Spaní v kolébce

Anonymní
16.10.20 22:43

Spaní v kolébce

Čauky maminy, chci se zeptat. Mám 2 měsíčního chlapečka a bojujeme se spaním v postýlce :(
Máme ale pojízdný pletený kočárek. V něm krásně spinká celou noc, jenže v kočárku není poradna matrace, ale jen takový tenký molitan a pod ním dřevěná deska. Zdá se mi to dost tvrdý a bojím se že si syn ničí záda (i když spíme převážně na boku).. Jaký na to máte názor?? Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9155
16.10.20 22:48

U miminka tvrdá podložka určitě záda nezničí, právě naopak. Nevím, jakou máš matraci v postýlce, ale třeba za s kokosovým vláknem není o nic měkčí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2312
16.10.20 22:49

Nepotrebuje okolo sebe mene prostoru, proto se mu v postylce spatne spi? Co hnizdecko, mas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.20 22:51

@luci.no mám v postýlce jak hnizdecko, tak polstarkovy mantinel. Hlavně jsme si ho dost naučila na to že ho v tom kočárku vozím (moje blbost), ale v noci krásně spinká tak mi to uspavani ani nevadí. Jen my jde o ty zádíčka 🤷‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.20 23:02

Ještě dotaz

Ještě bych se chtěla zeptat, jsme na UM. Nakrmim malého kolem 7 (po koupání) a pak spí klidně i 7 hodin. Mám ho nechat nebo ho mám na krmení budit. Jinak jíme po 3-4 hodinách. Zas mi přijde škoda mu narušovat spánek, kdyby měl Hladík tak by se vzbudil ne??? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
2312
16.10.20 23:08

Matraci bych neresila. Pokud nemas cvalika, tak na tom molitanu ani nepoznas, ze na nem lezi. Navic tvrde je pro dite lepsi. Pokud prospiva, tak bych v noci nebudila. Uzij si, ze muzes spat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9155
16.10.20 23:10
@Anonymní píše:
Ještě bych se chtěla zeptat, jsme na UM. Nakrmim malého kolem 7 (po koupání) a pak spí klidně i 7 hodin. Mám ho nechat nebo ho mám na krmení budit. Jinak jíme po 3-4 hodinách. Zas mi přijde škoda mu narušovat spánek, kdyby měl Hladík tak by se vzbudil ne??? :think:

Pokud přibírá, nebuď ho. Mě malá spala od narození celou noc. Na kojení jsem ji první dny budila úplně bez úspěchu, když jsme přešli na UM, dostala poslední láhev ve 20 hodin a další až ráno kolem šesté. Kolem 4.měsíce se na to ranní mléko začala budit dřív. Jedla jen 4× denně, když jsem to říkala doktorce tak nechápala, z čeho tak rychle přibírá :lol: obzvlášť s tím UM bych mu zbytečně neroztahovala žaludek, pokud se sám nehlásí a prospívá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4068
17.10.20 00:48

Nech ho být, je v košíku spokojené tak asi se mu na tvrdším spí lépe. Tak ho tam nech 😊 záda si neničí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama