Spaní s mokrými vlasy

39
11.11.20 16:56

Spaní s mokrými vlasy

Ahoj holky,

dřív jsem párkrát usla, když jsem měla mokré nebo vlhké vlasy a pokaždý jsem se vzbudila nastydlá, hlavně jako bych problém na průduškách. Pak jsem si na to začla dávat pozor, v nejhoršim jsem si vlasy zapletla do strany, abych ty mokrý vlasy neměla hlavně na zádech a dobrý. Dneska jsem se na to vyprdla a normálně usla a klasika, hned po probuzení kýchání a těžko na průduškách. Ještě jsem od nikoho neslyšela, že by se mu to stávalo, tak se jdu na zkušenosti zeptat sem :D Máte někdo podobný problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
462
11.11.20 16:59

@babetka8 nemam stejnej problem, protoze by me nenepadlo spat s mokrejma vlasama presne z toho duvodu… ja z toho nastydnu i kdyz si je necham 20 minut bez fenovani, i v lete :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
11.11.20 17:01
@lalouch píše:
@babetka8 nemam stejnej problem, protoze by me nenepadlo spat s mokrejma vlasama presne z toho duvodu… ja z toho nastydnu i kdyz si je necham 20 minut bez fenovani, i v lete :mrgreen:

😀 no jo, jsem debil, že to tak řeknu😂 už si na to budu dávat pozor😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19586
11.11.20 17:05

Nemam, ja s mokrymi vlasy spim bezne, na fenovani sem lina a nepomaha, ani kdyz si je meju driv nez jdu spat, oni mi schnou pomalu :D ale nemocna jsem z toho nikdy nebyla, spis pak rano vypadám jako pudl :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
11.11.20 17:05

Já z toho mívám rýmu a jako bonus vypadám jako pudl křížený s ovcí :zed:
Mám hodně vlasů, takové ty hrubé, co špatně schnou, takže nachlazení od té mokré studené hlavy beru jako daň za lenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32117
11.11.20 17:06

Ano. U mě je to zánět dutim a bolest v krku. Taky nechci trápit vlasy horkým fénem, mám je husté a kvalitní. Vlasy si umývám buď dřív večer, kolem 17.hodiny nebo kdyz dopoledne nikam nejdu, tak ráno po probuzení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2000
11.11.20 17:13

Já kráva jsem usnula s mokrými vlasy v copu a od té doby zrpím na strašné bolesti krční páteře..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6631
11.11.20 17:15

Kamarádka si musí vlasy zásadně fénovat, jinak má zánět středního ucha. A to i v létě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46123
11.11.20 17:39

Nemám to tak. Běžně chodím spát s mokrými vlasy. A to mívám v létě puštěnou celou noc i klimatizaci. Nijak mi to nevadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1447
11.11.20 17:40

@babetka8 tak na tohle naštěstí netrpím, ale i tak musím jít spát s suchými vlasy. Když jdu spát s mokrými, tak mi neuschnou a až do dalšího mytí jsou mokré, na pohled mastné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
11.11.20 17:42

S mokrymi vlasy nespim, je mi to postupem casu neprijemne. Ale jeste par let zpet mi to nevadilo a do prvniho porodu jsem mohla i s mokrou hlavou v zime ven, imunita byla nekde jinde holt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5392
11.11.20 17:44

Vzhledem k tomu že mám jemný vlasy kdybych šla spát s mokryma tak ráno vypadám jako po zásahu elektrickým proudem :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3994
11.11.20 17:48

Me z toho boli za krkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9593
11.11.20 17:59

Nepřipadá mi to normální, být nemocná kvůli mokrým vlasům, natož přes den a v létě 8o. S tím bych teda určitě něco dělala.
Chodím spát s navlhlými vlasy občas a nic se mi neděje. Jen si u toho v zimě zavírám okno. Ale mám vlasů málo a jsou hned suché.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1070
11.11.20 18:02

Jojo, mám dlouhé husté vlasy a po těchto zkušenostech si je taky myju tak, aby mi stihly uschnout než jdu spát, když se to nepovede, tak aspoň z nejhoršího vyfénuju, ony pak i vypadají líp…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama