Spát v autě v zimě

Anonymní
6.12.19 13:12

Spát v autě v zimě

Ahojte, jedu na sezónní práce do Rakouských Alp. A jelikož tenhle rok se zaměstnanci nechce nás ubytovat musíme si bydlení řešit my. No mě nikde se psem nevezmou. Zkoušela jsem to absolutně všude. Se psem je to jak s infekcí. Nebo nevím jak to lidi vnímají.. Peníze potřebuji, ty peníze co tam vydělám nemám nikde jinde. A proto sem si řekla, že bych mohla spávat nebo resp. Žít v mém autě. Mám SUV, prostor ok. Ale nevím co ta zima. V noci to jde pod nulu a auto nemá asi žádnou izolaci. Dobrý spacák a nějaký topení do elektriky by mohlo pomoct. Mám takovou přenosnou obří power banku. Co říkáte? Nemá někdo zkušenosti s tímto zevláctvím? Už fakt nevím jak to udělat..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
774
6.12.19 13:15

Spát v autě v Rakousku se nesmí, bude tě budit na parkovišti policie a budou se vyptávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22656
6.12.19 13:15

Nezbyde ti nez dat psa nekam ke znamym. Jestli nechces zmrznout v aute i se psem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30303
6.12.19 13:16
@Anonymní píše:
Ahojte, jedu na sezónní práce do Rakouských Alp. A jelikož tenhle rok se zaměstnanci nechce nás ubytovat musíme si bydlení řešit my. No mě nikde se psem nevezmou. Zkoušela jsem to absolutně všude. Se psem je to jak s infekcí. Nebo nevím jak to lidi vnímají.. Peníze potřebuji, ty peníze co tam vydělám nemám nikde jinde. A proto sem si řekla, že bych mohla spávat nebo resp. Žít v mém autě. Mám SUV, prostor ok. Ale nevím co ta zima. V noci to jde pod nulu a auto nemá asi žádnou izolaci. Dobrý spacák a nějaký topení do elektriky by mohlo pomoct. Mám takovou přenosnou obří power banku. Co říkáte? Nemá někdo zkušenosti s tímto zevláctvím? Už fakt nevím jak to udělat..

No, první člověk, co tě uvidí, tě udá a dostaneš mastnou pokutu.
Powebanka podle mě neutáhne topení dýl než chvilku.
Pes bude mrznout. :think:

Raději bych hledala hlídání pro psal. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1369

No nevím, prvně si fakt asi neumíš představit tu zimu - jako možná by se nějaké pritopeni dalo vyřešit, ale komfortní to opravdu nebude. Druhá věc je, jak by to případně třeba vnímala místní policie.

Nebylo by jednodušší sehnat pro psa hlídání / hotel? U nás se třeba ceny hotelu pohybují od 200/den a starají se tam skvěle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30303
@spinkánek píše:
Spát v autě v Rakousku se nesmí, bude tě budit na parkovišti policie a budou se vyptávat.

Kdyby se vyptávali… Dají mu pokutu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3035

Nech v aute spat psa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1794
6.12.19 13:17

Nech si nainstalovat webasto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10102
6.12.19 13:17

Kolik si myslíš, že bude v autě stupňů, když je venku - 5? To je na zmrznutí a nevěřím, že existuje takové topení, které ti auto vytopí. Auto totiž nemá žádnou pořádnou izolaci, všechno teplo ti bude unikat ven. A toho psa přes den necháš taky mrznout v autě? Když potřebuješ peníze a víš, že musíš vydělávat tímhle způsobem, tak sis neměla pořizovat zvíře, je to chudák

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1177
6.12.19 13:19

A když budeš v práci tak pes bude celé dny zavřený v autě??? To myslíš vážně? Radši ho daruj dobrým lidem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1017
6.12.19 13:20

Tak dej psa do psího hotelu. Nocování v autě mi přijde jako blbost - zima, smrad, riziko pokuty (to jen předpokládám, nemůžeš nocovat na klasickém parkovišti, taky ti možná hrozí postih za týrání zvířete).

Příspěvek upraven 06.12.19 v 13:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Za mlada jsem takhle prespavala po parbe, kdyz jsem nemohla ridit. V zime je to naprd, k ranu uz klepes kosu a tam se nebavis o -1st. Jednou jsme takhle prezili i dovolenou pri cestovani po Evrope. Vyndali jsme zadni sedacky a normalne se tam vesla matrace 140cm.Ale meli jsme tmave folie, za predni sedacku natahli rucnik a bylo, ale v lete.

• Citovat
  • Nahlásit
774

Ani webasto nepomůže, je často poruchový, přítel jej neustále opravuje, naposledy ty kontakty už nešly, a také to není vyloženě zázrak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6780
6.12.19 13:22

Tvl, no to je debilní nápad. :D Pokud v tom autě nemáte nezávislé přídavné topení, tak tam ZMRZNETE!. A jestli máte, tak vám to spálí tolik nafty/benzínu, že vás vyjde levněji hotel. A obří powerbanka na topení? Leda pokud máte naftový generátor na vozíku. Nemáte vůbec představu kolik to topení žere a kolik je ho potřeba na vytápění neizolovaného auta. A topení do elektriky vám během jedné noci vypálí baterku a pak se od tama ani nedostanete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6651
6.12.19 13:22

Jednou jsem musela nouzově přespat v zimě v autě jednu noc, svah předemnou namrzl tolik, že se nedal vyjet. Zpátky jsem jet nemohla, protože tam se přes silnici smyknul kamion a byl tam uvězněný, jako trvalo to asi jenom 5 hodin ale bylo to peklo, v autě zima protože kdybych si topila tak mi dojde benzín (od té doby si v zimě hlídám plnou nádrž) a neodejdu nikam, telefon jsem musela vypnout a schovat na tělo, jinak bych byla bez baterie a možnosti si zavolat (nabíječku do auta jsem neměla). Nedokážu si představit v autě spát v zimě záměrně, v některých zemích je to i nezákonné, a hlavně co se psem, předpokládám že přes den ho taky nemůžete mít neustále s sebou a pokud to není plemeno jako třeba bernardýn tak by mohl v lepším případě onemocnět (prochlazení ledvin, například) v horším i uhynout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat