Špatný týden dle doktora

22.8.15 13:25

špatný týden dle doktora

Ahoj, mam problém. Dle mého doktora jsem byla 14.8 v 6 +4 tt podle ultrazvuku. Včera jsem měla menši krvácení po styku, tak jsem raději zajela do nemocnice a podle doktora tam, jsem teprve v 5 +2 a nechápe jak můj Dr. mohl vůbec něco vidět. Nevím tedy co ted, ke komu chodit..ale přikláním se spíš k 5+2.. V pondělí v ráno mam jít do nemocnice na kontrolu i k mému doktorovi. Tak se bojím, co mi oba poví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22.8.15 13:27

@lluckaa15 ono v tomhle týdnu je to takový ošemetný. Já přesně věděla, kdy jsem počala a přesto velikost plodu odpovídala jinému týdnu těhotenství. Do 10. týdne se to srovnalo a odpovídalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.15 13:31

@lleennttiillkkaa Mě se spíš jedná o to, že můj Dr mě bral klasickým ultrazvukem a říkal, že je to jasné 6+4.A ten v nemocnici klasickým ultrazvukem nic neviděl, takže bral vnitřní a říkal, že jsem právě v začátku, že není možné, aby můj dr něco viděl tím normálním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.15 13:35

@lleennttiillkkaa nechápu, jak jeden může vidět 14.8 skoro 7.týden a druhej 21.8 Začátek 6.tého. To jsou 2 týdny rozdílu, skoro 3.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.15 13:42

@lluckaa15 mě teda fascinuje, že tě tvůj dr v takhle časným stádiu bere přes břicho :-O
Jinak můj dr. viděl zamlklé těhotenství a druhý den v nemocnici byl krásný plod s bijícím srdcem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.15 13:52

@lleennttiillkkaa no já čekám první, takže mě to ani nezarazilo :-D. Tak nějak teda nevím co dál. Asi počkám, jak se oba v pondělí vyjadří. Akorá teda v pondělí dostanu od svého neschopenku a když přejdu k jinému, tak se bude muset psát znova, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
22.8.15 13:53
@lleennttiillkkaa píše:
@lluckaa15
Jinak můj dr. viděl zamlklé těhotenství a druhý den v nemocnici byl krásný plod s bijícím srdcem.

Ty vado, to by me kleplo :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
22.8.15 14:01

Taky mě překvapuje, že doktor použil UZ přes břicho :think:… napadla mě asi kravina…ale nemůžou tam být dvě? :mrgreen: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.15 14:15

@awesome ježiš to doufam že ne :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2873
22.8.15 15:00

Tezko odhadovat, ktery mudr ma pravdu. Snad je vse ok.
Jinak, jedem mudr mi oznamil, ze se jedna o zt (moje 4 v rade) a na druhy den me objednal na revizi. Neco se mi nezdalo, tak jsem si vydupala kontrolni utz a ono sok. Miminko bylo ok. Pak pri dalsi kontrole ( uz u jine dr) se to opakovalo. A dalsi dr, jeji kolega, opet nasel zdrave. Tak zacali hledat a zjistili, ze byli miminka dve. To jedno prezivsi se ma za dva tydny natodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.15 15:04

@ejhle No to je síla :-O Jak je to možné, že neviděli hned dvě? Myslíš, že bych taky mohla mít dvě? Já si to nedovedu vysvětlit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2873
22.8.15 15:18

@lluckaa15 mela jsem delohu plnou hematomu, takze to vse bylo neprehledny…
Nevim, co mas uvnitr. Ale do posledni chvile musis verit, ze je vse ok a dobre to dopadne. Mozne je vse.budu drzet palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1952
22.8.15 15:18

@ejhle
teeeda, tak z toho mam husi kuzi, jak to ctu :palec:

@lleennttiillkkaa píše:
@lluckaa15 mě teda fascinuje, že tě tvůj dr v takhle časným stádiu bere přes břicho :-O

no tak toto je doslova brutalni :cert:

jinak ja si take prosla ZT a svemu doktorovi jsme neverila, ted uz u nej nejsem-mel desny pristup, sla jsem na kontrolu do nemocnice a bohuzel lekarka mi potvrdila to stejne :-( jinak teda taky koukam, ze ti delal UTZ pres bricho, jak mohl neco videt? :think: navic, kdyz jsem sla na prvni utz, tak mi rekl, ze jsem tehotna, dal prukazku a kontrola za 4 tydny a tam se na to prislo a jeste dodal, ze se mu to nezdalo od zacatku :roll: a jen dodal, ze „to“ neroste a revize nacoz ja propukla v plac, nic jineho mi v tu chvili neslo…ale u tebe je to neco jineho, asi nezbyva nez pockat na kontrolu, drzim palce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1952
22.8.15 15:19

@lluckaa15
kdy byla posledni MS? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.15 15:23

@MonikaN.89 13.7.. takže to 5+2 by zhruba sedělo.. jenže víte co je blbý? Že já to,,kolečko,, na ultrazvuku u mého taky viděla :-O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama