Špatný sen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lussyyy
Nováček 3 příspěvky 27.07.18 08:40
Špatný sen

Ahoj všichni. Měla bych na vás dotaz. Dnes jsem se probudila a zdál se mi opravdu špatný sen.. Zdálo se mi, že mi pomalu natekla pravá půlka těla vím, že jsem ani nemohla hýbat prsty a bylo to strašný. Máma mě měla odvést do nemocnice, ale při jízdě někde zastavila a já si to musela odřídit sama. Ani nevím, jestli jsem do tý nemocnice dojela nebo ne, ale pak se mi udělala obrovká boule na ruce. Byl to fakt horor. Pak se mi ještě zdálo, že mi vypadl zub a to opravdu nesymbolizuje nic dobrého. Každopádně nevíte někdo, co by to mohlo znamenat? Jsem z toho docela špatná a navíc jsem hypochondr a když se mi zdá tohle tak si to akorát vsugeruji a přivolám. Předem děkuji za každou odpověď ☺️

Reakce:

Windy
Kecalka 203 příspěvků 27.07.18 08:58

Těžko říct, sny nám mohou něco napovědět, ale taky to nemusí znamenat vůbec nic.
Píšeš, že vypadnutý zub neznačí nic dobrého - k tomu bych měla jen to, že se mi kolikrát zdá, že mám plnou pusu vypadnutých-rozdrolených zubů a nemám pocit, že bych měla v životě běžně smůlu. Jen mám strach ze zubařů :cert: ..Hodila bych to za hlavu, špatný pocit ze snu určitě brzy vymizí :andel:

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 27.07.18 09:23

a nepřeležela ses, nebo nějak nezamotala do deky? si pamatuju, jak jsem jednou měla sen, že na mě nalítává velký černý pták a chytá mě za hlavu, pak jsem se z hrůzou probudila.. pocitově to byl poměrně dlouhý sen, ale ve skutečnosti mi na hlavu spadl plakát ze stěny a trvalo to jen vteřinku :lol: většina snů jsou jen sny, jen občas něco opravdu znamenají a tenhle mi připadá jako obyč noční můra, mozek si v sobě pospojuje různé věci a jsou z toho strašidelné blbiny.. ale je to zajímavé, mně by například zajímalo, proč se mi pokaždé, když jsem byla těhotná (což bylo čtyřikrát) někdy kolem pátého měsíce zdálo, že jsme byli doma a někde v těsném sousedství spadlo/zaútočilo letadlo, buď do zahrad, nebo přímo na domy :think:

DanaHlinicka
Stálice 52 příspěvků 27.07.18 09:29

Jenom sen, vyspíš se a je den.

Monique123
Stálice 79 příspěvků 27.07.18 09:35

Mě se před lety také zdálo, že nemohu pohnout nohou, tak jsem se probudila a opravdu, žádný cit v noze, žádný pohyb… Pocit totální paniky… A potom jsem víc rozlepila oči a zjistila, že mi na té noze sedí spolubydlící z bytu, opila se a jak byla zmatená, šla do špatného pokoje :lol: třeba jsi mohla mít něco podobného a nemusí to být nic zlého ;)

Lussyyy
Nováček 3 příspěvky 27.07.18 09:37

Jo děkuju vám moc. Možná to s tím zubem já si každý večer čistím zuby mezizubním kartáčkem a fakt mi to dost krvácí, tak jestli ten zub nebyl spojitost s tímhle když jsem potom šla hned spát ????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >