Spaní v postýlce - možnost pádu dítěte

27.2.20 00:31

Spaní v postýlce - možnost pádu dítěte

Hezký večer, jak to prosím děláte s postýlkou a nočním spaním mimča? Moje mimčo si už stoupá a v noci se prostě někdy vzbudí, nebrečí a stoupne si a péruje na nohách a zkouší dokonce i přelézat. Nedavno mi takhle málem už přepadlo! Ještě že jsem se probudila.! A to je matrace v postýlce docela nízko, níž už vlastně ani nejde dát…Postýlku máme z jedné strany přiraženou u postele, z druhé strany je volno, aby tam byl dobrý přístup… Jenže to už nejde, protože se bojim, že mi vypadne… Když tu druhou stranu nějak zajistím (nevím ani jak, nevím co bych tam asi tak postavila, aby to bylo vyšší a díte nemohlo přepadnout…). Jak to deláte vy? Jak to máte doma udělaný? díky moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5334
27.2.20 01:42

Buď odebrat z postýlky všechno na co si může stoupnout, já dceři musela pořídit jiný mantinel protože na takový ten polštářový se dá dobře stoupnout. Dát před volnou stranu postýlky něco měkkého pro případ pádu. Pokud to jde, odstranit bočnici. Dát do velké postele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1126
27.2.20 04:05

@lichylichozrout my navrtali další díry a rošt posunuli co nejvíc dolů. Dno se snížilo o cca 20cm a to už bylo v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19463
27.2.20 06:15

Kolik to dite meri a jak je stare?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
743
27.2.20 06:38

Detska postylka se spriclemi po celem obvode, tu syn zacal prelizat az po 18m, do te doby stacila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15002
27.2.20 07:32

Kolik je dítěti? Náš si taky stoupá, museli sme snížit rošt az skoro k zemi, má teď tu postylku tak na úrovni očí, to nepreleze ani kdyby nevím co dělal. Starší tohle začal prelejzat až tak v roce a půl (možná 15 měsících, nevím přesně), ale to už chodil a uměl slejzat, tak sem dala pryč bočnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12837
27.2.20 07:45

Kolik je dítěti? v den, kdy mé dítě poprvé přelezlo bočnici, tak jsem postýlku rozmontovala a dítě šlo do velké postele

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22922
27.2.20 07:49
@lichylichozrout píše:
Hezký večer, jak to prosím děláte s postýlkou a nočním spaním mimča? Moje mimčo si už stoupá a v noci se prostě někdy vzbudí, nebrečí a stoupne si a péruje na nohách a zkouší dokonce i přelézat. Nedavno mi takhle málem už přepadlo! Ještě že jsem se probudila.! A to je matrace v postýlce docela nízko, níž už vlastně ani nejde dát…Postýlku máme z jedné strany přiraženou u postele, z druhé strany je volno, aby tam byl dobrý přístup… Jenže to už nejde, protože se bojim, že mi vypadne… Když tu druhou stranu nějak zajistím (nevím ani jak, nevím co bych tam asi tak postavila, aby to bylo vyšší a díte nemohlo přepadnout…). Jak to deláte vy? Jak to máte doma udělaný? díky moc!

Měli jsme to stejně. Syn bravurně zvládal vylézt z postýlky a pochopil, že na tu stranu k posteli bude padat do měkkého. Nikdy se mu nic nestalo. Když jsem slyšela, že se budí, šla jsem za ním. Nenechávala jsem ho bez dozoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2386
27.2.20 08:05

Mela jsem Guliver z Ikey a deti mi obe prelezla v roce… vyvrtat jedine diry a desku s matraci posunout jeste niz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22605
27.2.20 11:42

Ve chvíli, kdy toto začali dělat, tak jsem jim ten únik z postýlky prostě umožnila. Měli jsem postýlku s vyndávacíma šprušlema. Měla jsem díru směrem ke mě - taky postýlka přiražená k posteli a musela by vylézt přeze mě - na postel, takže nebylo kde spadnout a z postele už uměly po zpátku slézt (to jsem je pak cíleně učila).
Ale záleží, jak staré dítě, naše holky tohle mely od asi 10 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama