu nerostou, když čistím, poctivě kontroluji.
Chtěla bych se zeptat maminek, jestly Vám na to něco pomohlo. Nebo co by mu mohlo vadit, nebo způsobovat neklidné spaní. Šíje sebou, hvždy poctivě vyvětráme, nemá tam ani velké horko, ani zimu. Pokud je to prosím období, jak dlouho asi trvalo a co Vám pomohlo. Děkuji moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
68967
31.8.21 06:58

Nemuzou to byt nocni desy?
To breci 3 hodiny v kuse?
Co ho vzit na spani k sobe do loznice rovnou nebo tam spat s nim nejakou dobu na maztraci? Spanek se meni, ze spal a usinak deiv sam neznamena, ze musi i ted.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
31.8.21 07:08

Měla jsem to tak i u svých dětí zhruba od 1,5 - 2,5 let. Podle mě je probral nějaký blbý sen a nebo to pak bylo spojené i s čůráním. Řev, zdrhání po bytě, odstrkování maminky. Někdy to trvalo dlouho, jindy se zadařilo uklidnit rychle. Podle mě neděláš špatně nic. Je to vývojová fáze. Přejde to. Zrovna dnes jsme s manželem nosili oba naše nejmladší exempláře po bytě zhruba mezi druhou a čtvrtou hodinou ranní :-). Sousedé si stěžovali při první várce dětí, při druhé už ze slušnosti říkají, že nic neslyší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349
31.8.21 07:29

Naše dvouleťačka se takhle budí taky kolem půlnoci a říká, že se bojí :nevim:. Nenechávám ji nijak rozeřvat, jakmile slyším v chůvičce fňukání, tak jdu za ní a beru ji k nám do postele.

Občas se v noci vzbudila s najednou příšerným řevem a byla úplně mimo - pomohlo ji buď hladit, houpat a potivhu mluvit nebo ji naopak úplně vzbudit (přikládám to nějakým zlým snům).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2759
31.8.21 07:52

Syn se rozerve skoro kazdou noc. Pomuze ho dat vycurat a vzit k sobe. Netrva to tak dlouho. Max. pul hodiny, kdyz nechce jit k nam a leha si treba na podlahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 08:24

@blumen

K sobě jsme ho už vzali ale asi jak není zvyklý tak prostě nezabere, neusne. Chce si hrát. Takže já spím s ním v pokojíčku. Nepláče 3 hodiny v kusy. Ale probudí se s náhlým pláčem, já ho uklidnim, což jde těžko ale zkouším cokoliv - náruč, tichý hlas, škrabkani na zádech. Potom co se uklidní zbytek noci poplakava. A já jak ležím sním na něj potichu spinkej zlatíčko ššš a přestane. A pak třeba zase za 10 min začne poplakavat tak opět tichým hlasem, nebo ho poškrábám.
Nejspíše to budou ty ošklivé sny,..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat