Spát po tmě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sluníčkoi
Kecalka 177 příspěvků 3 inzeráty 23.04.18 05:43
Spát po tmě

Mám dvě dětí obom v noci svitim jak je to odnaučit děkují jednomu jsou čtyři roky a, druhy je ješte malinký je mu mesic děkují

Reklama

Reakce:

Kakika
Extra třída :D 14802 příspěvků 23.04.18 06:35

@sluníčkoi noční světýlka? Svítící plyšák? To by nepomohlo? Šestiletá má teď období nočních děsů, takže ta také usíná za světla (malé světýlku u sebe ji nestačí), ale po usnutí jdu zhasnout. Ona se ale už v noci nebudí.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 23.04.18 06:44

My máme u dětí v pokoji prosklené dveře a vždy, když usínájí máme rozsvíceno na chotbě. V pokojíku pak nemají úplnou tmu. Když usnou tak zhasínám.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 23.04.18 06:49

My máme v dětském pokoji noční světýlko a vůbec to dětem nevyčítám, osobně se bojím tmy do těď a když jsem byla doma bez manžela, tak jsem si nechala taky rozsvíceno na chodbě :andel:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32855 příspěvků 10 inzerátů 23.04.18 07:03

Nechat je malé noční světýlko? Nebo zhasnout, až usne. Určitě bych nenechávala svítit, spaní za světla výrazně snižuje kvalitu spánku a měla bych strach, že bude dítě pak přes den unavené a otravné.

Aamanda
Kelišová 5554 příspěvků 23.04.18 07:09

@sluníčkoi moje 8letá dcera po tmě neusne, už několik let máme tohle noční světýlko
https://www.hracickove.cz/…-19176325321
Po 20 minutách se vypíná samo, je na baterky a je to super věcička. Nemáme tedy konkrétně toto, ale teď značku nevím.

elen-ka
Extra třída :D 11847 příspěvků 1 inzerát 23.04.18 07:57

@sluníčkoi máme v dětském pokojíku dvě světla, které děti používají - jedno je taková slzička, která i když svítí celou noc, tak se nezahřeje a můžou to mít děti v posteli a druhé je v zásuvce a reaguje na pohyb.

Ale i tak chodím tyto světýlka někdy zhasínat, aby spaly po tmě.

Kakika
Extra třída :D 14802 příspěvků 23.04.18 08:22

Ještě bych dodala, že běžné osvětlení blokuje tvorbu melatoninu. Červené světlo tomu však nevadí. Takže my máme noční světýlko červené barvy…ale je pravda, že spíš kvůli staršímu synovi, protože ten měl se spaním problém.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 23.04.18 08:33

Nevidím na nočním světle nic špatného :nevim: Můj manžel musí mít úplnou tmu, takže máme zatemněno a když jdu v noci čůrat, pravidelně si udělám modřinu :pocitac: :mrgreen:

TopSecret
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 23.04.18 08:55
@sluníčkoi píše:
Mám dvě dětí obom v noci svitim jak je to odnaučit děkují jednomu jsou čtyři roky a, druhy je ješte malinký je mu mesic děkují

Proc odnaucit?

Káťa19
Kelišová 6350 příspěvků 37 inzerátů 23.04.18 09:11

Co takovou tu promitacku hvezdicek, samo to zhasne asi po 20minutach a je to jen lehounke svetlo na strop :think:
My ji mame, je to fajn :palec:
 https://www.lidl-shop.cz/…a/p100224576?…

Tamtama
Extra třída :D 11588 příspěvků 23.04.18 09:48

Kluci (6 a 4) mají večer otevřené dveře a na chodbě svítím.. zhasínám, když jdu spát, to se pak postupně přesouvají ke mně do postele.. :lol:

Nikca_Kad 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.18 14:16

Menšímu svítíme z chodby a pak zhasneme :) Starší to měl podobně a už se nebojí, teda pokud venku není bouřka :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Konec „svůdných“ fotek s brčkem a dětských oslav? Zákaz plastů na jedno použití!

Plastová brčka, talíře, příbory. Požehnání pro rychlé občerstvení a spása... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama