Menstruace bez krve s příznaky

Anonymní
27.5.20 14:15

Menstruace bez krve s příznaky

Dobrý den, před 5 dny jsem měla dostat menstruaci. Stále ji nemám, ale příznaky mám (bolesti prsou, bolesti břicha). Měla jsem nechráňený sex s přítelem v den kdy jsem ji měla dostat. Nebyla jsem si jista, tak jsem si radši vzala Postinor. Můžu být těhotná i přes negativní test? Předem děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2592
27.5.20 14:32

Postinor mohl rozhodit hormony.. Udělej si test ještě za týden. Jinak myslím že těhotná nebudeš, ovaluce bývá 14 dní před menstruaci. Ne v den menstruace..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
27.5.20 15:00

Já když jsem si vzala Postinor, tak jsem první ms po prášku nedostala vůbec a potom jsem ji měla 14 dní a pak 14 dní klid a pak jsem ji dostala znovu.. hrozně mi to rozhodilo hormony a trvalo asi 2-3 cykly, než se to dalo dohromady. Každý to má samozřejmě jinak a ty to můžeš mít v pořádku hned další cyklus..
Myslím si, že bys těhotná být neměla, ale raději si udělej ještě za pár dní jeden test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
27.5.20 15:04

Postinor to mohl rozhodit, já když užila postinor, tak mi to MS vždy rozhodilo - bolesti prsou a bolesti břicha jsou normálním vedlejším účinkem užití postinoru, takže to klidně může být z toho, jinak negativní test pár dnů po styku ještě nic neznamená, zopakuj ještě tak za týden, ale těhotná podle mě nejsi a jen to máš rozhozené postinorem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama