Špatné přisátí k jednomu prsu.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
67
20.1.22 13:26

Špatné přisátí k jednomu prsu.

Zdravím holky, potřebuji pomoc než se za mnou přijede podívat laktační poradkyně. Z jednoho prsa (levého) kojím normálně, malý se pěkně prisaje a nic necítím. Problém nastává u pravého prsa. Ať dělám co dělám mám pocit, že si bere jen bradavku, samotné přisátí bolí, kojení je nepříjemné a po kojení mě to pálí. Nerozumím tomu proč u jednoho prsa nám to jde a u druhého ne a ne. Musím podotknout, že právě to pravé mám odjakživa větší a povislejší. Nemáte některá podobnou zkušenost, případně co vám pomohlo? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18916
20.1.22 13:58
@Ester2902 píše:
Zdravím holky, potřebuji pomoc než se za mnou přijede podívat laktační poradkyně. Z jednoho prsa (levého) kojím normálně, malý se pěkně prisaje a nic necítím. Problém nastává u pravého prsa. Ať dělám co dělám mám pocit, že si bere jen bradavku, samotné přisátí bolí, kojení je nepříjemné a po kojení mě to pálí. Nerozumím tomu proč u jednoho prsa nám to jde a u druhého ne a ne. Musím podotknout, že právě to pravé mám odjakživa větší a povislejší. Nemáte některá podobnou zkušenost, případně co vám pomohlo? :kytka:

Každé prso může být jiné, je potřeba se na to soustředit a dodržet techniku přisávání. Při špatném přisátí hned odpojit a znovu. Ale i tak může mimčo sát z každého prsa trochu jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9331
20.1.22 14:10

Hele jak otevre pusinku, nacpi mu tam toho prsa co nejvic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
20.1.22 14:46

@Tarjei já se snažím snažím. Ale i když mu to tam nacpu, tak se jakoby odtahne a cuca si to svoje. No nesmím to vzdávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9331
20.1.22 15:49

@Ester2902 jasne no a pak to boli. Chapu. Ale o tohle bych se furt snazila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8327
20.1.22 20:54

Zkontroluj, jestli na té pravé bradavce nemáš nějaké praskliny, potom to bolí a pálí ještě víc. Jak ti bylo doporučeno, tak zkus do pusinky nacpat co nejvíc i s dvorcem, při špatném přisátí odpojit a zkusit znovu přisát. Jestli máš malinké miminko, tak je možné, že až bude trochu větší, bude to lepší. Co jsem se bavila, holky s většími prsy a většími bradavkami měly trochu problém, ale taky to nakonec zvládly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat