Špatná ovulace

33
28.5.20 20:03

Špatná ovulace

Dobrý den,
Mám menší problém a řada Bych radu. Min rok jsme přišli o miminko po skoro roce snažení snažili jsme Se ted ale po potratu jsrn mela Ms po 33 dnech pote dva měsíce 27 dnech a nyní po 24 dnech. Doktor řekl jestli tento měsíc bude opet po 24 dnech budeme řešit a mela jsem dělat ovu testy. Ty jsem dělala ale už druhy měsíc mám ovu špatnou nebo tomu nerozunim Ms byla 8.5. A testy ovu takhle setkal ste se někdo prosím radu děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1012
28.5.20 20:30

Prvně děláš špatně ty testy, mají se dělat každý den a ve stejnou hodinu. Ne jednou ráno a dopoledne. Takže si klidně mohla minout pozitivní ovulační test i když pokud spolu spíte není to až takový problém. A za druhý vůbec nerozumím na co se ptáš, nedává to smysl tak mi to prosím vysvětli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
28.5.20 20:40

Promiňte testy jsem min měsíc dělala ve stejnou hodinu a mela jsem to stejně jen bohužel testy už nemám. Jde mi o to zda vůbec ji mám po potratu se mi vsechno rozcházelo. A také me zarazila ta zkrácena Ms. Ted čekam na ms ma byt za 8 dni a když přijde opět po 24 dnech budeme to řešit hormonama. Na UT u doktora bylo všechno v pořádku. Ale strach je pořád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1012
28.5.20 20:44
@KokoRox píše:
Promiňte testy jsem min měsíc dělala ve stejnou hodinu a mela jsem to stejně jen bohužel testy už nemám. Jde mi o to zda vůbec ji mám po potratu se mi vsechno rozcházelo. A také me zarazila ta zkrácena Ms. Ted čekam na ms ma byt za 8 dni a když přijde opět po 24 dnech budeme to řešit hormonama. Na UT u doktora bylo všechno v pořádku. Ale strach je pořád.
Řekla bych, že OVU máš, aspoň jeden test vypadá, že se blížila. Každopádně nejlepší a nejideálnější je domluvit se s gynekologem ať se on podívá zda ovulujes, ten to pozná na 100%.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
28.5.20 20:56

Moc děkuji budu mu Volat v pondělí a domluvim se snim protože se mi to nelíbí ani MS a ani ovulace. Dřív sem vše mela pěkně na čas a ted tohle. Uvidíme co mi řekne radi Bychom miminko min rok před vánoci co jsme o miminko přišli nás to hodně zabolelo a snažíme se tak snad se brzo povede. Pila jsem i čaj Kontryhelovy ale četla jsem o kapkách gynex mate zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1012
28.5.20 21:09

Gynex jsem brala, ale mi nepomohl, takže za mě vyhozené peníze, každopádně kamarádce pomohl k miminku, takže třeba vyzkoušet na každého působí něco jiného.. je tu hodně diskuzí skrze zkušenosti s gynexem, mrkni :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
28.5.20 21:12

Tak moc děkuji zkusim :roll: a uvidíme snad se povede

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu