Rozdíl v testech během jednoho dne

113
27.5.20 08:14

rozdíl v testech během jednoho dne

Dobrý den,

Holky stalo se Vám, že když jste si udělaly test, který vyšel negativní a druhý den jste se testovaly znovu a už byl pozitivní?…

:nevim: :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74
27.5.20 08:16

Asi záleží, jakou používáš značku…ideálně používat stejnou značku, jsou tam fakt rozdíly :) preji hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
27.5.20 08:30

Každý má jinou citlivost, navíc Hcg se zvedá :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
27.5.20 08:46

No já to včera měla dostat, dneska jen trochu špinění, jinak příznaky, jako bolesti břicha a zad nemám a to vždy první den MS umírám jak to bolí..

Břicho a záda mě nehorázně bolely tak před 10 dny. průběžně během dne.
Test mi dneska vyšel též negativní. Nebo alespoň jsem tam tu druhou čárku neviděla…
tak Vám holky nevím… :nevim: :nevim: :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20290
27.5.20 08:51

@Blondý28 No, ono se klidně může stát, že ještě máš v moči méně HCG než je schopný test zachytit. Zkus třeba zítra nebo za dva dny.

Záleží, kdy jsi měla ovulaci. Tak pak podle toho se dá odhadnout, kdy by měl už být pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18519
27.5.20 08:53

@Blondý28 a co je na tom divného? Vždyť hcg roste

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
27.5.20 09:01

@lachtanice86 šmarjá nevím co je na tom divného, kdybych věděla že je to normální tak se tady asi nepokouším získat rady a zkušenosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
27.5.20 09:04

@P4ja
ovulace byla kolem 14.5.2020 tak to by teoreticky už vidět něco jít mělo. Ale slyšela jsem i takové případy, že po vynechání MS i třeba týden test ukazoval negativně…

tak uvidím, třeba se mi ta mrcha rozjede, kdyby ne zkusím test za dva tři dny a dovím se :)

Díky :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20290
27.5.20 09:07
@Blondý28 píše:
@P4ja
ovulace byla kolem 14.5.2020 tak to by teoreticky už vidět něco jít mělo. Ale slyšela jsem i takové případy, že po vynechání MS i třeba týden test ukazoval negativně…

tak uvidím, třeba se mi ta mrcha rozjede, kdyby ne zkusím test za dva tři dny a dovím se :)

Díky :srdce: :kytka:

No 14. to ješte nejsou ani dva týdny. A nevíš to jistě. A ano klidně může ukazovat negativní i po zpoždění. Pořád se to odvíjí od ovulace. Já třeba minule otěhotněla v době, kdy už pomalu měla přijít MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
27.5.20 09:11

@P4ja
hmm, no každá to máme jinak :)
ano, ta ovulace se neví jistě.
znám se a právě mě zaráží, že nemám bolesti, a že to není ani tak silné, mám to každý měsíc pravidelné a intenzitou bolesti stejné. Ale taky vím, že psychika je mocná čarodějka a že můžu mít spoustu pocitů vsugerovaných. :-(
:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4912
27.5.20 09:15

@Berry77 ani neni, protoze se mohla posunout ovulace a tim i menstruace. Spousta holek bere ovulaci podle toho, co jim rekne aplikace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
27.5.20 09:16

@Berry77

no tak to tedy nesmysl není :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20290
27.5.20 09:39
@Blondý28 píše:
@P4ja
hmm, no každá to máme jinak :)
ano, ta ovulace se neví jistě.
znám se a právě mě zaráží, že nemám bolesti, a že to není ani tak silné, mám to každý měsíc pravidelné a intenzitou bolesti stejné. Ale taky vím, že psychika je mocná čarodějka a že můžu mít spoustu pocitů vsugerovaných. :-( :nevim:
a
Tak počkej do konce týdne a uvidíš. Stejně ti nikdo nic jiného nevyvesti. :kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
27.5.20 09:44

@P4ja
no to je pravda nevyvěstí :)
to čekání je děs, ale ještě vydržím, myslím, že si stejně dělám plané naděje… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20290
27.5.20 09:52
@Berry77 píše:
podle mě jsou to těšínský jablíčka, ale uvidíš sama

Hele sama bych řekla, že ano, kdybych to nezažila. Měla jsem ducha 10 dnů po zpoždění. Velikost plodu opravdu odpovídala tomu, že ovulace proběhla minimálně o týden později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat